Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

70 firm szukało pracowników na targach pracy (wideo)

Utworzony przez lbn, 24 lutego 2010 r. o 17:03 Powrót do artykułu
A tak miało być pięknie - druga Irlandia - wracajcie młodzi Polacy - praca na was czeka - a tu zonk - styczeń 2010 - bezrobocie w Polsce 12%. I co Donek?? Ale PO-paprany naród dalej im wierzy i chce głosować na ludzi pokroju p.o. prezydenta miasta kultury niejakiego Wasyla. Dobrze się żyje Drzewieckim, Chlebowskim, Sobiesiakom, Rosołom i innym z tego szemranego PO-papranego towarzystwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podpisujesie pod 1 internauto miala byc Irlandia a tu prawie Rumunia i co PO zyje sie dobrze a co mniech bida sie martwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co wam chodzi - przecież praca jest. Wystarczy znać Czeski. Buahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn napisał:
A tak miało być pięknie - druga Irlandia - wracajcie młodzi Polacy - praca na was czeka - a tu zonk - styczeń 2010 - bezrobocie w Polsce 12%. I co Donek?? Ale PO-paprany naród dalej im wierzy i chce głosować na ludzi pokroju p.o. prezydenta miasta kultury niejakiego Wasyla. Dobrze się żyje Drzewieckim, Chlebowskim, Sobiesiakom, