Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nowy ład. Ale jak ma ojca w piss to nic mu nie zrobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki kolor skóry i wyznanie nożownika ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możliwe że to synio któregoś z prominentnych działaczy platformy,oni tam wszyscy czują się bezkarni. Młody narkoman halickiego coś o tym wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możliwe że to synio któregoś z prominentnych działaczy platformy,oni tam wszyscy czują się bezkarni. Młody narkoman halickiego coś o tym wie
Nie wiem, czy on ma związki z PiS, czy z PO, czy z jakąkolwiek inną partią, ale zapewne jest katolikiem (wg norm KK i PiS).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możliwe że to synio któregoś z prominentnych działaczy platformy,oni tam wszyscy czują się bezkarni. Młody narkoman halickiego coś o tym wie
Nie wiem, czy on ma związki z PiS, czy z PO, czy z jakąkolwiek inną partią, ale zapewne jest katolikiem (wg norm KK i PiS).
 Ty zapewne też ochrzczony i po komunii tylko nie wiadomo z jakiego kropidła ją przyjmowałeś;) Świąt pewnie nie obchodzisz. Matka z ojcem pewnie dumni jak siedzą przy wigilijnym stole;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możliwe że to synio któregoś z prominentnych działaczy platformy,oni tam wszyscy czują się bezkarni. Młody narkoman halickiego coś o tym wie
Nie wiem, czy on ma związki z PiS, czy z PO, czy z jakąkolwiek inną partią, ale zapewne jest katolikiem (wg norm KK i PiS).
Ty zapewne też ochrzczony i po komunii tylko nie wiadomo z jakiego kropidła ją przyjmowałeś;) Świąt pewnie nie obchodzisz. Matka z ojcem pewnie dumni jak siedzą przy wigilijnym stole;)
Owszem. I przez lata byłem tzw. praktykującym katolikiem. To daje mi moralne prawo do oceny działaności KK i krytykowania działań jego funkcjonariuszy. A co do moich rodziców, to owszem - są dumni, że wychowali myślącego człowieka, a nie płynące z prądem gówno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możliwe że to synio któregoś z prominentnych działaczy platformy,oni tam wszyscy czują się bezkarni. Młody narkoman halickiego coś o tym wie
Nie wiem, czy on ma związki z PiS, czy z PO, czy z jakąkolwiek inną partią, ale zapewne jest katolikiem (wg norm KK i PiS).
Ty zapewne też ochrzczony i po komunii tylko nie wiadomo z jakiego kropidła ją przyjmowałeś;) Świąt pewnie nie obchodzisz. Matka z ojcem pewnie dumni jak siedzą przy wigilijnym stole;)
Owszem. I przez lata byłem tzw. praktykującym katolikiem. To daje mi moralne prawo do oceny działaności KK i krytykowania działań jego funkcjonariuszy. A co do moich rodziców, to owszem - są dumni, że wychowali myślącego człowieka, a nie płynące z prądem gówno
Dziś byle gnój mysli czy mu się wydaje że może wszystko oceniać bo coś tam trochę popraktykowal. Ciekawe czy byli dumni jak proboszcz z kościelnym na tobie praktykował. Takich myślących jak ty jest pełno w platformie 7 lat już piszą program,może weź ty im i pomóż;) to może wygrają chociaż wybory na nocnego stróża albo babcie klozetową;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możliwe że to synio któregoś z prominentnych działaczy platformy,oni tam wszyscy czują się bezkarni. Młody narkoman halickiego coś o tym wie
Nie wiem, czy on ma związki z PiS, czy z PO, czy z jakąkolwiek inną partią, ale zapewne jest katolikiem (wg norm KK i PiS).
Ty zapewne też ochrzczony i po komunii tylko nie wiadomo z jakiego kropidła ją przyjmowałeś;) Świąt pewnie nie obchodzisz. Matka z ojcem pewnie dumni jak siedzą przy wigilijnym stole;)
Owszem. I przez lata byłem tzw. praktykującym katolikiem. To daje mi moralne prawo do oceny działaności KK i krytykowania działań jego funkcjonariuszy. A co do moich rodziców, to owszem - są dumni, że wychowali myślącego człowieka, a nie płynące z prądem gówno
Dziś byle gnój mysli czy mu się wydaje że może wszystko oceniać bo coś tam trochę popraktykowal. Ciekawe czy byli dumni jak proboszcz z kościelnym na tobie praktykował. Takich myślących jak ty jest pełno w platformie 7 lat już piszą program,może weź ty im i pomóż;) to może wygrają chociaż wybory na nocnego stróża albo babcie klozetową;)
Jak zwykle musisz dotrzeć do tematyki fekalnej. Żałosne, ale czegóż oczekiwać od wyznawcy PiSu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...