Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

17-letni Dariusz odnaleziony. Bawił się nad Firlejem

Utworzony przez Gość, 10 lipca 2009 r. o 09:36 Powrót do artykułu
...teraz niech rodzinka pokrywa z nawiązką koszty poszukiwań...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO WSZYSTKO PRZEZ TEN PIKTOGRAM NA CZOLE-TRZEBA GO BYŁO SZUKAĆ PO TRÓKĄCIE I SZYBKO BY SIĘ ODNALAZŁ-WIDOCZNIE RODZINA NIE UMIAŁA GO ODCZYTAĆ I STĄD TEN PROBLEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXI w. a on niby nie miał komórki?! Poza tym dziwne, że rodzice nie znają jego kolegów, żeby przynajmniej do jednego z nich zadzwonić... Trzeba mu wymyślić niezłą karę - w głowie się nie mieści, że gnojek pojechał i miał gdzieś, że rodzinka nic nie wie Paranoja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówniarz i tyle. Zero odpowiedzialności. Dobrze jedynie, że się odnalazł cały i zdrowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie ruchał śmierdzące firlejowskie kurweki, teraz bedzie mial syfa:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak obciążyć kosztami akcji poszukiwawczej? Niby dlaczego mam płacić za jego głupotę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za. dlaczego z moich podatków ma być opłacona akcja poszukiwawcza jakiegoś śmiecia z lublina, który potrafi pić przez tydzień?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe szczęście, że zyje, jednak powinien ponieśc karę za swoją głupotę, moze tak mógłby obpracować kwotę która została wydana na poszukiwania w fundacji Itaka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co tu sie dziwic?! Smierdzacy drech, wiadomo ze taka szumowina to nie mysli! To roboty sie brac a jak nie to do kamieniolomow na przymusowe roboy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
men napisał:
A może by tak obciążyć kosztami akcji poszukiwawczej? Niby dlaczego mam płacić za jego głupotę?
ciekawe czy byłbyś taki mądry gdyby chodziło o twoje dziecko!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech! nie rozumiem was ludzie!! Piszecie takie rzeczy nie znając ani chłopaka ani też jego rodziny! Nie zdając sobie sprawy z tego ile tym można wyrządzić krzywdy... myślę, że rodzina miała dość wrażeń przez ten tydzień! Dlaczego ktoś nazywa chłopaka szumowiną?? Dlaczego ktoś inny pisze że pił alkohol?? zastanówcie się jak byście się czuli sami będąc w takiej sytuacji!! I gdybyście mieli o sobie przeczytać takiego typu komentarze!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dlaczego ktoś nazywa chłopaka szumowiną?? Dlaczego ktoś inny pisze że pił alkohol?? zastanówcie się jak byście się czuli sami będąc w takiej sytuacji!! I gdybyście mieli o sobie przeczytać takiego typu komentarze!!
To ja dla odmiany go nazwę idiotą i nieodpowiedzialnym gówniarzem. Powinien albo ponieść koszty poszukiwań albo to odpracować społecznie. Czemu za poszukiwania takich bezmyślnych pacanów mam płacić z moich podatków? Rodzina tu winna nie jest, tylko ten chłopak. I mam nadzieję, że mu się nie upiecze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot i mamy przykład BEZSTRESOWEGO WYCHOWYWANIA DZIECI...Powinni być pociągnięci do odpowiedzialności tak rodzice chłopaka , jak on sam (w końcu 17-latek , to nie taki znowu małolat, że nie wie , co robi)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...