Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

29 mln zł na staże i dotacje dla bezrobotnych

Utworzony przez zzz, 11 sierpnia 2012 r. o 13:16 Powrót do artykułu
bezrobotni w wieku 30-50 lat sa gorszą kategorią i mają wyjechać za kasą za granicę. Śmieszni ludzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są pieniądze na staże dla osób po zawodówce albo po szkole średniej a dla absolwentów wyższych studiów nie ma. Lepiej zawodówkę skończyć niż studia. Na to wychodzi. Powalony kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no znowu pracownicy w biurze pracy beda mieli co dzielic swoim znajomym.przeciez z tych dotacji nikt inny pieniedzy nie dostanie.a tak na marginesie jak to jest ,bylam bezrobotna osiem lat .nigdy nie dostalam ,ani jednej oferty pracy z biura pracy .sama znalazlam sobie prace.teraz znowu jestem bezrobotna .do biura pracy przychodze bardzo czesto .w pokoju na samym dole siedzi sobie meszczyzna ,ktory nawet nie probuje znalezc mi czegokolwiek tylko jego praca polega na powiedzeniu ,zebym wypelnila druczki i na tym moja wizyta sie konczy.ja nie wymagam jakiejs mocno wygorowanej posady tylko cokolwiek i niestety niema nic .jestem po piedziesiatym roku zycia z trzydziestoletnim stazem pracy .natomiast moja znajoma miala wizyte w biurze pracy i jej zaproponowano prace przy sprzataniu klatek na kalinowszczyznie pomimo ,ze przyszla do biura ze zlamana prawa reka.czy to nie jest smieszne ,a powiedzialabym wrecz tragiczne ,ze w biurze pracy wybieraja ,kto ma prawo pracowac ,a kto nie .moze kierownik tego biura sprawdzil by kompetencje tych ludzi w biurze pracy i ich efektywne dzialanie na rzecz bezrobotnych ,bo wedlug mnie cos tu jest nietak.placi sie pensje ludziom ,ktorzy wlasciwie nic nie robia ,a tyle ludzi wyksztalconych szuka pracy.moze ci ludzie z tego pokoju naprawde sie nudza,a szukajacych zatrudnienia traktuja jak ludzi gorszej kategorii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...