Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Chłopiec miał wówczas wspiąć się na regał i spaść." Tak jasne 8 miesięczne dziecko się wspieło. !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A 500 zeta dostanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu ku... badać. Wysterylizowac i do obozu dla uchodzcow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski katolik z dyplomami nawet bierzmowania jest odpowiednim kontynuatorem watykańskiej dobroci znanej ze stosów oraz nawracania miłością niewiernych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli chłopczyk potrzebuje , ubranek , pieluszek to niech napiszę osoba która się teraz opiekuje dzieckiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dorosło się do roli matki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech cię pochłonie piekło rodzicielko! oddaj dziecko jak go nie chcesz podła kobieto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aborcja powinna byc legalna,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mamuśka chce potrenować boks to zapraszam. Gwarantuje, że uderzę ją tylko raz. To wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie ma już tygodniowego pobytu po zwykłym porodzie a 2 tygodniowych po cesarce matki w szpitalu tylko urodzi i wynocha bez żadnej pomocy ze strony medycznej czy społecznej czy obserwacji specjalistów a by w porę wyłapać coś takiego jak szok poporodowy czy pomóc gdy matka jest na skraju wyczerpania nie tylko fizycznego i psychicznego zwłaszcza gdy niema wsparcia w rodzinie .Wiem coś o tym bo sama borykałam się z właśnie z takim problemem i co dzień modliłam się do Boga aby dał mi siłę bym nie zrobiła nic dziecku czasem nawet nieświadomie, alkohol to czasem złudny sposób na walkę z tym problemem. Ja wygrałam bo moje dzieci są dziś prawie dorosłe a walczyłam z tym w samotności 6 lat gdy młodsze skończyło 3 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dorosło się do roli matki?
  a dawania cipy to dorosła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie ma już tygodniowego pobytu po zwykłym porodzie a 2 tygodniowych po cesarce matki w szpitalu tylko urodzi i wynocha bez żadnej pomocy ze strony medycznej czy społecznej czy obserwacji specjalistów a by w porę wyłapać coś takiego jak szok poporodowy czy pomóc gdy matka jest na skraju wyczerpania nie tylko fizycznego i psychicznego zwłaszcza gdy niema wsparcia w rodzinie .Wiem coś o tym bo sama borykałam się z właśnie z takim problemem i co dzień modliłam się do Boga aby dał mi siłę bym nie zrobiła nic dziecku czasem nawet nieświadomie, alkohol to czasem złudny sposób na walkę z tym problemem. Ja wygrałam bo moje dzieci są dziś prawie dorosłe a walczyłam z tym w samotności 6 lat gdy młodsze skończyło 3 lata.
  nie ma kuźwa pieniędzy bo trzeba dać za seks 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W stanach by dostala co najmniej 10 lat i oczywiscie zabrane prawa rodzicielskie a u nas posiedzi moze dwa lata z czego polowe w szpitaliku bo super biegli tak uznaja i po klopocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe tylko czy biegli psychiatrzy zdają sobie sprawę z faktu, że 8 miesięczne dziecko samo nie jest w stanie wspiąć się nawet na kanapę a co dopiero na regał... Wystarczy włączyć zdrowe myślenie a nie robić celebrytki z kolejnej morderczyni niewinnego dziecka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Treść komentarza (minimum 6 znaków)taka patologia nie moze miec dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawa w Polsce nigdy nie bylo i nie ma,sa to parodie ,tacy jak ona i mordercy wychodza a czlowiek za mandat trafia do wienzienia ,smieszne ale prawdzier
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może zamiast robić nagonkę to może trzeba po prostu wyciągnąć rękę i pomóc. W Lublinie panuje taka zasada jestem zawistna osoba , umiem tylko krytykować..Jest małe dziecko które nie jest niczemu winne ,ono potrzebuje mamy i bliskości kochającej rodziny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jej teraz powinni łeb rozjebać. biedne dziecko. taka matka to zwykła *** i szmata ***ona dziwka. a żeby zdechła w więzieniu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...