Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dno i wodorosty !!! Co z tego ze mam wyższe wykształcenie, mnóstwo specjalistycznych kursów ? Dostaja się tylko plecaki !! W gronie 100 osób jest 10 przypadkowych którym po prostu niechcący udało się załapać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz znajomości masz dobrą pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde ludzie,   nie macie wiekszych ambicji tylko zostanie gliniarzem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam gdzie jest bieda zawsze rośnie liczba policjantów głównie z wiosek gdzieś muszą pracować za najniższą krajową lepiej wyjechać do Anglii niż szlifować krawężniki tam zarabia się ok 8 tys na rękę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te 8 tys. na reke to jakies 1.5 tys funtow. Nie najnizsza krajowa, ale tez bez rewelacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pod halą NOVA bez zmian...."Papieroski,papieroski",to już staje się nudne.Lubelska Policja nie potrafi sobie od kilku lat poradzić z handlarzami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz kompleksy i nie masz pomysłu na życie? Idź do milicji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przesadzajcie , niejednemu praca w MO życie ratuje :)))))))))) . Gdyby nie to , to kołysaliby bykom jaja w PGRze. A i są i tacy którym smakuje bułka z masłem na baczność. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja jest fajna. Uważam że powinno być jak najwięcej policjantów bo wtedy czuje sie bezpiecznie. Sam chce w przyszłosci zostać policjantem i służyć partii rządzacej aktualnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja jest fajna. Uważam że powinno być jak najwięcej policjantów bo wtedy czuje sie bezpiecznie. Sam chce w przyszłosci zostać policjantem i służyć partii rządzacej aktualnie.
Gratulacje,ale szef coś jakoś polikwidował,bidety,prysznice ,szafy z drzwiami rozsuwanymi,okna plastikowe i co ci teraz pozostało? Tylko slużba wiceministrowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na targowisku w Milejowie chamscy dresiarze od lat oferuja każda ilość papierosów i alkoholu a policja s p i !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...a pierwsza wypłata po zaliczeniu wszystkich egzaminów to 2400 zł.."   czy to brutto, to niewiele i do tego tak przez całe życie o tej jałmużnie, bo w budżetówce tak płacą, po 37 latach pracy tylko w innym sektorze mam tyle (brutto) i od 7 lat bez podwyżek (płace zamrożone), beznadzieja,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pod halą NOVA bez zmian...."Papieroski,papieroski",to już staje się nudne.Lubelska Policja nie potrafi sobie od kilku lat poradzić z handlarzami.
  no i dobrze, a w czym ci to przeszkadza, nie chcesz to nie kupuj, oni nie kradną sprzedają, a że państwo okradają, bo w naszym kraju to uczciwie pracujący klepią biedę, masz lenie za zrobienie jednego dziecka dostaną po 500 zł bez wysiłku, rano wstawania, dojeżdżania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na targowisku w Milejowie chamscy dresiarze od lat oferuja każda ilość papierosów i alkoholu a policja s p i !
  kolejny donosiciel, kapuś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na targowisku w Milejowie chamscy dresiarze od lat oferuja każda ilość papierosów i alkoholu a policja s p i !
  uczeń w klasie - prose panią łukasz trzyma palec w dupie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...a pierwsza wypłata po zaliczeniu wszystkich egzaminów to 2400 zł.."   czy to brutto, to niewiele i do tego tak przez całe życie o tej jałmużnie, bo w budżetówce tak płacą, po 37 latach pracy tylko w innym sektorze mam tyle (brutto) i od 7 lat bez podwyżek (płace zamrożone), beznadzieja,
Ja  tak jak ty w budżetówce mam tyle ale brutto brutto czyli na rękę 1360 zł po 15 latach pracy więc witam w klubie strefy budżetowej od 9 lat bez podwyżki i nawet wyjazd za granice nie wchodzi w grę na razie z przyczyn rodzinnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja  tak jak ty w budżetówce mam tyle ale brutto brutto czyli na rękę 1360 zł po 15 latach pracy więc witam w klubie strefy budżetowej od 9 lat bez podwyżki i nawet wyjazd za granice nie wchodzi w grę na razie z przyczyn rodzinnych.
  2400 brutto - ok. 1600 zł netto po 37 latach, zgroza, za stara i już schorowana na wyjazd za granicę, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorsze wynagrodzenia to chyba mają pracownicy budżetówki na tym najniższym szczeblu, zresztą budżetówka ogólnie to masakra w wynagrodzeniach, płace zamrożone pomimo ustawy nakazującej podwyżkę tzw. inflacyjną. także przepis sobie, życie sobie, pracownicy nie dostają podwyżek od lat ale za darmo na 500+ się znalazły pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
procedura trwa dwa lata, wiec na Listopad nie ma. Szans
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko przyspiesza ponieważ w tym roku ŚDMłodzieży a poza tym ponad 120 000 osób jest do przyjęć od policji pod sterami nowego rządu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...