Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

32-latek z Hrubieszowa oskarżony o zakatowanie psa w USA

Utworzony przez Dariusz, 1 grudnia 2013 r. o 09:53 Powrót do artykułu
Jeśli to prawda ,nie ukarzą tego śmiecia jak najsurowiej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie pismaku "łm" na godzinę 9.55 piszesz bzdury bo gość został zatrzymany miesiąc temua ty skopowiałeś jakiś pseutekst? Fakt też podał kilka dni temu, że został skazany a nie zatrzymany. Co za stażysta wysmaża te teksty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprostowanie do mojego postu : miało być "niech" oczywiście :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od razu takie wnioski, może to nie on, a może go ten pies gryzł, ale to nienormalny kraj, za psa dostanie 20 lat, A ZA CZŁOWIEKA 10  ;) Zawsze życie ludzkie jest ważniejsze od zwierzęcego, powinien być ukarany ale bez przesady, jakaś grzywna z 5000-7000 dolarów i wystarczy, no chyba że jeszcze kradł to powinien zwrócić pieniądze co do centa i kilka miesięcy odsiedzieć... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabic sukinsyna ale najpierw podpalic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie pismaku "łm" na godzinę 9.55 piszesz bzdury bo gość został zatrzymany miesiąc temua ty skopowiałeś jakiś pseutekst? Fakt też podał kilka dni temu, że został skazany a nie zatrzymany. Co za stażysta wysmaża te teksty?
witam, oczywiście wypisuje pan bzdury. Kolejna rozprawa 19 grudnia. Pozdrawiam i życzę czytania ze zrozumieniem.
Ostatnio edytowany 1 grudnia 2013 r. o 12:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać po ryju że to męda. To samo zrobić z nim. Niech zdycha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, oczywiście wypisuje pan bzdury. Kolejna rozprawa 19 grudnia. Pozdrawiam i życzę czytania ze zrozumieniem.
Już poprawiliscie tekst. To już nie był zatrzymsny kilka dni temu? Taka to rzetelność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już poprawiliscie tekst. To już nie był zatrzymsny kilka dni temu? Taka to rzetelność.
Tak, to był jedyny błąd, który się pojawił i został już poprawiony (dziękujemy za zwrócenie uwagi i prosimy o więcej kultury na naszym forum). 
Ostatnio edytowany 1 grudnia 2013 r. o 17:33
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawo jest popierdolone, niedługo za zabicie muchu bedą  na kare śmierci skazywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za dupę tego śmiecia i do pierdla albo kulkę w łeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli zarzuty się potwierdzą to tego śmiecia powinni ukarać solidnie. Dobrze trafił bo w USA zrobią mu z d...y jesień średniowiecza. Tam się respektuje prawa zwierząt i grozi mu "fajny" wyrok zresztą zasłużony! Wstyd, że to z naszego województwa. Ale jak widać zapewne znalazło by kilku jeszcze, patrząc chociażby po wpisach pod tym artykułem. Chociażby "Jacho" czy "s" - niczym się nie różnicie od tego zwyrodnialca. Tak samo nie szanujecie życia zwierząt jak on. Ale szacunek do ludzi i zwierząt wynosi się z domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym zabrać głos i napisać że pitbul to nie jest zbyt pożyteczny pies. Lubię psy jak najbardziej ale pies to tylko pies a pitbul to nawet nie jest pies tylko jakieś paskustwo podobne bardziej do prosiaka niż do psa. To jakieś skrzyżowanie genetyczne i ciort wie co to wyszło. Może to wkurzyło tego pana z ameryki ale ja nie popieram znęcania się nad stworzeniami bo tak robić nie można. Ale za pitbula iść do więzienia to już koniec świata, straszne teraz  niesprawiedliwości się dzieją że to ludzie tak cierpią za takie drobne wykroczenia. Może to już dni ostateczne się zbliżają że takie niesprawiedliwości w tej ameryce tam się dzieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym zabrać głos i napisać że pitbul to nie jest zbyt pożyteczny pies. Lubię psy jak najbardziej ale pies to tylko pies a pitbul to nawet nie jest pies tylko jakieś paskustwo podobne bardziej do prosiaka niż do psa. To jakieś skrzyżowanie genetyczne i ciort wie co to wyszło. Może to wkurzyło tego pana z ameryki ale ja nie popieram znęcania się nad stworzeniami bo tak robić nie można. Ale za pitbula iść do więzienia to już koniec świata, straszne teraz  niesprawiedliwości się dzieją że to ludzie tak cierpią za takie drobne wykroczenia. Może to już dni ostateczne się zbliżają że takie niesprawiedliwości w tej ameryce tam się dzieją.
