Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

18 osób dostało polskie obywatelstwo. "To najważniejszy moment w moim życiu" [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 stycznia 2019 r. o 19:49 Powrót do artykułu
Czy jusuf habibi też już dostał ? Syryjski jusuf al saud kebab Czy płaci ZUS i US ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kim jest ta urocza dama w chabrowym kostiumie i szpileczkach do koloru z pierwszego rzędu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy nas nie za wiele . Mam nadzieję że weryfikacja odbywa się zgonie z prawem ? Chciałbym przypomnieć że na Wolyniu i Wschodniej Malopolsce wszyscy mieszkańcy posiadali obywatelstwo Polskie . Nie życzę sobie aby wnuk jakiegoś banderowca ubiegał się o nasze obywatelstwo ,bo karę polaka to posiada co drugi . Dzięki CI ZA TO adrianku i trybunale k.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam szwajcarskie, polskie jest słabe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy nas nie za wiele . Mam nadzieję że weryfikacja odbywa się zgonie z prawem ? Chciałbym przypomnieć że na Wolyniu i Wschodniej Malopolsce  wszyscy mieszkańcy posiadali obywatelstwo Polskie . Nie życzę sobie aby wnuk jakiegoś banderowca ubiegał się o nasze obywatelstwo ,bo karę polaka to posiada co drugi . Dzięki CI ZA TO adrianku i trybunale k.
 Twoja babka też miała "polskie" obywatelstwo a ty taki "polak"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wal się janusz - moja prababka była czeszką leszczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam szwajcarskie, polskie jest słabe
 Zapytaj Helweta co o tobie myśli. Jeśli operujesz jakimkolwiek językiem w stopniu komunikatywnym. Dla Helweta jesteś śmieciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wal się janusz - moja prababka była czeszką leszczu
 Wal się to do twojej babki mówili Ukraińcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. Gratuluję wszystkim nowym Polakom. Witajcie. Najlepszego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz a kim ty jesteś ze se możesz coś życzyć albo nie ? Sprawczosc masz tej mroweczki co to sobie biega po kupce piasku pod tą ławeczka co to na niej z takimi samymi jak ty dyskutujesz.. Paproszku.. jedyna twoja moc to komentarz pod artykułem :) to generalnie jest szerszy problem naszej cebulandii tj. najmniejsze szczypiorki wyglaszaja swoje mądrości pod wszelkiej maści artykułami.. Mordeczki puchy wy marne skąd się Wam to bierze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super. Gratuluję wszystkim nowym Polakom. Witajcie. Najlepszego!
 To nowi obywatele RP, ale nie Polacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie Polacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie Polacy
 Obywatelstwo to nie narodowość i twoje widzimisię niczego tu nie znieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to bedzie miał kto znowu "riezać" Polaków ........gorzko tego pożałujemy wszyscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to bedzie miał kto znowu "riezać"  Polaków ........gorzko tego pożałujemy wszyscy.
 Patrzaj jak cię nowi "Polacy" z banderowskimi dziadkami zminusowali. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy nas nie za wiele . Mam nadzieję że weryfikacja odbywa się zgonie z prawem ? Chciałbym przypomnieć że na Wolyniu i Wschodniej Malopolsce  wszyscy mieszkańcy posiadali obywatelstwo Polskie . Nie życzę sobie aby wnuk jakiegoś banderowca ubiegał się o nasze obywatelstwo ,bo karę polaka to posiada co drugi . Dzięki CI ZA TO adrianku i trybunale k.
 Trybunał musiał tak postąpić, bo każde inne zachowanie po mordzie na Adamowiczu byłoby poczytane jako mowa nienawiści. Trzeba się było więc wycofać z określeń o nacjonalistach ukraińskich i Małopolsce Wschodniej. Nie mieli wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mają w końcu polskie pochodzenie czy są z pochodzenia Ukraińcami? Panie Wojewodo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ich dziadkowie faktycznie się czuli Polakami toczemu nie chwycli za broń w 1945 i nie walczyli o polskość Wołynia, Lwowa, Małopolski Wschodniej? Czemu wreszcie zaraz po wojnie nie zdecydowali się na repartiację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Polak ożenił się z Ukrainka, a Ukrainka wyszła za Polaka to oni, a tym bardziej ich dzieci nie są dla mnie Polakami, Szczególnie po tym co się stało w 1943r. jak można było się wiązać z potomkiem  np. banderowca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na Ukrainie mówią, że na Wołyniu, we Lwowie nie było Polaków, byli tylko spolonizowani Ukraińcy i Ukraińcy wyznania rzymskokatolickiego,.Że tak naprawdę 90% repartiantów ze wschodu to spolonizowani Ukraińcy, Białorusini, Litwini. Że przygraniczna ludność zamieszkująca powiaty Polski wschodniej to tak naprawdę nie Polacy a spolonizowani Ukraińcy wyznania rzymskokatolickiego. Od razu zazanczam, że nie jest to moja opinia tylko opinia wielu ukraińskich polityków, historyków, którą można spotkać w ukraińskich mediach. Ja po porostu chciałbym wiedzieć jaka jest prawda. Jak ktoś jest Polakiem i za takiego się uważa to ja to szanuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...