Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

5 osób zginęło, 3 lata więzienia dla kierowcy. Prokuratura: "Wyrok rażąco łagodny"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 czerwca 2017 r. o 21:21 Powrót do artykułu
łachy mają pożywkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli co polski podatnik ma utrzymywać ukraińskiego przestępcę ? Przecież tam żaden Polak nie ucierpiał . W mojej ocenie Polskie służby powinny sporządzić dokumentację z wypadku i wraz ze sprawcą przekazać Ukrainie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosty rachunek po pijaku 12 lat po trzeżwemu 6 . po odsiedzeniu 3 lat [ warunkowe ] . jednym słowem szo szo szoszoństwo jego uratowało .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jesteś łachem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam jesteś łachem Chciał zapewne napisać "Lachy". Daruj mu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdego kierowcę to może spodkać. Jakie umyślne naruszenie przepisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukraińcy też mogą należeć do PiS-u????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd za taki wyrok! Czy sedzia wydając wyrok zasypia z czystym sumieniem ze wypełnił dobrze swoje obowiązki???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najprzykrzejsze jest to, że przez głupia szarże na drodze młodzi ludzie giną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za dużo ukraińskich rezunów na lubelskich drogach a jeżdżą jakby byli na dzikim wschodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ukraińcy też mogą należeć do PiS-u????
  wyłącznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie sobie przysnął, co go nie tłumaczy. Ale, live is brutal. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już poznałem ukraińską technikę jazdy na autostradzie pomiędzy Rzeszowem a Krakowem. Jak mi ciołek zajechał drogę przy zmianie pasa, to ledwo wyhamowałem ze 140 km/h. Dupek myśli, że jak włączy kierunkowskaz to ma prawo spychać inne auta z trasy. Swoją drogą to dziwne, że na pasie awaryjnym na lubelskiej obwodnicy często spotyka się stojące tam ciężarówki? Co to ma być parking? Cóż się takiego wydarzyło, że zatrzymali tam auto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie jadąc do lublina ciągle widać ciężarówki stojące na pasie awaryjnym. tym lotne patrole policji powinny się zając. ale mają to w ***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natychmiast publikować dane osobowe i wizerunki ryja tego swędziego Swądu Wysokiego od tego wyroku arcy-łagodnego. Kto tylko wie, zna i ma - niech publikuje. Gdzie się tylko da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...