  Jeszcze raz przeczytaj to co napisałeś. Jak nie rozumisz to ja co odpowiem.  Piszesz że szanujesz psy i nawet je lubisz, a na wstępie piszesz dyrdymały, że to nie jest "zbyt pozyteczny pies". A   na koniec piszesz, że to nie sprawiedliwe, że za zabicie psa skazują oprawcę "na cierpienia za takie drobne wykroczenia"   Albo jesteś obłąkany, albo za dużo wypiłeś?   Człowieku, chodzi o szacunek do żywej istoty wiesz co to?? Nawet jak zabija się zwierzyne do pozyskania mięsa, nie należy obdzierać jej z godności, ale zabić tak aby jak najmniej cierpiała. Ale ty tego nie "rozumisz". Bo świnia to świania nie czuje, wół pewnie też nie czuje. A kurczak to już w ogóle ... jesteś żałosny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Jeszcze raz przeczytaj to co napisałeś. Jak nie rozumisz to ja co odpowiem.  Piszesz że szanujesz psy i nawet je lubisz, a na wstępie piszesz dyrdymały, że to nie jest "zbyt pozyteczny pies". A   na koniec piszesz, że to nie sprawiedliwe, że za zabicie psa skazują oprawcę "na cierpienia za takie drobne wykroczenia"   Albo jesteś obłąkany, albo za dużo wypiłeś?   Człowieku, chodzi o szacunek do żywej istoty wiesz co to?? Nawet jak zabija się zwierzyne do pozyskania mięsa, nie należy obdzierać jej z godności, ale zabić tak aby jak najmniej cierpiała. Ale ty tego nie "rozumisz". Bo świnia to świania nie czuje, wół pewnie też nie czuje. A kurczak to już w ogóle ... jesteś żałosny.  
właściwie to masz rację że tak powiem ale ty wyrwałeś moje zdania z szerszego kontekstu i nie zrozumiałeś przesłania jakie ja rzeczowo napisałem. Masz rację że nie należy zadawać cierpienia wszelkim istoto żyjącym, ja z tą tezą się zgadzam i nie ma co tu polemikować. Ale pitbul to nie jest normalne stworzenie ale cyborg z rodziny psów podobnej. Człowiek z tego powodu nie wytrzymał nerwowo i mogło być tak że zadziałał w stanie że tak powiem pomroczności jasnej. Tak to się psychologicznie jakoś nazywa i za takie coś człowieka nie można tak surowo karać by szedł do paki . Absolutnie według mnie to kara niewspółmierna do wykroczenia o tak niskiej szkodliwości społeczej i ogólno ludzkiej. To chciałem przekazać właśnie i należy to pojąć a pojąć to można po głębokim przemyśleniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie go mi a ja pokaże mu co to ból . Szkoda pisarka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Mega :D Dzięki wielkie :)
ciebie w końcu ktos dopadnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedoszły ksiądz usłyszy kolejne zarzuty? To jest całkowita, ponieważ większość z was mówią. Ten pies jest bardzo usful w Ameryce wiemy jak szkolić wszystkich rodzajów ras psów. Pitbulls są jednym z najbardziej usful za to będzie lojalny wobec swoich dzieci i mogą bezpiecznie grać bez rodzice obawiając porywacza. To nie ma znaczenia, chodzi o to, aby korzystać z chorych przyszedł tutaj i nic nie zrobił, ale zaszkodzić pani była polska btw, i jeśli on może zrobić coś szkodliwego dla psa, który miałby prawo gryźć jego głupi tyłek, ale tego nie zrobił , co należy zrobić, to thinkhe tortury kontynuować? dobrze, jeśli mamy sprawiedliwość dla niego umrzeć w rękach jakiejś szalonej miłości psa skrzyżowanymi palcami za to :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PEZZO DI MERDA .. SEI LA VERGOGNA DELL ESSERE UMANO ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...