Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

11 listopada możesz jeść mięso. Arcybiskup zezwolił

Utworzony przez pip, 8 listopada 2011 r. o 08:54 Powrót do artykułu
Co za idiotyzm?! Gdzie w Piśmie Świętym stoi, że nie można jeść mięsa w piątek?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hhhehhehehhehehh hrhrhrh pppfrrrr, az sie zasmarkalem ze smiechu - ktos jeszcze wierzy w te bajki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzki Pan !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś widział księdza czytającego Biblię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ja się cieszę !!! Ale się nawpycham mięsiora !! Dzięki abepe !!! Ale tak już na poważnie panie abepe - g....o cię obchodzi co ja żrę i dyspensy na grochówkę z boczkiem akurat mnie nie musisz dawać. Sobie i kolesiom purpuratom po fachu załóż szlaban na gary bo wyglądacie w 99% przypadków jak zawodnicy na treningu przed mistrzostwami Japonii w sumo. Samokrytycyzmu u was ani kszty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEDZTA LUDZIE MIĘCHO JEDZTA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pip napisał:
Co za idiotyzm?! Gdzie w Piśmie Świętym stoi, że nie można jeść mięsa w piątek?!
To jest tradycja, nasze zadośćuczynienie za popełniane grzechy i próba wynagrodzenia. Dla katolików to jest obowiązkowe, bo tak ustanowił to Kościół. Kościół tak jak państwo świeckie rządzi się swoimi prawami, chcesz w nim funkcjonować, musisz się do nich stosować. Jeśli nie jesteś katolikiem, to nie przejmuj się tą dyspensą. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mera napisał:
Jak ja się cieszę !!! Ale się nawpycham mięsiora !! Dzięki abepe !!! Ale tak już na poważnie panie abepe - g....o cię obchodzi co ja żrę i dyspensy na grochówkę z boczkiem akurat mnie nie musisz dawać. Sobie i kolesiom purpuratom po fachu załóż szlaban na gary bo wyglądacie w 99% przypadków jak zawodnicy na treningu przed mistrzostwami Japonii w sumo. Samokrytycyzmu u was ani kszty.
Skoro masz takie nastawienie to jedz do woli. Wiedz, że żaden arcybiskup od ust Ci kaszanki nie odejmie. Ten apel był do wierzących katolików i niesłusznie tutaj zamieszczony. Ci, którzy powinni otrzymać taką informację, otrzymali je na niedzielnej mszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dANIEL napisał:
A czy ktoś widział księdza czytającego Biblię?
Tak, na każdej mszy. Poza tym wiedz, że msza nie jest odprawiana tylko w niedzielę. Zanim zaczniesz krytykować, poczytaj cobyś drugi raz na barana nie wyszedł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracamy do średniowiecza Czekam na stos na pl. Litewskim, inkwizycję i palenie czarownic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szatan serduszko napisał:
hhhehhehehhehehh hrhrhrh pppfrrrr, az sie zasmarkalem ze smiechu - ktos jeszcze wierzy w te bajki?
Masz problem. W sprawie wiary odmówię dzisiaj pacierz za Ciebie, a z tym smarkaniem to idź do lekarza, bo to takie nieestetyczne i niehigieniczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BartekS napisał:
Wracamy do średniowiecza Czekam na stos na pl. Litewskim, inkwizycję i palenie czarownic.
To wracaj. Razem z Biedroniem. Powodzenia i pacyfka na drogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A oni co jedza ksieza wpieprzaja miecha niepatrza na jakies tam swieta tylko udaja ze nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To jest tradycja, nasze zadośćuczynienie za popełniane grzechy i próba wynagrodzenia. Dla katolików to jest obowiązkowe, bo tak ustanowił to Kościół. Kościół tak jak państwo świeckie rządzi się swoimi prawami, chcesz w nim funkcjonować, musisz się do nich stosować. Jeśli nie jesteś katolikiem, to nie przejmuj się tą dyspensą. Pozdrawiam.
A czy jest jeszcze coś takiego jak KATOLIK MYŚLĄCY? Myślący troszeczkę inaczej niż nakazuje to ta cyniczna i zakłamana instytucja z bardzo ograniczoną odpowiedzialnością . Instytucja która wymaga od ciemnoty wiary w to co sami od średniowiecza nawymyślali i co sami dla własnych najniższych interesów sfałszowali i sfabrykowali w podstawowych i najważniejszych kanonach wiary chrześcijańskiej.Przykładów można wymieniać tysiące. Wystarczy poszukać i poczytać. Wystarczy tylko uruchomić własny rozum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jakiś przebieraniec będzie mi dyktował co i kiedy mam jeść!!!!??? Niech się lepiej sobą zajmą i niesieniem przykładu i wzoru dla innych. A najlepiej zlikwidować tą instytucje w cholerę...kto ma wierzyć w Boga ten wierzy i bez kościoła... a pomodlić się można w domu i nie trza księży w to mieszać czasy średniowiecza i dykatury kościoła się skończyły!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Skoro masz takie nastawienie to jedz do woli. Wiedz, że żaden arcybiskup od ust Ci kaszanki nie odejmie. Ten apel był do wierzących katolików i niesłusznie tutaj zamieszczony. Ci, którzy powinni otrzymać taką informację, otrzymali je na niedzielnej mszy.
Skończ pier***...ć bo żal słuchać takich bara...w jak Ty. Co ma katolik do jedzenia mięsa..Jestem katolikiem, i będę jadł co chcę kiedy chcę i jak chcę a na dodatek ruchał przed slubem ile tylko wlezie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy w POLSCE DECYDUJE O MOIM MENU JAKIŚ PRZEDSTAWICIEL OBCEGO PAŃSTWA TZN. watykanu!!!szok ,w którym wieku my żyjemy!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZKI PAN A MÓGŁ ZABIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
od kiedy w POLSCE DECYDUJE O MOIM MENU JAKIŚ PRZEDSTAWICIEL OBCEGO PAŃSTWA TZN. watykanu!!!szok ,w którym wieku my żyjemy!!!!!
Mało tego, że decyduje to jeszcze kuriewny " Dziennik Wschodni" podaje ten edykt władcy na tronie lubelskim jako najważniejszy news AD 08.11.11. I to są jaja !!! Jakby ważniejszych nie było? Pytanie tylko czy tego newsa do opublikowania dostali faksem prosto z "centrali" czy może sami są na wszelki wypadek tak nadgorliwi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba napisał:
Skończ pier***...ć bo żal słuchać takich bara...w jak Ty. Co ma katolik do jedzenia mięsa..Jestem katolikiem, i będę jadł co chcę kiedy chcę i jak chcę a na dodatek ruchał przed slubem ile tylko wlezie
Upss.. to nie jesteś katolikiem Pozdrawiam i życzę miłego tego, no wiesz, przed ślubem. Żal mi Ciebie. Mimo wszystko miłego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...