Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zachłanność "magistrów" dosięgneła szczytu ... podobno w mniejszych miejscowościach z apteki zysk na czysto to 15k-20k plnów/msc ... o zgrozo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat apteka na Hempla 5 dziwnym zbiegiem okoliczności uchodzi za najdroższą w okolicy... Więc to że traci klientów to chyba oczywiste...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ibuprom, gripex i syrop na kaszel to można kupić nawet przy kasie w markecie. Może warto rozróżnić leki od zwykłej chemii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im jest zawsze mało. Wcześniej czepili się żeby zlikwidować kierunek technik farmacji bo robią tosako co oni a zarabiają połowę mniej-i wiadomo kogo wolą pracodawcy. Ostatnio tez slyszalam ze chca wycofać calkiem ten zawód .Teraz tego się uczepia. Bardzo wysokie mniemanie o sobie ma ta grupa zawodowa, dosłownie jak lekarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
owszem przez internet zamówic mozna. ale dochodza koszty wysylki, poza tym co sie dziwia aptekarze ze traca kientów,. wyzsze ceny proponuje na pewno zyskacie.. do dobrego sie kazdy przyzwyczaja, a tu kurek z kasą sie zakręcił 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
multilac - probiotyk obowiazkowo do antybiotyku - apteka swidnik 24,00zl, apteka internetowa olmed 6,40zl... nie mam pytan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł 'jak to niedobrze kupować w internecie bo apteki stacjonarne padną' a na koniec porównania cen mocno promujące sprzedać wirtualną. Internet powie kiedy NIE WOLNO stosować gripexu? z czym nie łączyć? Dobierze syrop do kaszlu? poradzi kiedy i jak stosować? Niedługo wszysto jeb.nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im jest zawsze mało. Wcześniej czepili się żeby zlikwidować kierunek technik farmacji bo robią tosako co oni a zarabiają połowę mniej-i wiadomo kogo wolą pracodawcy. Ostatnio tez slyszalam ze chca wycofać calkiem ten zawód .Teraz tego się uczepia. Bardzo wysokie mniemanie o sobie ma ta grupa zawodowa, dosłownie jak lekarze.
ktoś tu widzę jest technikiem i ma kompleksy.. skończ gamoniu ciężkie 5,5 letnie studia, a może jeszcze poucz się trochę żeby w ogóle się dostać, a dopiero potem się wypowiadaj. technik to nie farmaceuta, to technik (ustawa prawo farmaceutyczne) i wiadomo, że trzeba to dziadostwo zlikwidować. się nauczyli wszyscy po socjologii, filologii itd, że to przyjemna i spokojna praca i robią 2 letniego technika wysyłkowo z jakichś nowopowstałych pseudoszkół i jeszcze chcą się wypowiadać o zawodzie. znaj swoje miejsce w szeregu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 znaj swoje miejsce w szeregu
Żeby Ciebie ktoś nie ustawił w szeregu, na właściwym miejscu. Mgr zgadzają się pracować za psie pieniądze, nie szanują siebie ani zawodu. Części z nich, bo nie wszystkim!, nie chce się gęby otworzyć do Pacjenta, zeby powiedzieć jak coś stosować, albo podpytać żeby lepiej coś doradzić. ...grzech również wśród tech. A o 'doradzaniu' tego co zalega lub termin się kończy nie wspomnę - nie ważne czy celnie trafione pod Pacjenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeżeli ja tracę bo sprzedaję coś co można kupić przez internet to co? Też mam lamentować? Gównoburza bo kredyty na domy się same nie będą spłacały... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apteka na Narutowicza jakoś klientów nie traci :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We Włocławku nieźle radzi sobie z tego co wiem ta apteka całodobowa na Królewieckiej, nie wydaje mi się aby apteki stacjonarne traciły klientów na rzecz internetowych, ludzie którzy potrzebują leków to zazwyczaj osoby starsze, a młodzi jak doraźnie potrzebują to przecież nie będą się bawili w zamawianie przez neta tylko skierują swoje kroki ku aptece i już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leków na receptę nikt przez internet nie kupi, bo to nielegalne, więc nie martwiłabym się tak o przyszłość aptek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny wszystkich leków bez recepty sprawdzam na internecie. A potem kupuję z odbiorem własnym, tam gdzie przy okazji mogę dojechać.   Ta sama maść(identyczny skład, masa, producent) ten sam magister sprzedaje za 39(apteka internetowa w innym pokoju) lub 55,90(apteka zwykła-Lublin). Ale w innych zwykłych aptekach chcieli ok 70-75zł.  :angry:   Ludzie sprawdzajcie, trochę grosza zostanie w kieszeni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już od dawna kupuję przez internet nie tylko leki, ale i kosmetyki. Mam jedną ulubioną aptekę - Prima24, są tam fajne promocje, o każdym produkcie mogę poczytać i zdecydować co jest dla mnie najlepsze. Nie muszę stać w kolejce, żeby dowiedzieć się, że mojego leku i tak teraz nie ma i trzeba czekać. A tak zamawiam i kurier sam przynosi mi moje zamówienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też się przerzuciłam. Wygodniej, cenowo podobnie i zaoszczędzam sporo czasu. Kupuję w Prima24 akurat. Trzymam się jednej sprawdzonej, ale to prawda, bo też od znajomych słyszę, że apteki stacjonarne powoli odchodzą do lamusa. Może coś w tym faktycznie jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radziłbym uważac na niektore internetowe "apteki" - ceny potrafia być wyższe niz w stacjonarnych z doliczonymi kosztassmi wysyłki juz tak słodko nie wychodzi. To prawda że stacjonarne nieraz przeginają z marżami, ale janusze biznesu podobnie naciągają w internecie. A spamerom od Primy24 dziękujemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak obserwuję liczby aptek w okolicy i śmiech człowieka porywa .W Puławach w okolicy galerii,Kauflandu,Carrefura naliczyłem 8 aptek.Czy ktoś na głowę upadł z lokalizacją owych.Jakie zyski chcą osiągnąć jak w jednej aptece ten sam lek jest droższy o 12 zł od ceny w drugiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i-Apteka wspomniana w tekście to apteka z niewielkiej miejscowości na Opolszczyźnie, w tej samej miejscowości mamy już 6 aptek! Chryste! gdzie jest logika, czy nikt nad tym nie panuje? W tej chwili krajobraz miasta to rejs od Biedronki do Biedronki, od Apteki do Apteki i od Lumpexu do Lumpexu! zero perspektywy dla tego miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się co dziwić, ludzie liczą się z pieniędzmi, a 5 zł różnicy na jednym leku to naprawdę bardzo dużo. Ja wypróbowałem kilka różnych aptek i w końcu postawiłem na aptekę Melissa. Przeważyła błyskawiczna realizacja zamówienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...