Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja prdlę, tyle małżeństw nie może mieć dziecka, a ta spaliła zamiast oddać. Dziewczyny to nic nie kosztuje, rodzisz w szpitalu i podpisujesz zrzeczenie się dziecka. Nikt za to nie karze, a ktoś wychowa jak swoje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dalej, nie uczmy dzieci o seksie, o tym jakie są konsekwencje współżycia, broń boże nie pozwalajmy na używanie antykoncepcji. najlepiej udawać, że problemu nie ma, a jak jest, to przecież sam się rozwiąże - np tak jak w przypadku agnieszki f.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majdan Kozlowiecki, Sekta Niebo, Kacmajor. Skażona ziemia. Nie przez katolików bynajmniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak pokrzyżowało i tak, o ironio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie, jedno małe życie a tyle instytucji na nim by pasożytowało gdyby żyło. czarni, medycy, BigFarma. Współczuję tej dziewczynie, ta trauma będzie się za nia ciągnęła całe życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to tym przerażającym  czynem wyprostowała sobie przyszłość- prosto do mamra na długie lata. Gdzie się takie osoby rodzą, kto ją wychował na taką.........( otworzyć słownik wyrazów brzydkich i odpowiednie dopasować do niej )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czy wiesz, ale domy dziecka są przepełnione. Owszem jest sporo ludzi, którzy chcieliby miec dzieci, a nie.mogą. Jednak adopcja nie jest taka prosta - to trudny i skomplikowany proces, jakas połowa małżeństw, która Stara sie adoptować dziecko zostaje odrzucona. Wiec denerwuje mnie pisanie "urodzic i oddac", bo tak naprawde nie wiadomo, czy to dziecko bedzie akurat tym "szczesliwie" adoptowanym. Niestety w tym ciemnym zacofanym kraju aborcja nie jest legalna, bo gdyby była, ta dziewczyna nie musiałaby rodzic i spalic tego dziecka. Mama Madzi nie udawalaby, ze jej dziecko zaginelo. Niestety w Polsce nadal sie slyszy "ABORCJA TO NAJWIEKSZE ZLO".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bałam się, że pokrzyżuje mi plany na przyszłość" No to faktycznie, teraz będzie mieć "lepszą przyszłość". Kretynka do kwadratu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Feministki będą zachwycone tym czym czynem. Proponuję czarny protest poparcia dla dziewczyny przed sądem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne policjantki ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutny ten nasz świat :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Feministki będą zachwycone tym czym czynem. Proponuję czarny protest poparcia dla dziewczyny przed sądem
  a co z tym mają mieć wspólnego feministki i czy wogóle wiesz czym jest feminizm czy tylko to co ci facet w sukience z ambony powiedział
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie spalila tylko skremowala, o co to halo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiesić tą ku.rwę na szubienicy w centrum miasta. Taka kara byłaby adekwatna do czynu i odstraszyłaby jej podobne szmaty od zabijania dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czy wiesz, ale domy dziecka są przepełnione. Owszem jest sporo ludzi, którzy chcieliby miec dzieci, a nie.mogą. Jednak adopcja nie jest taka prosta - to trudny i skomplikowany proces, jakas połowa małżeństw, która Stara sie adoptować dziecko zostaje odrzucona. Wiec denerwuje mnie pisanie "urodzic i oddac", bo  tak naprawde nie wiadomo, czy to dziecko bedzie akurat tym "szczesliwie" adoptowanym. Niestety w tym ciemnym zacofanym kraju aborcja nie jest legalna, bo gdyby była, ta dziewczyna nie musiałaby rodzic i spalic tego dziecka. Mama Madzi nie udawalaby, ze jej dziecko zaginelo. Niestety w Polsce nadal sie slyszy "ABORCJA TO NAJWIEKSZE ZLO".
 Kto to pisał? Inteligenta inaczej, otwarta światopoglądowo czy feministka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, czy wiesz, ale domy dziecka są przepełnione. Owszem jest sporo ludzi, którzy chcieliby miec dzieci, a nie.mogą. Jednak adopcja nie jest taka prosta - to trudny i skomplikowany proces, jakas połowa małżeństw, która Stara sie adoptować dziecko zostaje odrzucona. Wiec denerwuje mnie pisanie "urodzic i oddac", bo  tak naprawde nie wiadomo, czy to dziecko bedzie akurat tym "szczesliwie" adoptowanym. Niestety w tym ciemnym zacofanym kraju aborcja nie jest legalna, bo gdyby była, ta dziewczyna nie musiałaby rodzic i spalic tego dziecka. Mama Madzi nie udawalaby, ze jej dziecko zaginelo. Niestety w Polsce nadal sie slyszy "ABORCJA TO NAJWIEKSZE ZLO".
Kto to pisał? Inteligenta inaczej, otwarta światopoglądowo czy feministka?
 Ona ma 22 lata......................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dalej, nie uczmy dzieci o seksie, o tym jakie są konsekwencje współżycia, broń boże nie pozwalajmy na używanie antykoncepcji. najlepiej udawać, że problemu nie ma, a jak jest, to przecież sam się rozwiąże - np tak jak w przypadku agnieszki f.
  22 lata to nie takie znowu dziecko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule napisane '' domownicy spali (...) Byłam sama i nie widziałam, co robić'' no to w koncu byla sama czy nie? Kręci dziewczyna.. Kobieta po porodzie jest obolała i krwawi dobre 3 tygodnie.. Jak jej sie w ogole chcialo jeszcze nastepnego dnia bzykac? Co za wyrafinowana s... Ja bym jej dala dozywocie chociaz to nie wroci zycia tego Aniołka.. Jakie męczarnie biedactwo musiało przejsc.. Wlasna matka je potraktowala jak śmieci.. A tak w ogole na miejscu jej rodzicow bym ją wzieła za łeb na siłę i zaprowadzila do lekarza sprawdzic czy jest w ciazy skoro cos podejrzewali..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przerażona. Sama liczyłam się długo i kosztownie aby móc urodzić dziecko. Potrzebna jest antykoncepcja i wiedza o niej,ale przede wszystkim trzeba mieć kręgosłup moralny w sobie.  Aborcja nie jest rozwiązaniem uważam ze jeśli już się zaszło to lepiej urodzić i zrzec się praw w szpitalu. I zapewniam ze takie dzieci bezd problemu trafiają do rodzin jeśli mają sytuację prawną rozwiazana. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o czym ty bredzisz??? to 22-latka, a nie dwulatka. Kogo chcesz uczyć antykoncepcji - przedszkolaków? jak czosnkowski? Z jej wypowiedzi wynika, że dba wyłacznie o samą siebie, jest w stanie zabić dla włsanej wygody, no ale co się dziwić, jak towarzyszka sestars dumnie oświadczyła, że się wyskrobała bo miała za ciasne mieszkanie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...