Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

500 + na nowych zasadach. Co się zmieni?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lipca 2017 r. o 09:23 Powrót do artykułu
A co z dzieckiem które ukończyło 18 lat a nadal się uczy? Jakie świadczenia wtedy przysługują?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wyegzekwują zwrot środków od tych, którzy dotąd bezpodstawnie pobierali zasiłek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***one darmozjady chcesz mieć dzieci to na nie zarób a nie rośnie stado socjalsów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej popieram PiS. Konsekwentnie wprowadza reformy dla wszystkich ludzi niezależnie od poglądów. Nie tylko dla swoich jak POprzednia ekipa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rosnie liczba darmozjadów.Łatwo takimi sterowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OCHŁAPY Z PAŃSKIEGO STOŁU. DO ROBOTY PRÓŻNIAKI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałośni ludzie sprzedali się i polskę za 500zł, zamiast wziąć się do pracy i zarabiać po 90 000zł w PZU na dzień dobry. Bo prawdziwe miliony robi się na SKOKach !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rośnie nam pokolenie darmozjadów, ja zasuwam po 10 godzin w pracy, a patologia baluje za moje pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A co z dzieckiem które ukończyło 18 lat a nadal się uczy? Jakie świadczenia wtedy przysługują?
8 letnie to już nie dziecko i pogoń go w cholerę do pracy, albo niech zacznie się rozmnażać, napieprzy dzieci i nie będzie musiało pracować, my w kraju mamy sie tylko rozmnażać a nie uczyć, to jest cel pioswców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Rośnie nam pokolenie darmozjadów, ja zasuwam po 10 godzin w pracy, a patologia baluje za moje pieniądze.
 no właśnie,  teraz to tylko idioci pracują tj. pokolenie mające więcej jak 50 lat, bo oni zapieprzali na swoje dzieci a teraz zapieprzają na cudze bachory i dostaną połowę wypracowanej emerytury bo 500+ z sufitu nie spada, Bozia pisowcom nie funduje cudu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dobrą radę dla emerytów. Adoptujcie dzieci, będziecie mieć podwyżkę o 500zł !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Mam dobrą radę dla emerytów. Adoptujcie dzieci, będziecie mieć podwyżkę o 500zł !!
 małpo jedna, emeryci na swoje dzieci zapieprzali i oni nie mają już siły dalej utrzymywac i bawić wasze bachory. Emeryci zapracowali na swoją emeryturę i winni mieć godną emeryturę a nie jak teraz, pisowce zapieprzyli połowej tej emerytury. Mam nadzieję, że małpo dożyjesz w ciezkiej chorobie emerytury i zobaczysz jak to jest dobrze mieć jalmużnę za 35-45 letnią pracę a nie mieć pieniędzy na godne zycie i leczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ powinno być wyłącznie dla pracujących!!! Warto pomagać tym, którzy szukają rozwiązań i pomagają sami sobie. Nie powinni korzystać z systemowych pieniędzy Ci, którzy tylko go drenują. Przecież są przedszkola i żłobki, matki mogą iść do pracy a nie "siedzieć" w domu. Jestem pracującą matki dwójki dzieci - wiem co mówię. Dlaczego dwójki? Każdy powinien mieć tyle dzieci ile jest w stanie utrzymać. Na tym polega dorosłość - bierzemy na siebie odpowiedzialność! Nie spychajmy jej na innych. Chociaż w naszym kraju promuje się życie na cudzy koszt, a rodzice niewielodzietni to "gorsza kategoria ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
