Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

10 godzin w schronisku za spalenie psa

Utworzony przez luiza, 29 stycznia 2009 r. o 13:18 Powrót do artykułu
To skandal.....na razie z wrażenia brak mi słów !!!!!! Jak ten biedny piesek musiał cierpieć........ Podli oprawcy !! Że takich drani matka wykarmiła.....Niemożliwe aby kiedykolwiek się zmienili !!!! Ja w to nie wierzę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten ich CZYNNY przecież pomagier 11 letni Damian - za karę pewnie dostał cukierka.! ZWYRODNIALCY ! SKANDAL !! Czy ktoś z Motycza i Tomaszowic czyta to Forum i wie co się aktualnie z tymi gnojami dzieje ? Czy oni normalnie funkcjonują ? Jak się nazywają z nazwiska . Taki czyn należałoby odpowiednio potraktować...... Natomiast "Dziennik Wschodni" powinien do końca pilotować tą ich pracę w schronisku... 10 godzin ????? SKANDAL !!! ZA SWÓJ CZYN POWINNI BYĆ NAPIĘTNOWANI DO KOŃCA ŻYCIA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję zwierzątkom którymi będą się opiekować ZWYRODNIALCY a może chodzi o to by w schronisku zmniejszyć ilość tych niepotrzebnych i przeszkadzających psów,kotów i dlatego taka """" pseudo kara"""""""""""'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszy mnie nasz polski wymiar sprawiedliwości. Przecież oni zabili to zwierzę z okrucieństwem!! Fajna mi to kara spędzenie 10 godzin w schronisku. Następnym razem zabiją człowieka!! Dopóki tacy ludzie będą bezkarni do póty takie zdarzenia będą się powtarzać. A jeżeli chodzi o wyroki polskiego sądu, to już nie raz się przekonałem, że nie ma sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie wielu z czytelników artykułu i tego forum ne zgodzi się ze mną ale... nigdy nie powierzyłabym im opieki nad zwierzęciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luiza napisał:
Taki czyn należałoby odpowiednio potraktować......
Ja wim, ze emocje biora gore i na usta cisna sie slowa, ktorych trudno szukac w jezyku poprawnej polszczyzny, ale to do czego nawolujesz jest przestepstwem. Sprawa nie jest zakonczona, gdyz mozna i nalezy wniesc apelacje ze wyrok jest zbyt lagodny. Ale samosad to nie rozwiazanie, gdyz samemu mozna miec problemy i to znacznie powazniejsze niz Ci zwyrodnialcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co sie dzieje na tym świecie, bachory powinny tak samo cierpieć! Podajcie ich nazwiska koniecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I te wszystkie biedne dzieciaczki, żuczki jedne na pewno pochodzą z katolickich, bogobojnych rodzin. Gdzie był proboszcz ja się pytam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie mamy sądy... życzę aby dziecko tej sędzi zostało spalone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
co sie dzieje na tym świecie, bachory powinny tak samo cierpieć! Podajcie ich nazwiska koniecznie
Ich nazwiska były już na forum, ale nie moge znalexc Piotr D. - Tomaszowice i bracia Damian i Stanisław S. z Motycza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AWR5 napisał:
Ich nazwiska były już na forum, ale nie moge znalexc Piotr D. - Tomaszowice i bracia Damian i Stanisław S. z Motycza.
Piotr Drózd z Tomaszowic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest wina sędzi ale przepisów prawa, skoro nie przewiduje ono większej kary dla oprawców zwierząt to niech nikogo nie dziwią takie wyroki. I to nie tylko o tego psa chodzi, codziennie często na naszych oczach ludzie, sąsiedzi maltretują psy, koty i nikt nie reaguje, nikt nie zgłasza komu trzeba a tutaj nagle wielcy obrońcy się wypowiadają. Czy ktoś z was pomaga zwierzętom bezdomnym, pomaga schroniskom, czy w jakiś inny sposób wspiera oragnizacje prozwierzęce, jak chociażby lubelską Fundację Felis czy schronisko dla zwierząt? Mogę się założyć, że niewiele osób wie że coś takiego istnieje. Moim zdaniem gówniarze powinni zostać surowiej ukarani, przynajmniej karą kilku miesięcy pracy w schronisku, nic tak nie uczy szacunku do zwierząt jak przebywanie i praca z nimi. Dziesięc godzin to stanowczo za mało aby zrozumieli, że zwierzęta powinno się traktować z szacunkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To nie jest wina sędzi ale przepisów prawa, skoro nie przewiduje ono większej kary dla oprawców zwierząt to niech nikogo nie dziwią takie wyroki.
