Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zrobił tak, jak w Internecie. Nie żyje

Utworzony przez Drem, 18 sierpnia 2009 r. o 19:02 Powrót do artykułu
zabronić gaśnic!! ps. a mówią że głupi ma zawsze szczęście... temu się chyba skończyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zakazać puszczania takich filmików na necie bo jeden idiota zrobił sobie krzywdę ! bezmózgowi politycy do boju !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawidłowo naturalna selekcja głupota zabija z byt duża dawka wiedzy też poziom zachowany ... pies szczeka a karawana jedzie dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanówcie się co piszecie. Wy co nazwywacie zmarłego głupkiem nie jestescie mądrzejsi bo nie macie szacunku do człowieka. Zero kultury i ludzkich uczuć - zezwierzęcenie. Ktoś cierpi po stracie dziecka a pseudo inteligencja pisze takie brednie. gówniarze. Wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na szacunek trzeba zasłużyć, a jeśli ktoś popisuje się głupotą to takiego szacunku nie dostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast napisać, że w tytule dwaj przeżyli, to odwraca się celowo uwagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyklista napisał:
na szacunek trzeba zasłużyć, a jeśli ktoś popisuje się głupotą to takiego szacunku nie dostanie
Wypowiadając się tak nie popisujesz sie mądrością -Twoje słowa świadczą o małym rozumku. Wytrzyj się bo masz mleko pod nosem i idź do szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Wypowiadając się tak nie popisujesz sie mądrością -Twoje słowa świadczą o małym rozumku. Wytrzyj się bo masz mleko pod nosem i idź do szkoły.
Widzę, że mnie rozwaliłeś argumentami! Ho, ho ho, ileś ich tam nazbierał... Tylko obrażać i wyzywać potrafisz, doskonale widać kto tu ma "mały rozumek", więc nie kompromituj się już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie wy jesteście nienormalni ! myslicie ze gdyby wiedzieli ze tak to sie skonczy to by to zrobili ? nie! wiec nie oceniajcie, bo kazdy w zyciu popelnia bledy ! wyrazy wsplczucia dla rodzicow chlopaka i jego najblizszych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kkk~ napisał:
Ludzie wy jesteście nienormalni ! myslicie ze gdyby wiedzieli ze tak to sie skonczy to by to zrobili ? nie! wiec nie oceniajcie, bo kazdy w zyciu popelnia bledy ! wyrazy wsplczucia dla rodzicow chlopaka i jego najblizszych .
Jak byłem mały to też bawiłem się petardami (gdyby coś mi się stało, to wiedziałbym, że to TYLKO I WYŁĄCZNIE MOJA WINA), ale żeby wysadzić gaśnicę?? To była BOMBA, a nie petarda i nigdy nie przyszłoby mi na myśl, będąc dzieckiem, żeby tak ryzykować. To tak jak ze skakaniem do wody na główkę w niesprawdzonym miejscu - powiesz "przecież gdyby wiedzieli, że się to tak skończy to by tego nie zrobili". Trzeba myśleć za wczasu, a nie potem w płacz, bo tragedia. I nie mów mi, ze jestem nienormalny, bo wiem że nie ma tu nic śmiesznego, a wydarzyła się tragedia, ale NA ICH WŁASNE ŻYCZENIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście wszyscy nie normalni, kolega nasz nie żyje a Wy jeszcze dogryzacie ! Wiadomo, każdy z nas popełnia błędy, ale myślicie, że on to zrobił po to, aby się zabić?!?!?! chyba Was coś poje.bało ! Idzcie na leczenie, skoro po śmierci wspaniałego chłopaka mówicie w ten sposób!Nie wierze, że nikt z Was nie popełniał błędów !! S [*] Pamiętamy i pamiętać będziemy Spoczywaj w pokoju [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleżanka napisał:
Jesteście wszyscy nie normalni, kolega nasz nie żyje a Wy jeszcze dogryzacie ! Wiadomo, każdy z nas popełnia błędy, ale myślicie, że on to zrobił po to, aby się zabić?!?!?! chyba Was coś poje.bało ! Idzcie na leczenie, skoro po śmierci wspaniałego chłopaka mówicie w ten sposób!Nie wierze, że nikt z Was nie popełniał błędów !! S [*] Pamiętamy i pamiętać będziemy Spoczywaj w pokoju [*][/quote] Jakiś czas temu w naszej miejscowości zabiło się dwóch chłopaków. Jechali 130 na zwykłej drodze w dodatku na zakręcie. Auto wyleciało z jezdni przez przeciwny pas i zatrzymało się na drzewie, obaj zginęli. Jacy biedni, przecież oni nie zamierzali się zabić, oni tylko jechali 2x tyle ile powinni i nie przejmowali się czy się komuś coś stanie. I co? Niespodzianka?? Za głupotę się płaci. I dobrze, że zabili się sami i w tym momencie nie jechało tam inne auto, bo wjechaliby w nie i nikt by nie przeżył przy takiej prędkości - mogły zginąć dzieci, cała rodzina itp. Najgłupsze co możesz powiedzieć, to że oni tego nie chcieli. CO ZA BZDURA. To ja czegoś takiego nie chcę, DLATEGO TEGO NIE ROBIĘ i nie ryzykuję życia dla takich głupot i jak widać ŻYJĘ. I powtórzę to co wcześniej napisałem: [quote]I nie mów mi, ze jestem nienormalny, bo wiem że nie ma tu nic śmiesznego, a wydarzyła się tragedia, ale NA ICH WŁASNE ŻYCZENIE
Nie gloryfikuj takiej śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to się mu udało szukał guza to go znalazł, wcale mi go nie szkoda za deb***izm trzeba płacic nawet tak wysoką cenę, tylko rodziców szkodabo przez smarkacza maja same problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh ;] napisał:
w d*** sobie mogli wsadzic i odpalic ... oo i nakręcic jeszcze ;] co za ludzie ;] ... inteligencji to oni nie używają .. jakie smutne wydarzenie ? człowieku sami chcieli a teraz smutne wydarzenie ... ogarnijcie się .. ;] wiesz głowa nie jest tylko po to żeby czapka ładnie na niej wyglądała ;] SZKODA TO RODZICÓW ...
noooo to ty sobie wsadz w d*** tez mozesz -pozwalawam ci! nieżyje nasz kolega ,młody człowiek ktory miał całe zycie przed soba a ty tu takie rzeczy pierdo.lisz ,,sami chcieli,,-buhahahaha ....przeciez jakby wiedzieli ze to sie tak skonczy to by tego nie zrobili napewno... to ty sie ogarnij.... PS.żal mi ciebie [*]S
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli się chłopaki bawią w pirotechnikę to proponuje poczytać trochę literatury . Jezeli chodzi o mieszaniny piro to przy odpowiedniej wiedzy nic złego się nie dzieje ale wiedze tą trzeba przyswoic i to nie powinien byc jakis głupi post przeczytany na forum dla deb***i lub obejrzany na youtubie. Od syntezy materiałow wybuchowych typu kruszacych , inicjujących , emulsyjnych odradzam jakoże musza byc zachowane odpowiednie warunki syntezy. Zanim zaczniesz cos budowac w pirotechnice zajrzyj do ksiązek autorów : lancaster, shimizu , 5-tomowego american fireworks news, lub choćby polskiego szydłowskiego ''podstawy pirotechniki'' .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...