Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

30-letni Marcin nie żyje. Policjanci stosowali samosądy?

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 20 kwietnia 2021 r. o 08:27 Powrót do artykułu
Polska w ruinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja stosuje przemoc zakonnice stosują przemoc księża robią to samo więc nie dziwi mnie że Ziobro chce wypowiedzieć konwencję anty przemocową przecież Polska to wolny kraj i przemocy tutaj niema to jest po prostu wymysł tych wrednych lewaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gestapowskie metody na usługach tyranii Pandemistów i Satanistów (skrótowo: PiS).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska w ruinie.
 Co ma ruina do milicjantów którzy we łbach dalej mają komunę . Za czerwonych mordowali za Helmuta thüska strzelali do górników za PiSu pałują biedne dziunie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tak od razu radzę na przyszłość we wszystkich wątpliwych sytuacjach gdzie był konflikt policjant - obywatel omijać zeznania policjantów. Chyba za PO weszło a na pewno teraz funkcjonuje doskonale w sądach : policjant jest zawsze wiarygodny, a jak mu się przedstawi dowody że kłamie to i tak nie można go skazać za składanie fałszywych zeznań. I nie wiem czy jeszcze ktokolwiek inny w Polsce jest tak ponad prawem jak policjant po szkółce - popierdółce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, macie swój rząd i swoją Zjednoczoną Prawicę. Zlikwidujcie jeszcze z urzędu Bodnara, i wezmą się ci "policjanci" za mniej wygodnych obywateli. Tylko PIS. Tylko ZIobro. Tylko Sprawiedliwość. Tylko tyle zostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerażające, ale bandyci w policji są zachecani przez obecną władzę do agresji i przestępstw poprzez bezkarnosc - dopóki media nie napiszą mogą być z reguły spokojni. A jak napiszą to prokuratura zajmie się.... dziennikarzem jak w przypadku torturowanie Igora Stachowiaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...