Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

1 kwietnia znacznie zdrożeją bilety MPK

Utworzony przez pawell, 22 marca 2010 r. o 10:54 Powrót do artykułu
radni mogą sobie głosować bo i tak nie jeżdżą autobusami -będe o was pamiętał przy wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem co to znaczy, że w kasach można wymienić stare bilety na nowe - w sensie: 1. Jak mam 10 biletów po 2zł to wymienię je na 10 biletów po 2,4zł? Czy: 2. Jak mam 10 biletów po 2zł to ich równowartość wymienię na bilety po 2,4zł? (czyli jakieś 8 biletów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
by żyło się lepiej !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile trwa okres przejściowy? W sensie jak ktoś ma 2 stare bilety to nie będzie jechał na drugi koniec miasta (wykorzystując pewnie jeszcze te bilety:P) żeby je wymienić. Więc ile czasu można jeździć na starych biletach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha, a już tak zupełnie na marginesie - bo nawet nie liczę, że ktoś z ZTM pofatyguje się odpowiedzieć na moje pytania (jasne zasady w ZTM stosuje sie bowiem tylko wtedy kiedy trzeba zedrzeć kasę) - rower już mam odszykowany Zatem Wiosno - poproszę trochę słońca By jeździło się lepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wieczora rowerek albo pieszo. a wieczorem taxi bo wyjdzie prawie tyle samo niz tym trupami mpk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy Lublinianie, apeluje do Was, zacznijmy bojkot tego dziwnego tworu zwanego ztm, czyli nic innego jak miejscem cieplych posadek. Jesli tylko mozesz wybieraj spacer, rower, lub nawet auto! A jesli juz jedziesz mpk podawaj swoj bilet wsiadajacemu!! Swoja droga fajna jest argumentacja ze tylko 6 miast na tansze bilety, a reszta? A czy w reszcie tych miast 75% ludzi zarabia tez te 1200zl? Dziwne ze zawsze najwiecej sie doi z najbiedniejszych. A bezradnym lubelskim oslom podziekujemy w wyborach. Wy sie tylko klocic potraficie i utrudniac zycie mieszkancom jak tylko sie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W związku z tym,że podrożeją bilety MPK mam propozycję-mam rower górski do sprzedania-rower jest w bardzo dobrym stanie-był mało używany,jest zadbany,ma elegancki wygląd i solidną konstrukcję(nie jest to jakaś"chińszczyzna");ma kilka praktycznych dodatków. Cena 250zł. Jeśli ktoś chce,to niech się odezwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jesli juz jedziesz mpk podawaj swoj bilet wsiadajacemu!!
Może pójdźmy dalej - jak idziesz do sklepu nie płać przy kasie za to co masz w koszyku! Na szczęście nie wszyscy są złodziejami takimi jak Ty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja podaje bilet jak wysiadam (tylko że skasowany w innym autobusie) szkoda tylko że nie moge zobaczyć miny pasażera w czasie kontroli jak sie dowiaduje ze ma nieważny bilet haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2,40zł tak mało? trochę nie rozumie radnych i zarządu cenny powinny być 2 lub 3 razy większe. Przejechaniem się ikarusem, jelczem lub teraz tymi bardzo nowoczesnymi autobusami bez klimatyzacji w godzinach szczytu przejechanie racławickich,3-maja,piłsudskiego za dużo wymieniać w temperaturze +30C przeżycie bez cenne a sauna to chyba już gratis. Oby tak dalej jeszcze parę osób zwolnić, studentów już brakuje bo uczelnie walczą teraz o każda osobę mieszkania są tak tanie za metr tylko w Lublinie mieszkać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin - miasto politykierstwa i biurokracji (a nie inspiracji)... Tak to chyba powinno być na tablicach reklamowych tej dziury bo wówczas hasło byłoby prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PEWNIE JAK ZARABIACIE PO PARE TYSIĘCY ZŁ ZA NASZE ZRESZTA PODATKI TO ŁATWO WAM ROBIC PODWYŻKI , GRATULUJE ZARZADOWI I RADNYM MAM NADZIEJ ZE WKROTCE WSZYSCY CI MADRZY "POLITYCY" ZASMAKUJA ZWYKLEGO SZAREGO ZYCIA WTEDY POGADAMY O PODWYZKACH A POKI CO ROZBIJACIE SIE SLUZBOWYMI AUTAMI ZA PIENIADZE OBYWATELI DZIEKUJE W WAM W IMIENIU SPOLECZENTWA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolę kupić kaszlaka i stać w korku na kraśnickich... albo rower... nawet lepiej... do nie-skreślenia w wybotrach! p.s. czy ktoś sprawidził jaki jest poziom hałasu w ikarusach? może się jakieś odszkodowanie wydoi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mm napisał:
Może pójdźmy dalej - jak idziesz do sklepu nie płać przy kasie za to co masz w koszyku! Na szczęście nie wszyscy są złodziejami takimi jak Ty...
