Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

175. rocznica urodzin Henryka Wieniawskiego

Utworzony przez wedward, 10 lipca 2010 r. o 21:38 Powrót do artykułu
Urodził się w Rynku , czy na Wieniawie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadek- Herszek Majer Helman,ojciec -Tobias Rufe-Pietruszka,matka -Regina Wolff......a on ci polski?????....wybitny skrzypek?. Przepraszam ale ja mam swoich wybitnych chociażby Konstanty Kulka i nie muszę czcić tych ,których to swoją wypowiedzią w filmie"Zwyczajny Marzec" tow.Michnik Adam mi wypomniał. Ja wiem ,że aby być wybitnym to trzeba być żydem albo :Karskim,Bartoszewskim lub Wałęsą .Polacy w większości przynależeć do tej diaspory z racji swojego pochodzenia i swoich korzeni przynależeć nie chcą.Więc Gazeto Wyborcza,Midraszu,Angoro,Agoro,Przektoju,TVN-ie i wszyscy"przemajeni"czcijcie go sobie do woli ,ja najwyżej go posłucham jak każdego innego obcego muzyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wedward napisał:
Urodził się w Rynku , czy na Wieniawie ?
SZUKALI W KSIĘGACH FARNYCH I NIE ZNALEŹLI-Ponoć scyzorykiem chrzczony gdzieś za Żydowską (dzisiaj jeszcze) Krakowską Bramą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
Dziadek- Herszek Majer Helman,ojciec -Tobias Rufe-Pietruszka,matka -Regina Wolff......a on ci polski?????....wybitny skrzypek?. Przepraszam ale ja mam swoich wybitnych chociażby Konstanty Kulka i nie muszę czcić tych ,których to swoją wypowiedzią w filmie"Zwyczajny Marzec" tow.Michnik Adam mi wypomniał. Ja wiem ,że aby być wybitnym to trzeba być żydem albo :Karskim,Bartoszewskim lub Wałęsą .Polacy w większości przynależeć do tej diaspory z racji swojego pochodzenia i swoich korzeni przynależeć nie chcą.Więc Gazeto Wyborcza,Midraszu,Angoro,Agoro,Przektoju,TVN-ie i wszyscy"przemajeni"czcijcie go sobie do woli ,ja najwyżej go posłucham jak każdego innego obcego muzyka.
To belkot - dlaczego stawiasz w jednym szeregu HW polskiego patriote i o ktorego rodzinie nie mozna nic zlego powiedziec i Michnika, ktorego ojciec byl enkawudzista a brat mordowal akowcow po wojnie. Nie widzisz roznicy czy to prowokacja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...