Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

3-latka zostawiona bez opieki. Gdzie była matka dziecka?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 września 2017 r. o 11:45 Powrót do artykułu
dostają 500+ a dzieci nadal cierpią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie pioruńskie pisowce to swoje 500+, a ja zapieprzam już 40 lat na nich podpierając się zębami bo nie mam już siły chodzić do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomoc jak najbardziej powinna być lecz 500+ robi więcej szkody niż pożytku tworzy alergików na pracę. Druga kwestia brak kontroli nad takimi rodzinami jak w opisany przypadku a pracownicy mopsu jak zwykle nie mają sobie nic do zarzucenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Pomoc jak najbardziej powinna być lecz 500+ robi więcej szkody niż pożytku tworzy alergików na pracę. Druga kwestia brak kontroli nad takimi rodzinami jak w opisany przypadku a pracownicy mopsu jak zwykle nie mają sobie nic do zarzucenia.
ty wiesz po pierwsze jaki teren ma pracownik mopsu do "pilnowania", do tego wiesz ile pracownik mopsu zarabia, gdzie nie jedna patologia za darmo dostaje więcej jak pracownik za pracę, no i niestety, źle opłacany pracownik nie ma motywacji do pracy, i bardzo dobrze robią, bo w naszym pieruńskim kraju to obecnie złodziej i patologia żyją godnie, pozostali pracujący uczciwi klepią biedę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do hej i tak się rodzi patologia. Skoro pracownikowi socjalnemu się nie opłaca to niech jedzie za miedze i zarabia kokosy. Twoim tokiem myślenia ja jako kierowca też nie zarabiam kroci więc upoważnienia mnie to do lekceważenia swoich obowiązków i np jazdy na czerwonym świetle i rozjechania takiego kogoś jak ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przyjaznym patrolu brakuje jeszcze księdza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy się urządza imprezę dziecko wysyła się do ciotki a wredną sąsiadkę zaprasza do zabawy. Czterech panów obsłużyło by i ją i sąsiadkę. Przyjazny patrol mógłby sobie odpocząć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym chorym kraju, gdzie za pieprzenie się i rozmnażanie dostaje sie wiecej jak za pracę to tylko "szaleńcy" sa uczciwi, po drugie nie każdy moze jechać za miedzę, po wuj mamy rzad aby dopuszczał do takich sytuacji, gdzie pracownicy za pracę dostają mniej jak patologia. To rzadzących wina, jak pchają się do koryta to niech dbają o tych na dole uczciwie pracujących. Dzisiaj bezdomnego wypieprzyłam z klatki, bo śpi,  niech idzie do burmistrza do domu, tam u niego śpi, pchał sie burmistrz na stołek i ma dbać o wszystkich i o bezdomnych też a jak nie umie to niech spieprza ze stołka.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe narzekania lewaków. Z artykułu nie wynika, że kobieta miała drugie dziecko, więc najprawdopodobniej nie brała 500+. Ale lewakom to nie przeszkadza, by oskarżać PiS o całe zło na świecie. Czyli jest jak zwykle: zero argumnetów, tylko prymitywne pulcie jadem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej i zapewne na wigilię stawiasz dodatkowe nakrycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpis napisał:
Typowe narzekania lewaków. Z artykułu nie wynika, że kobieta miała drugie dziecko, więc najprawdopodobniej nie brała 500+. Ale lewakom to nie przeszkadza, by oskarżać PiS o całe zło na świecie. Czyli jest jak zwykle: zero argumnetów, tylko prymitywne pulcie jadem.
 wystarczy mieć mniej jak 800 zł na osobę to i na pierwsze sie dostaje, a widac że mamusia dobra w hlaniu to  wątpię aby chodzila do pracy, i mogę domniemywac, że jej dochód to mniejszy jak 800 zł na osobę w rodzinie i tym sposobem ma 500+. To tylko uczciwe matki mające jedno dziecko i pracujące nie dostaną 500+ za to, że pracują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest dopiero tragedia dla dziecka. I jak rokuje taka matka? Byle jak...... biedne dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robili jej kolejne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...