oho odezwala sie gnida z ztmalbo jakas mierna urzedniczyna, gdzie tu widzisz chamie zlodziejstwo? w tym ze jak kupie bilet oddam go przy wysiadaniu? buraczana gnido idz do szkoly bo czytac ze zrozumieniem nie potrafisz, no ale chyba w twoim fachu tego nie potrzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serNick napisał:
oho odezwala sie gnida z ztmalbo jakas mierna urzedniczyna, gdzie tu widzisz chamie zlodziejstwo? w tym ze jak kupie bilet oddam go przy wysiadaniu? buraczana gnido idz do szkoly bo czytac ze zrozumieniem nie potrafisz, no ale chyba w twoim fachu tego nie potrzeba
Oooo, jakaż kultura Nie ma z kim i o czym "dyskutować".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby to jeszcze standard komunikacji miejskiej odzwierciedlal cene biletu to bym zrozumial bo tak jest w zachodnich krajach. Panowie poslowie prosze potrzec na przyklady komunikacju miejskich w krajach rozwinietych i powrownac je do naszych starych, smierdzacych, paskudnie wygladajacych, zatloczonych ,zadko kursujacych i wiecznie spozniajacych sie autobusow. Mam nadzieje ze kiedys znajdzie sie jakis inwestor lub dobra prywatna firma transportowa ktora zainwestuje w komunikacje w Lublinie bo narazie to jest porazka. Ja przesiadam sie na rower albo bede lazil pieszo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby to jeszcze standard komunikacji miejskiej odzwierciedlal cene biletu to bym zrozumial bo tak jest w zachodnich krajach. Panowie poslowie prosze potrzec na przyklady komunikacju miejskich w krajach rozwinietych i powrownac je do naszych starych, smierdzacych, paskudnie wygladajacych, zatloczonych ,zadko kursujacych i wiecznie spozniajacych sie autobusow. Mam nadzieje ze kiedys znajdzie sie jakis inwestor lub dobra prywatna firma transportowa ktora zainwestuje w komunikacje w Lublinie bo narazie to jest porazka. Ja przesiadam sie na rower albo bede lazil pieszo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle - ceny jak za towar luksusowy, tylko towar okazuje się tanią podróbką. Chyba, że płacimy za lekcję survivalu - wtedy rzeczywiście jest tanio...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Wam tak ciężko wydać 2,40 zł za bilet, to proponuję, abyście wydłubali sobie oczy. Wówczas będziecie mieć darmowe przejazdy i jeden problem mniej z głowy. (tyle, że dojdą nowe) Podawajcie bilety, to ZTM podniesie ceny jeszcze bardziej, aby mieć z czego płacić MPK (a wkrótce i IREXowi). Chcecie aby do miasta weszła prywatna firma (na poziomie), ale zapominacie, że prywatne firmy nie są instytucjami charytatywnymi. Tylko firmami nastawionymi na zysk i za darmo nas wozić nie będą Będzie Im płacić ZTM, który skądś musi te pieniądze wziąć. Czyli albo z podwyżek cen biletów albo radni muszą dać te pieniądze z budżetu miasta. Czyli tak czy owak z naszych pieniędzy. P.S Nie pracuje w ZTM, ani nie jestem w żaden sposób związany z tą instytucją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...