Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

18-latkowie przyszli odebrać swoje pierwsze paszporty. Czekała na nich niespodzianka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lutego 2018 r. o 17:28 Powrót do artykułu
***s://***youtube.com/watch?v=v9qzbc2nxls nic dodać, nic ująć na żywo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają takie miny jakby wcale im się to nie podobało. Może chodzi o wręczających pakiety patriotyczne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za popelina w wydaniu rodem z PRLu? ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wbijcie sobie w wyszukiwarkę słowa: Miś scena z paszportami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak tak dalej pisowcy będą rządzić to niedługo paszporty będą niezbędne... :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paszport trzeba mieć. Za rządu tych cudaków wszystko się może zdarzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boli was to, że Polska jest wolna oj boli. Miło posłuchać jęków i stęków targowicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już wystarczy jak moi przodkowie walczyli o ten kraj, gdzie ja teraz mając 59 lat muszę zapieprzać na czyjeś 500+ pomimo, że sama pracowałam na swoje dzieci, nikt mi grosza nie dał za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No... rozsądni młodzi ludzie. Zaraz po osiemnastce spadają z tego katomatolandu do cywilizowanych krajów. Pozdrawiam ich serdecznie i życzę żebyście nigdy nie musieli tu wrócić, tak jak ja muszę to trwać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
No jak tak dalej pisowcy będą rządzić to niedługo paszporty będą niezbędne... :(
 Masz rację przekrętasy, złodzieje ,aferały już czują się zagrożeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AUTOR- toma JAK WIDAĆ LUBI WŁADZY DU..PĘ LIZAĆ - KOMENTUJEMY JEDYNIE SŁUSZNY TEKST
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
już wystarczy jak moi przodkowie walczyli o ten kraj, gdzie ja teraz mając 59 lat muszę zapieprzać na czyjeś 500+ pomimo, że sama pracowałam na swoje dzieci, nikt mi grosza nie dał za darmo.
 Weź wyjaśnij o co ci chodzi!. Czy w związku z tym programem "zapieprzarz" za mniej- tzn. obniżyli ci "wynadgrodzenie". Czy jednak wzrosło ci to "wynadgrodzenie" w ciągu ostatnich dwóch lat???. Sama pracowałaś na swoje dzieci?. Trzeba było postarać się o chłopa, a nie tylko o dzieci. "Jak se kto pościeli, tak się wyśpi"- "Każdy jest kowalem swego losu". Na forum "słychać" tylko twoje "jęki"- To jest jakaś nowa chorobaa psychiczna. Jak najszybcie zgłoś się do psychiatry- może..może jeszcze z tego wyjdziesz. Bisko do emerytury, a tu taki stan..no..no..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
No... rozsądni młodzi ludzie. Zaraz po osiemnastce spadają z tego katomatolandu do cywilizowanych krajów. Pozdrawiam ich serdecznie i życzę żebyście nigdy nie musieli tu wrócić, tak jak ja muszę to trwać...
 Też im życzę jak najlepiej. Niestety za stary jestem na wyprowadzkę z tego chorego kraju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"SZEŚCIORO" no to się szarpnęli - a ile rodziciele musieli zapłacić za te paszporty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6 x 140 = 840 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biorąc pod uwagę ich wiek (18 lat) zakładam, że są uczniami. Czyli: 6 x 70zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie "karłów", tylko ludzi niskorosłych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia programowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 "Planuję wakacyjny wyjazd, dlatego chciałam wyrobić sobie paszport. Myślałam, że po prostu przyjadę go odebrać. Nie spodziewałam się, że odbędzie tu się taka uroczystość – powiedziała Ewa Suśniak, która po dokument przyjechała z Przytoczna.  Otrzymała go, podobnie jak pięć innych młodych osób, od wojewody Przemysława Czarnka i wicewojewody Roberta Gmitruczuka." ..... i tak zupełnie przypadkowo sześcioro 18-latków pojawiło się w tym samym momencie żeby odebrac swoje paszporty ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małoci? napisał:
undefined napisał:
już wystarczy jak moi przodkowie walczyli o ten kraj, gdzie ja teraz mając 59 lat muszę zapieprzać na czyjeś 500+ pomimo, że sama pracowałam na swoje dzieci, nikt mi grosza nie dał za darmo.
Weź wyjaśnij o co ci chodzi!. Czy w związku z tym programem "zapieprzarz" za mniej- tzn. obniżyli ci "wynadgrodzenie". Czy jednak wzrosło ci to "wynadgrodzenie" w ciągu ostatnich dwóch lat???. Sama pracowałaś na swoje dzieci?. Trzeba było postarać się o chłopa, a nie tylko o dzieci. "Jak se kto pościeli, tak się wyśpi"- "Każdy jest kowalem swego losu". Na forum "słychać" tylko twoje "jęki"- To jest jakaś nowa chorobaa psychiczna. Jak najszybcie zgłoś się do psychiatry- może..może jeszcze z tego wyjdziesz. Bisko do emerytury, a tu taki stan..no..no..
 czy ty baranie wiesz co to  znaczy wdowa, a jak idioto przepracujesz 40 lat to zobaczymy czy ci psychiatria będzie niepotrzebny, do tego wyślij swoich starych do psychitary bo zrobili idiotę dziecko które uważa że leżenie, rozmnażanie się i branie 500+ na każdego zrobione dziecko jest w porządku. Wynagrodzenie mi nie wzrosło bo brak pieniędzy ponieważ wzrosły koszty nakładu przez pracodawcę a także w związku z 500+ wzrosły mi ceny w skelpie na artykuły spożywcze. Do tego obecnie pobierane z ponad 80 % emerytury zostały obniżone do ok. 60 % bo brak pieniędzy, ponieważ potrzeba pieniędzy na 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...