Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

30 browarów i 300 piw w Lublinie. Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych startują w piątek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 listopada 2017 r. o 19:12 Powrót do artykułu
Reklama piwa jest nielegalna, ma tu miejsce łamanie prawa, dzieci czytają i później piją. Biorą na alkohol pieniadze od rodziców z 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą kororowe szyszki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie bedzie sie mozna napic dobrego piwka a nie te pomyje z browarow gdzie piwo to chlam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję, trzymam się z daleka. Kiedyś mnie kumpel namówił na takie piwo. Gorzkie tak, że nie szło pić - musiałem posłodzić. Na drugi dzień kac gigant. A jak mi powiedział ile zapłacił za jedno to się popłakałem ze śmiechu bo za tyle to ja mam czteropak dobrego piwka w Auchen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Dziękuję, trzymam się z daleka. Kiedyś mnie kumpel namówił na takie piwo. Gorzkie tak, że nie szło pić - musiałem posłodzić. Na drugi dzień kac gigant. A jak mi powiedział ile zapłacił za jedno to się popłakałem ze śmiechu bo za tyle to ja mam czteropak dobrego piwka w Auchen.
 Widać, że ktos nie pił łnigdy piwa chmielowego tylko te siki co są z nazwy chmielowe i w 4 paku za 10 zł :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pismaku z 19:12 rób to dziecko bo ci żal d...pe ściska...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się marzy piwo kebabowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeśli szczęście się do nas uśmiechnie, to pełne szkło poda nam sam piwowar" - uch, już mnie zachęcili! "Będą piwa z agrestem, wiśniami, malinami, jagodami, miętą syryjską, mango, brzoskwiniami, kokosem, herbatą, wanilią czy papryką." - a nie, jednak podziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że to dopiero w piątek bo nie zdążyłbym sobie wydepilować nóg i zrobić paznokci. Uwielbiam pić piwko z kieliszka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie 1600, a 1606, bo co staram się dwa miesiące nastawiać fermentor z TwójBrowarDomowy, więc napewno weszło na rynek więcej piw...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...