Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

3 maja: Czuby czeka komunikacyjny chaos

Utworzony przez bryk, 27 kwietnia 2008 r. o 07:26 Powrót do artykułu
No to ja wyjeżdżam z tego miasta. Na razie na weekend. Jak miasto ma mnie w plecach, to ja je też. W ogóle pora pomysleć, jeśli nie o Dublinie, to może o Polsce A. Ta B jest coraz bardziej be.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin zawsze był, jest i będzie wielką wshcodnią dziurą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne. Najlepiej niech się nic nie dzieje. Niech będzie jak na wsi. W końcu coraz więcej mieszkańców Lublina to ludność napływowa ze wsi. Urodzeni w Lublinie wyjeżdżają stąd za lepszym chlebem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wszystkich zainteresowanych mapy z trasą wyścigu i wyjazdami z osiedli http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/746382e8a4bafc56.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/db40fd8fc1be8d8e.html Radzę dobrze się zapoznać bo będzie trudno wyjechać z niektórych osiedli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUPER DECYZJA, MEDAL DLA NASZYCH WŁODARZY ZA SZCZYT GŁUPOTY, DECYZJA KORZYSTNA SZCZEGÓLNIE DLA TYCH KTÓZY BĘDĄ CHCIELI SKORZYSTĄC Z POGODY I WYJECHAC POZA MIASTO??!!!TOTALNA DURNOTA , W OGÓLE KTO DAŁ PRAWO NA TAKIE SZOPKI WOBEC BRAKU DRÓG I OBWODNICY MIASTA, JESZCZE DOCOHDZI DO ZABLOKOWANIA MIASTA??!!!GDZIE PRAWA I INTERESY MIESZKAŃCÓW...LUBLIN TO CHORE MIASTO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wygląda dzisiaj demokracja. Nikt nikogo o nic nie pyta. Kilku trybun decyduje o urządzeniu masom igrzysk, z których tylko niektórzy ich chcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to jedzcie sobie z samego rana poza miasto coby wiecej zlapac tej pogody, sa ludzie ktorzy sa zadowolenie z tego pomyslu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...