Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

18-latek woził pasażerów autem rodziców używając Taxify. Skontrolowała go ITD

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 listopada 2018 r. o 14:45 Powrót do artykułu
Wzięliby się za kontrolę taxowek, kretaczy i złodziei, ciekawe czy oni tacy świeci. Albo tych tirowcow marginesów , a nie łapią porządnych ludzi. Taxi = hiv
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha teraz zagadka kto to jest porządny człowiek. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno nie taxi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle się o tym  mówi, że ludzie się nie boją...Samochód niby właśność starych, ale grzywnę ktos będzie musiał pokryć..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te badania psychotechnicze to jeden wielki pic na wodę, fotomontaż, kończysz 2 letnią szkołę pomaturalną na Jaczewskiego i jesteś wielkim Panem psychotechnikiem, wiem bo kumpel tak zrobił, co nawet matury w LO niezdał, a na taksówkach i jako kierowcy coraz częściej ludzie po studiach jeżdżą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzięliby się za kontrolę taxowek, kretaczy i złodziei, ciekawe czy oni tacy świeci. Albo tych tirowcow marginesów , a nie łapią porządnych ludzi. Taxi = hiv
 Skąd wiesz, masz takie takie doświadczenie? Przykre. A może jesteś lekarzem prowadzącym takie przypadki. Powiem Ci jedno. Obowiązuje coś takiego jak tajemnica zawodowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo krokodyle - dobra zmiana. Nie odpuszczać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież od lat wiadomo, że lubelskie ITD chroni busiarskiego biznesu... Bo jak to jest, że w innych miastach ta aplikacja jakoś normalnie funkcjonuje. Tylko w Lublinie jest z nią taki problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moja ulubiona korporacja tez ma promocje 50% i aplikacje itaxi ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież od lat wiadomo, że lubelskie ITD chroni busiarskiego biznesu... Bo jak to jest, że w innych miastach ta aplikacja jakoś normalnie funkcjonuje. Tylko w Lublinie jest z nią taki problem.
 Nikt nie krytykuje aplikacji. Problemy mają kierowcy wykonujący przewozy z dokumentami ( takie prawo). Taraz po próbie przejechania krokodylowi po ogonie żarty sie skończyly.Jest takie rosyjskie powiedzenie" wchod za rubla, wychod za dwa". Za przysłowiowego rubla była próba siłowa przeciw krokodylowi, teraz jest wasza próba wyjścia z tej sytuacji za "dwa ruble". Widzicie siłę prawa w wykonaniu krokodyli. Nie kłapcie na krokodyli , tylko podziekujcie swojemu kumplowi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W naszym prostym życiu miłość odgrywa bardzo szczególną rolę. Teraz jesteśmy w stanie uczynić twoje życie miłosne zdrowym i nie ma miejsca na żadne kłopoty. Te wszystkie są możliwe przy pomocy świątyni rozwiązania Agbazara. Pomógł mi rzucić zaklęcie, które sprowadziło mojego zaginionego kochanka z powrotem w ciągu 48 godzin, który zostawił mnie dla innej kobiety. możesz także skontaktować się z nim ( agbazara@gmail. com ) lub zadzwonić / WhatsApp mu na +234 810 410 2662, i być szczęśliwym na zawsze jak teraz ze swoim doświadczeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to kolejne dziecko nasruliło. Za karę będzie jeszcze wp...ol i zakaz opuszczania koszar tzw. ZOK przez minimum 3 miesiące. Nowy lapek też już poszedł się jeb... bo teraz stary będzie musiał wygrzebać 14 tysi na mandacik dla ITD plus jeszcze jakieś z 5 tysi za brak kasy fiskalnej do US. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo niewątpliwie, będzie to dla niego miało duuuuże edukacyjne znaczenie. Od dnia dzisiejszego na samo słowo taxify będzie chował się do szafy i lał ze strachu w majtki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nieźle w pełnoletnośc wszedł -14000. Dawać więcej takich kierowców-bezmózgowcow co wydaje się łatwy piniądz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18 lat,kilka miesięcy prawko,dzięki za taki transport,zamówiłbym kurs do Wrocka np to by mi usnął po km albo jechał na koksie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm... Zastanawia mnie jedno: Jak krokodyle namierzają tych gości ? Bo chyba nie mają na autach loga Taxify.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ITD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie sałaciarz wzywa taxi fy i ITD. Owocna współpraca i do tego zaprzyjaźnoiny redaktorek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo jaka jest sytuacja z rynkiem pracy/zniewolenia w Lublynie. Każdy chwyta się czego może, za psie pieniądze i poniżej kwalifikacji, godności. I jeszcze ścigać tego młodzieńca. Ścierwa ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie bardzo, wpisz sobie w Google kontrola itd uber/taxyfi. Jest wszędzie, tylko w Lublinie na razie głośno, bo jest to nowość. Niedługo sie znudzi temat, kontrolę dalej beda tylko juz nikomu nie będzie się chciało o tym pisać i czytać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jak co ale w większości korporacji, by zostac kierowcą taksowek wymagany jest odpowiedni wiek/min.trzy lata prawo jazdy. Właśnie dlatego nie będę korzystać z tych aplikacji, bo za kierownicą większość cwniaczkow co ledwo odebrali prawko lub obcokrajowcy nie znajacy języka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...