winno być np. opłacane przedszkole, złobek, obiady w szkole dla dzieci mających pracujących rodziców, wtedy próxniaki ruszyłyby dupę do pracy, a tak co mają pracować jak wiecej dostaną za darmo jak my pracujący, no ale to dla naszych pisowcow za trudne do zrozumienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo boli 500+ to niech głosuje na Pasożytów Ojczyzny. Ja głosowałem na PiS, bo podobają mi się rozwiązania Zachodnie, a dalsze życie w Postkomunie przez kolejne ćwierczwiecze zaczęło mnie wkurzać. Lemingowe matołki do tej pory nie wiedzą jak zbawienny na gospodarkę ma program 500+. No, ale to są "profesjonaliści" pokroju Petru, czy Balcerowicza... zamknąć wszystko, co cenniejsze sprzedać, a "chołotę" przegnać do Wlk. Brytanii itd. Co dało 500+? Zlikwidowano ubóstwo wśród dzieci, sąsiedzi zwłaszcza pokroju lemingów zaczęli przyglądać się warunkom pociech swych sąsiadów, pobudzono wewnętrzny rynek R Ó W N O M I E R N I E rozprowadzanymi środkami, ulżono młodym w trudzie wychowania dzieci (mogą mieć samolubnych dziadków "rodziców", którzy mają w d... pomaganie młodym), młode matki dzięki tym pieniądzom mogą szukać pracy, gdy pociecha jest w żłobku lub przedszkolu (po wprowadzeniu 500+ bezrobocie drastycznie spadło)... itd, itp. Ja wiem, że Płatni Oszuści uważają, że Polak przy kasie to PATOLOGIA. A ja uważam za patologię lemingi, którzy do tej pory nie kojarzą po co wprowadzono 500+.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Kogo boli 500+ to niech głosuje na Pasożytów Ojczyzny. Ja głosowałem na PiS, bo podobają mi się rozwiązania Zachodnie, a dalsze życie w Postkomunie przez kolejne ćwierczwiecze zaczęło mnie wkurzać. Lemingowe matołki do tej pory nie wiedzą jak zbawienny na gospodarkę ma program 500+. No, ale to są "profesjonaliści" pokroju Petru, czy Balcerowicza... zamknąć wszystko, co cenniejsze sprzedać, a "chołotę" przegnać do Wlk. Brytanii itd. Co dało 500+? Zlikwidowano ubóstwo wśród dzieci, sąsiedzi zwłaszcza pokroju lemingów zaczęli przyglądać się warunkom pociech swych sąsiadów, pobudzono wewnętrzny rynek R Ó W N O M I E R N I E rozprowadzanymi środkami, ulżono młodym w trudzie wychowania dzieci (mogą mieć samolubnych dziadków "rodziców", którzy mają w d... pomaganie młodym), młode matki dzięki tym pieniądzom mogą szukać pracy, gdy pociecha jest w żłobku lub przedszkolu (po wprowadzeniu 500+ bezrobocie drastycznie spadło)... itd, itp. Ja wiem, że Płatni Oszuści uważają, że Polak przy kasie to PATOLOGIA. A ja uważam za patologię lemingi, którzy do tej pory nie kojarzą po co wprowadzono 500+.
życzę ci jako emerytka po 40 latach pracy obyś umierała z bólu i głodu nie mając pieniędzy na leczenie i godne życie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałem nie brać ale jak dziś żona sąsiada, tłusta i brzydka locha pochwała, że będą mieli 5 - te dziecko i będzie okrąglutkie 2500 zł to mnie ***ca trafiała. chyba się złamie i też wystąpię na 2-gie dziecko. niech z tych podatków co oddaje coś mi zwrócą. bo locha i sąsiad oczywiście nie pracują tylko lewiatana pilnują od rana. później pielgrzymka po mopsach sropsach a na końcu znowu lewiatan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to, co czytam to jakieś brednie. ***forum-lokalne.pl/topic/1581/500-pluss/ Żyjemy w chorym kraju. chorym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zachodzie dotuja na wszystkie dzieci nie ma wyjatków czy rodzice pracuja czy nie wszyscy sa rowni tylko w polsce pierwsze dzieci nie istnieją pozniej sie dzieia ze ludzie s***ają na zachod za chlebem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ma sie zmienić? nie zabiorą przecież najlepiej dysponowanych środków ever. widze po ludziach czy wypowiedziach np na ***program500plus.org.pl/ jak odpowiedzialnie podchodzą do tematu. to jest inwestycja na lata, w przyszłość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...