Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zostawili słup na środku nowej zatoczki autobusowej

Utworzony przez jacek, 10 sierpnia 2011 r. o 14:10 Powrót do artykułu
haha przecież słup stał tam wcześniej więc tytuł artukułu jest bez sensu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska się buduje, a PiSs by wstawiło dwa słupy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najprawdopodobniej nie zdążyli go zlikwidować bo odcięcie prądu w ZE załatwia się szybko tylko w przypadku dłużników nie płacacych za prąd :-) PS
siuśmajtek napisał:
Polska się buduje, a PiSs by wstawiło dwa słupy...
do wyborów jeszcze dlaeko, przestanie spamować sługusi partyjni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siuśmajtek napisał:
Polska się buduje, a PiSs by wstawiło dwa słupy...
POlska się wali a Donald opierdziela się za granicą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Watras ma Pan złe informacje słup nie został wczoraj usunięty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja, różnie bywa w życiu, ale ludzie! - http://######/site/753nwes czy coś takiego naprawdę się zdarza? Jeżeli tak, to wtedy czym się różnimy od zwierząt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurex napisał:
POlska się wali a Donald opierdziela się za granicą
jasne, wolałbyś być na jego miejscu... staraj się, staraj, a nuż ciebie wybiorą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tych słupkach-głupkach na drodze Lublin-Zamość to mnie już chyba żaden idiotyzm nie jest w stanie zdziwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacek napisał:
haha przecież słup stał tam wcześniej więc tytuł artukułu jest bez sensu:)
Lewica z prawicą się nie dogadali - wszak o to najtrudniej przecież. Droga - to rzecz drogowców, słup - rzecz energetyków elektrycznych... Ale co PO i PiS mają do tego - za cholerę nie rozumiem, ale ci co wypisują niżej - być może myślą "inaczej"? Nie wiem... Bo różne są zboczenia pono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojkuj napisał:
Racja, różnie bywa w życiu, ale ludzie! - http://######/site/753nwes czy coś takiego naprawdę się zdarza? Jeżeli tak, to wtedy czym się różnimy od zwierząt?
Oj, bardzo się różnimy, bywamy bez porównania - GORSI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie, czy przejezdna jest droga od Strzeszkowic do Bełżyc ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
droga przejezdna dziś jechałam! Zamknięty był odcinek od fabrycznej do groszka na Lubelskiej (ale to godzinach porannych - nie wiem jak teraz).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może myśleli, że to będą autobusy napędzane elektrycznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słup został dzisiaj usunięty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leon napisał:
Po tych słupkach-głupkach na drodze Lublin-Zamość to mnie już chyba żaden idiotyzm nie jest w stanie zdziwić.
a co w słupkach-głupkach idiotycznego? zostały postawione, gdyż jest tam niebezpiecznie, a konkretnie-kierowcy na tym odcinku zachowują się niebezpiecznie. Z tego co słyszałem, odkąd słupki się pojawiły nie było tam śmiertelnego wypadku, a wcześniej były częste. Co ważniejsze, to żebyś sobie wyprzedził na podwójnej ciągłej i był 2 min wcześniej u celu, czy pewność, że żona z dziećmi mimo ostrożnej jazdy nie zostaną staranowane przez drogowego szaleńca? Skoro znaki poziome nie działają, potrzebne było coś więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...