Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żółwim tempem po nowej drodze. "W dalszym ciągu jest to plac budowy"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 maja 2018 r. o 08:12 Powrót do artykułu
Wyremontowane to polak będzie jeździć 150/h. Prędko, szybko, żeby na własny pogrzeb zdążyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast zamknąć, przebudować, otworzyć i jeździć, przyjęto typowo polski model - niby gotowe, ale jeszcze nie całkiem, nie wiadomo kto za co odpowiedzialny i jak się coś stanie to kogo po sądach ciągać itd, itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe polskie piekiełko: 1. Wybudować drogę, 2. Postawić ograniczenia prędkości, 3. Za krzak wstawić milicjanta z suszarką, 4. Z nieba leci hajs ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to na terenie placu budowy Policja ma bardzo ograniczone możliwości i przyjeżdża tylko na wezwanie kierownika budowy gdy ludzie nie stosują się do czasowego oznakowania albo do wypadku. Sami z siebie stać nie mogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj miałem zaszczyt jechać drogą Piaski - Piotrków i do wczoraj nie miałem pojęcia, że coś takiego w Polsce jeszcze może funkcjonować ! I to dość ruchliwej drodze. I jeszcze ograniczeń nastawiane, do 40 km/h - tam 20 km/h nie idzie jechać. Skandal, prawdziwy skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś jeden z europejskich polityków powiedział, że najgorzej rządzić Francuzami i Polakami. Miał rację. Nie dogodzi. Zawsze będą "oni". Nie robią dróg- źle, robią- też źle, nie dają socjalu jak w innych państwach- źle, dają 500+ też źle, jest gorąco na dworze- źle, ochłodziło się - też źle. Zrobili tę drogę no to fajnie. Samo się miało zrobić? Ciężko pracowali, nawet w soboty i niedziele. Widziałem, jeżdżę 2 razy w tygodniu. Spróbujcie być właścicielem wykonawcą. Tak wam przeszkadza ten znak? Jadę tak na ile pozwalają warunki. Jeśli się nie podoba to proszę wybrać drogę przez Bychawę i następnie w kierunku Wysokiego, może docenicie tę 835
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie ma się co podniecac za rok góra dwa to się wszystko skończy. UE zakręcie Kurek z kasa i wrócimy do normy zresztą głosując na PIS wielu o tym marzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak tu w większości jeżdżą 140 km h. I więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet 270 km h jak jesli ma auto sportowe 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
40 km h ich chyba poj*bało. Tu da się jechac z co najmniej 120 km/h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...