Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

10 lat strefy ekonomicznej na Felinie. Inwestorzy zapowiadają kolejne miejsca pracy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 września 2017 r. o 07:35 Powrót do artykułu
No taj jest super - jeszcze jak by przedsiębiorcy zaczęli normalnie płacić pracownikom. Tak na przykład inżynier po politechnice z 5 letnim doświadczeniem dostał te 3500 zł do kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3500 do ręli to powinien zarabiac pracownik niewykwalifikowany lub sprzątaczka, inzynier powinien dostac 5 razy tyle, to są jak najbardziej realne stawki pozwalające na zycie a nie wyświadczanie przedsiebiorcy przysługi swoja pracą za gówniane wynagrodzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedsiębiorcy którym powodzi się dobrze dostali od nas wszystkich ulgi podatkowe- co dostali pracownicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olbrzymi sukces trzeba wspierać swoich przedsiębiorców aby mogli inwestować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inwestorzy widzą ,ze Lublin się rozwija ma potencjał, dzieki porządnemu prezydentowi i oby tak dalej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja Wam przedstawię przykład jak wyglądało wejście do strefy mojego byłego pracodawcy. Funkcjonował w innej części miasta ze swoim zakładem produkcyjnym zatrudniając ok 50 -60 osób. Gdy pojawiła się szansa na przenosiny do strefy, zamówienia realizowali mniejsi podwykonawcy zatrudniający ludzi głównie na śmieciówkach lub na czarno a mój były pracodawca zredukował zatrudnienie do nie więcej jak 20 pracowników. Wybudował i uruchomił zakład w strefie korzystając tym samym ze wszystkich profitów z tym związanych a zatrudnienie powróciło do poprzedniego poziomu. Ot i cała filozofia wspierania lokalnych przedsiębiorców. Po prostu zaoszczędził pieniądze na ulgach podatkowych i zyskał nowy zakład (stary oczywiście sprzedał). Dodam że nadal zatrudnia ludzi w większości za najniższą krajową na papierze a reszta pod stołem. I tak pracuje pracownik produkcji, kierownik produkcji i sprzątaczka. Żadem urząd sam z siebie nie widzi nic dziwnego że każdy z nich pracuje za najniższą krajową. Ot, polska właśnie. Opisywany tu "byznesmen" w dosłownie kilka lat dorobił się dużej działki pod miastem i wybudował na niej 400 metrowy dom. Na tym zakończę bo mnie krew zalewa jak kilkuset tysięczna armia urzędników nic nie robi z takimi wałami a przepaść społeczna rośnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za śliczna propaganda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem jak najbardziej za. Tyle że gdzie te miejsca pracy? Gdzie te ogłoszenia? Wchodzę na wszystkie możliwe portale, a tam tylko przedstawiciel handlowy i pracownik call center. A chyba tam się nie pobudowały centra telefoniczne raczej, nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...