Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to sie zacznie produkcja dzieci w patologicznych rodzinach, 6 dzieci - 3000zł, picia na caly miesiac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po 18 to już dziecko studiujące mam oddać do adopcji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po 18 to już dziecko studiujące mam oddać do adopcji?
Bez przesady! Do tej pory nikt nie dawał 500 zł na dziecko i ludzie studiowali. Teraz (może) będzie 500 zł do 18 roku życia dziecka i robisz problem bo za krótko. Odkładaj połowę z tych 500 zł przez 18 lat i uzbiera się całkiem spora suma, z moich wyliczeń to 54 tys. zł. a to suma, która wystarczy na 5 lat studiowania i jeszcze zostanie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zbierze 500zł za każde pozostawienie prawa jazdy, które w/g dotychczasowych przepisów przepadało.Takie finansowe perpetuum mobile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady! Do tej pory nikt nie dawał 500 zł na dziecko i ludzie studiowali. Teraz (może) będzie 500 zł do 18 roku życia dziecka i robisz problem bo za krótko. Odkładaj połowę z tych 500 zł przez 18 lat i uzbiera się całkiem spora suma, z moich wyliczeń to 54 tys. zł. a to suma, która wystarczy na 5 lat studiowania i jeszcze zostanie. 
Nic nie rozumiesz. Ja mówię o sytuacji, w której mam dwoje dzieci studiujących i jedno 10letnie i nic w tym miłosierdziu państwa nic mi się nie należy. Dlaczego moje dziecko, które jeszcze się uczy przestaje być moje, wg państwa. Ulga prorodzinna podatkowa przysługuje dla dziecka uczącego się do 25. roku życia i to jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skorzysta na tym jedynie patologia a nie wartościowi ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologiczny pomysłodawca, patologiczny pomysł to i patologia skorzysta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skorzysta na tym jedynie patologia a nie wartościowi ludzie
 
Skorzysta na tym jedynie patologia a nie wartościowi ludzie
 
Skorzysta na tym jedynie patologia a nie wartościowi ludzie
Dokładnie tak... Poza tym: najpierw Państwo zabiera nam 70% naszych pieniędzy w postaci podatków - a potem "łaskawie" daje 500zł na dziecko - ale pod warunkiem, że jesteś ubogi. A jeśli pracujesz, to jest spore prawdopodobieństwo, że...nie jesteś ubogi. Co ciekawe: patologia nie pracuje, więc nie płaci podatków. Natomiast ci pracujący muszą te 70% pieniędzy "wypracować" na swoje i cudze dzieci. Natomiast małżeństwa bezdzietne (np.z powodów zdrowotnych bezdzietne) "pracują" na 500zł dla czyichś dzieci. Bez sensu ! Już 15 lat temu mój znajomy powiedział, że w dzisiejszych czasach to najlepiej być dziadem lub bogatym -bo "klasa średnia, pracująca" najwięcej dostaje po d*pie! Bo dziadowi Państwo nie da zdechnąć z głodu -a bogaty ma swoich prawników i cwaniaków, że i tak wymiga się od podatków. Jak widać: minęło 15 lat, a to powiedzenie (mojego znajomego) nadal jest jak najbardziej aktualne... W moim dzieciństwie i latach "młodzieżowych" , gdy dziewczyna została samotną matką, to był dla niej wstyd na całą okolicę -a teraz bycie Samotną Matką to zaszczyt i wszelkie "promocje" z każdej strony -łącznie z możliwością "posiadania" partnera/przyjaciela... Nawet ostatnio słyszałem, że nasz "Czcigodny Kościół" zaczyna się "uginać i kłaniać" w kierunku rozwodników i wszelkiej maści "pseudoK*restwa"... Co to się dzieje -ludzie -na tym Świecie, co to się dzieje...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kruchtovyj uobSerVatorr pełna zgoda!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tu są same niepełnosprawne umysłowo osoby? Myślisz że ktokolwiek planując dziecko uzależni to od tych 500 zł? Po co oni w ogóle to becikowe wprowadzali - chcieli porządnej polityki prorodzinnej to było do minimum zmniejszyć VAT na artykuły dziecięce, dofinansować zajęcia dodatkowe w szkołach, zagwarantować pracę po urlopie wychowawczym itp.  To 500zł to mogą sobie w d.. wsadzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to jest - te 500 zł? A ile wynosi zasiłek w Niemczech, Luksemburgu, Wielkiej Brytanii, czy Irlandii? Zanim podejmiemy ten temat, proszę szanownyego dziennikarza o pewien wysiłek umysłowy i przygotowanie zbiorczego zestawienia zasiłków na dzieci w krajach UE oraz w Szwajcarii, Norwegii i Islandii. Wtedy wyjdzie brutalna prawda o tym, jak POlski rząd dotąd oszczędza na dzieciach i prowadzi antyPOlską POlitykę demograficzną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomysł ok - ale tylko dla najbiedniejszych a co z reszta społeczeństwa - może by tak te grube pieniądze przeznaczyć na DARMOWE(całkowiecie) żłobki, przedszkola, szkołę podstawową, dodatkowe zajęcia, Bo patologia juz marnuje te pieniądze i nie idzie do roboty - BEDZIE WIĘKSZA PALOTOGIA NIŻ JEST TERAZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łoj to patologia będzie klepać dzieciaki na chlanie będzie kasy ful.lepiej robić dzieci niż tyrać. poroniony pomysł pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
redaktorku wytrzymaj jeszcze trochę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obietnica była taka, że 500zł na każde dziecko a nie 2 czy tylko u najbiedniejszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina z 1 dzieckiem też dostanie czyli samotni rodzice znów poza marginesem społecznym jako ludzie drugiej kategorii, Mimo że pracują uczciwie często za marne grosze bo żaden pracodawca nie chce samotnej matki zatrudniać chyba że niema już nikogo innego. i wystarczy 1650 zł podzielone na 2 i kryterium przekroczone. Tylko nikt nie liczy że po zapłaceniu opłat zostaje czasem 300 zł na dwoje. Rodziny 3 osobowe będą miały kryterium 2400zł i w podobnej sytuacji zostanie im ok 1000 zł czyli po 330 zł na osobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy chwyt wyborczy - 500 zł na dziecko. Jest już po wyborach i zaczyna się: że nie dla wszystkich, nie od razu, że jak będą pieniądze. Było do przewidzenia, ale najwidoczniej nie dla wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł robi zament.POsłowie-złodzieje/fałszowanie kilometrówek/ jakie biorą odprawy za wypoczynek w sejmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNOWU PIS NAS OSZUKAŁ. JA W TV SŁYSZAŁEM: 500zł na KAŻDE dziecko. Teraz jak ju z wygrali "uściślili" co mieli na myśli: "500 złotych na drugie i kolejne dziecko, a w rodzinach biedniejszych także na pierwsze"..... OBŁUDA. Głosujcie na nich dalej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obietnica była taka, że 500zł na każde dziecko a nie 2 czy tylko u najbiedniejszych.
  Otóż to. Teraz widzisz kim są ludzie z PiS-u. Przed wyborami "na każde", a po wyborach nagle wydali nowe wytyczne "co mieli na myśli".... stary numer....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...