Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zrób zakupy, bo w sobotę zakaz handlu

Utworzony przez CHŁOP POLSKI, 13 sierpnia 2009 r. o 14:24 Powrót do artykułu
JUŻ JESTEM GŁUPI... TO W KOŃCU TO ŚWIĘTO JEST PONIEWAŻ NA BEMOWO PRZYJEŻDŻA AMERYCKA mADONNA I TAM PEWNIE PÓJDZIE PANI PREZYDENT WAHSZA"F"KI,CZY DLATEGO,ŻE JEST TO ŚWIĘTO WNIEBOWZIĘCIA MADONNY,ORAZ DZIEŃ UPAMIĘTNIENIA BITWY WARSZAWSKIEJ KTÓRE TO UROCZYSTOŚCI BĘDZIE W WARSZAWIE REPREZENTOWAŁ PREZYDENT RP PROF.LECH KACZYŃSKI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a powiedzcie mi ludzie jak to jest jeśli chodzi o cukiernie bo my w cukierni pracujemy normalnie musimy sprzedawac bo podobno jest jakas ustawa która mówi ze jest jest własny wyrób to pracownik ma pracowac w świeto:))czy ktos o tym słyszał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
a powiedzcie mi ludzie jak to jest jeśli chodzi o cukiernie bo my w cukierni pracujemy normalnie musimy sprzedawac bo podobno jest jakas ustawa która mówi ze jest jest własny wyrób to pracownik ma pracowac w świeto:))czy ktos o tym słyszał
Praca w niedziele i święta jest dozwolona m.in. w gastronomii (wykonywanie prac koniecznych ze względu na ich użyteczność publiczną i codzienne potrzeby ludności) - art. 151 (10) pkt 9 ppkt c Kodeksu pracy. Czyli innymi słowy: człowiek ciacho musi zjeść czy święto czy nie święto. Za ten dzień pracownikow przysługuje dzień wolny, który musi dostać w najbliższym okresie rozliczeniowym (czyli w miesiącu zwykle).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez zasrane święto nie można nic kupić... co mnie obchodzą święta i bożki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Umcia' date='14.08.2009, 12:04:13' post='159907'] Przez zasrane święto nie można nic kupić... co mnie obchodzą święta i bożki ! [/quote CZY TY UŻYWASZ ROZUMU? POPATRZ NA TYCH CO MUSZĄ PRACOWAĆ!!! MOŻE I ONI BY CHCIELI ODPOCZĄĆ!!! A TWOJE ZACHCIANKI TO SPEŁNIA W INNE DNI!!! SKLEPY SĄ OTWARTE BARDZO DŁUGO!!!! ALE TY NORMALNYCH LUDZI NIE ZROZUMIESZ!!! TYLKO ABY NAJEŚĆ NAPIĆ I TYLE!!!!! A RESZTA DO ROBOTY ABY JAŚNIE UMCIA MOGŁA SOBIE PO SKLEPACH ŁAZIĆ!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...