Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

19-latek zrywał złote łańcuszki w centrum Lublina

Utworzony przez Ogrodnik, 28 lipca 2012 r. o 15:30 Powrót do artykułu
Chwasty się powinno wyrywać.. a nie wsadzać w donicę na 5 lat (teoretycznie, bo jak zawiasy dostanie to max kara będzie) i podlewać za naszą kasę jeszcze.. - przy uprawie roślin każdy uzna to za bezsens, ale jak chodzi o ludzi to się nazywa "system prawa"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro kradł wcześniej to czego jeszcze nie siedzi w więzieniu ?! Polski chory system ... jutro pewnie znowu kogoś okradnie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielki sukces policji! na papierze mają kolejny sukces w tamtej okolicy! a że to teren bezprawia który pokazuje nieudolność policji w tamtej okolicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje dla Policjantów:) oby tak dalej, bo złodziejów tam nie brakuje, a okres łacuszków trwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na swoim koncie ma dwa takie same przestępstwa popełnione 13 i 17 lipca. Myślę,że ten fragment trzeba wkleić ORGANOM odpowiedzialnym za dbanie o przestrzeganie prawa, a może ich ożeźwi i zmusi do myślenia!!!!Na tym etapie myslę tak jak wielu że jest to porażka !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Policji ale już widzę litościwego sędziego i w konsekwencji faceta na ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starówka i Lubartowska to wylęgarnia je***ych złodziei !. Bardzo często właśnie uciekają w te bramy przy placu zamkowym i chowają się w pobliskich kamienicach. Trzeba ich z tamtąd wykurzyć jak szczury !!!. Sam byłem świadkiem jak najpierw stali w kilkuosobowej gróbce w jednej z tych bram w okolicy sklepu rowerowego po czym szybka akcja i szyba wybita w zaparkowanym na parkingu na placu zamkowym busie a za chwilę uciekli z jakąś dużą torbą w ręku. Zadzwoniłem oczywiście na Policję ale nie wiem czy ich złapali, mam nadzieje że tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję na tej ulicy od ładnych kilku lat i wiem co ta hołota potrafi. Na prawdę powinien się ktoś tym zająć, bo opowieści o tym, co się tam dzieje nie są wyssane z palca. Ale podejrzewam, że policja boi się ich i dlatego interwencje są tam ograniczone i "odbębnione" tylko na wezwania mieszkańców. Jak zbiera się ich tam 20-30 to nie wystarczy jeden marny patrol z dwoma panami.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XYZ napisał:
Pracuję na tej ulicy od ładnych kilku lat i wiem co ta hołota potrafi. Na prawdę powinien się ktoś tym zająć, bo opowieści o tym, co się tam dzieje nie są wyssane z palca. Ale podejrzewam, że policja boi się ich i dlatego interwencje są tam ograniczone i "odbębnione" tylko na wezwania mieszkańców. Jak zbiera się ich tam 20-30 to nie wystarczy jeden marny patrol z dwoma panami.....
POLICJA SIĘ BOI ???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...