Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dobre zdjęcie jako ilustracja - policja kryje się po krzakach - komunistyczna mentalność 27 lat po trzyma się mocno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego to większość jest oddana przez sond nie zawisły.To czym tu się chwalić.Mi zatrzymano i już mam teraz podaje z powództwa cywilnego za bezpodstawne itd .polecam ,Sprawa do wygrania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że nie podają ile tych prawek zabrali zgodnie z prawem, a nie zabrali aby statystyki sobie zwiększyć bo i tak większość wraca zaraz do wlaścicieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomiary prędkości urządzeniem Ultralite i Iskra-1 nie dają podstawy do ukarania mandatem. Nie należy przyjmować, a w sądzie policja przegra sprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestałem jeździć powyżej 90 poza terenem zabudowanym więc jeśli nawet przez zamyślenie wjade na teren zabudowany to mi prawka nie zabiorą.Poza tym komputer pokazuje mi niskie zużycie paliwa więc w skali roku mam kilka stowek do przodu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestałem jeździć powyżej 90 poza terenem zabudowanym więc jeśli nawet przez zamyślenie wjade na teren zabudowany to mi prawka nie zabiorą.Poza tym komputer pokazuje mi niskie zużycie paliwa więc w skali roku mam kilka stowek do przodu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego to większość jest oddana przez sond nie zawisły.To czym tu się chwalić.Mi zatrzymano i już mam teraz podaje z powództwa cywilnego za bezpodstawne itd .polecam ,Sprawa do wygrania.
Brawo! A za ten "sond nie zawisły" to powinni ci jeszcze jakiś słownik sprezentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie interesuje mnie dalsza treść artykułu, a 20 groszy wydam na coś innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Posla Zmijana. A Synus w GDDKIA szefem BRD czyli Bezpieczenstwo Ruchu Drogowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ten milicjant chowa się za krzakami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach z-ca Komendanta Policji stracił stanowisko jeśli ktoś wie co było powodem to niech napisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu mamy przykład łamania prawa w Polsce - bo takie zatrzymywanie prawa jazdy jest pogwałceniem prawa. Tak Narodzie Chrześcijański - POBUDKA !!! Albo Polska to kraj Prawa i Sprawiedliwości - albo - BEZPRAWIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma blankietu prawa jazdy podczas kontroli - nie ma problemu. Ponadto, nie pokwitujesz oddania dokumentu, śmiało składać można zawiadomienie do prokuratury z art. 231 kpk: Art. 135. Policjant: 1a) zatrzyma prawo jazdy za POKWITOWANIEM w przypadku ujawnienia czynu polegającego na: a) kierowaniu pojazdem z prędkością przekraczającą dopuszczalną o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym lub b) przewożeniu osób w liczbie przekraczającej liczbę miejsc określoną w dowodzie rejestracyjnym (pozwoleniu czasowym) lub wynikającą z konstrukcyjnego przeznaczenia pojazdu niepodlegającego rejestracji; przepis nie dotyczy przewozu osób autobusem w publicznym transporcie zbiorowym w gminnych, powiatowych i wojewódzkich przewozach pasażerskich w rozumieniu ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (Dz. U. z 2011 r. Nr 5, poz. 13, z późn. zm.37) ), o ile w pojeździe przewidziane są miejsca stojące;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A więc mamy na rubieży wschodniej półbrygadę autentycznej piechoty czy pamiętacie kto nas wysyłał w półbrygadach na Santo Domingo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...