Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zygmunt Nasalski: Pierwsza decyzja na emeryturze? Idę na łyżwy

Utworzony przez matijas77, 2 stycznia 2015 r. o 13:13 Powrót do artykułu
Wielki szacunek.Życzę samych dobrych dni w dobrym zdrowiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Unia Lubelska została podpisana w klasztorze oo. Dominikanów na Starym Mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
".... Jako przykład podam fakt, że mam 72 dni zaległego urlopu, którego ze względu na obowiązki nie miałem kiedy wykorzystać..."   a kodeks pracy co niektórych nie obwiązuje, do tego ten Pan to chyba już ma więcej jak 65 lat i już dawno winien być na emeryturze, nie ma ludzi niezastąpionych, nie przesadzajmy. Ja jak naprawdę mam kupę pracy i z utęsknieniem czekam kiedy przejdę na emeryturę, także nigdy nie uwierzę, że ci co chcą pracować powyżej wieku emerytalnego to są przepracowani, gdyby tak było, to szybko by szli na emeryturę, a tak ciepłe posadki bez zbędnego wysiłku, to tak, do 100 lat mogę pracować.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczciwy i prawy człowiek. Takich dziś niewielu. Jako Dyrektor Wydziału, któremu podlegała m.in. filharmonia wykazał szacunek dla ludzi. Jest bezpośredni, skromny, ma "kręgosłup". Życzę dużo zdrowia i spełnienia planów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z niewielu DYREKTORÓW  co odeszli normalnie na emeryturę, bez skandalu i smrodu... MWL i teraz Zamek...Powodzenia na emeryturze!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tego wieku pracować, gdzie młodzi nie mają pracy, możemy tylko domyślać się dlaczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdopodobnie szkolił nowych adeptów sztuki,bez uczelni znacznie taniej i lepiej bo kierunkowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...