Jesteś w błędzie. Najwyższa kara to 2 lata a oni co dostali ? NIC !! A swoją drogą powinno być 20 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile mi wiadomo rzadko zasądza się takie "wysokie" kary i to dla ludzi dorosłych. Dla tych nastolatków jest jeszcze szansa, bo praca społeczna jest lepsza niż więzienie czy kara śmierci ( jak niektórzy by sobie zyczyli). Jak tak czytam niektóre wypowiedzi to zastanawiam się czy osoby najbardziej ziejące nienawiścią zdają sobie sprawę z tego, iż tak naprawdę są takie same lub podobne do tych zwyrodnialców. Jeżeli naprawdę tak was obchodzi los zwierząt to zamiast pisać głupoty zacznijcie im pomagać. Temu psiakowi życia już nikt nie wróci ale wiele żywych zwierząt czeka na pomoc i o nie powinniśmy się troszczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://fundacjafelis.schronisko.net/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów. Co za paranoja!!! TYLKO deb*** MÓGŁ WYDAĆ TAKI WYROK!!! To jawne wzywanie do samosądów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OOOOO!!! Bardzo przepraszam....los biednych zwierząt zawsze mnie obchodził i to bardzo. Wielu zwierzętom w życiu pomogłam i mam nadzieję czynić to dalej. Nic nie poradzę na to ,że jestem szczególnie wrażliwa na bestialstwo wobec naszych braci mniejszych.....one są takie bezbronne, takie całkowicie zdane na człowieka , wystarczy spojrzeć im w ślepka.... W tym przypadku w głowie mi się nie mieści, że takie dzieci potrafią dopuścić się tak strasznego czynu . No i nie wierzę w ich poprawę . PODKREŚLAM JEDNOCZEŚNIE, ŻE DALEKA JESTEM DO NAKŁANIANIA DO SAMOSĄDÓW . Taki czyn uważam za wielce naganny i nic nie dający. Chcę po prostu wiedzieć jak taki człowieczek teraz funkcjonuje . Jak się zachowuje na co dzień . Czy chodzi do tej samej szkoły . czy dalej ma przyjaciół . Chcę też wiedzieć jak się nazywa / zapamiętam to na pewno / Świat jest mały - jeśli kiedyś usłyszę to nazwisko - będę bardziej czujna ....... Takiego czynu nie da się zapomnieć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luiza napisał:
OOOOO!!! Bardzo przepraszam....los biednych zwierząt zawsze mnie obchodził i to bardzo. Wielu zwierzętom w życiu pomogłam i mam nadzieję czynić to dalej. Nic nie poradzę na to ,że jestem szczególnie wrażliwa na bestialstwo wobec naszych braci mniejszych.....one są takie bezbronne, takie całkowicie zdane na człowieka , wystarczy spojrzeć im w ślepka.... W tym przypadku w głowie mi się nie mieści, że takie dzieci potrafią dopuścić się tak strasznego czynu . No i nie wierzę w ich poprawę .
To, że ktoś nie jest obojętny na krzywdę czy to ludzką czy zwierzęcą nie musi oznaczać, że będzie się zachowywał podobnie do tych których krytykuje wykrzykując o karze śmierci lub innych torturach. Człowiek nie wywiązuje się z umowy którą zawarł przed wiekami ze zwierzętami i często nie daje nic w zamian za przyjaźń i oddanie. Te dzieci tak zostały wychowane, trudno się dziwić dziecku, którego nikt nie nauczył szacunku do ludzi i zwierząt, że samo z siebie taką wiedzę nabędzie. To nie wina dzieci, że są takie jakie są ale rodziców, którzy nie mają czasu lub olewają ich wychowanie. Nawazniejszych rzeczy człowiek zawsze uczy się w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To, że ktoś nie jest obojętny na krzywdę czy to ludzką czy zwierzęcą nie musi oznaczać, że będzie się zachowywał podobnie do tych których krytykuje wykrzykując o karze śmierci lub innych torturach. Człowiek nie wywiązuje się z umowy którą zawarł przed wiekami ze zwierzętami i często nie daje nic w zamian za przyjaźń i oddanie. Te dzieci tak zostały wychowane, trudno się dziwić dziecku, którego nikt nie nauczył szacunku do ludzi i zwierząt, że samo z siebie taką wiedzę nabędzie. To nie wina dzieci, że są takie jakie są ale rodziców, którzy nie mają czasu lub olewają ich wychowanie. Nawazniejszych rzeczy człowiek zawsze uczy się w domu.
W dziale "lubelskie" , jest temat "zabili dla zabawy"- opisujący dokładnie całe bestialstwo i ich warunki życia... Po dokładnym przeczytaniu prawie wszystko wiem......Masz rację ...TAK ZAPEWNE ZOSTALI WYCHOWANI -/ lub niewychowani/.... NIE WIERZĘ W ICH RESOCJALIZACJĘ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wyrok to chyba żart? To jakaś popierdółka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...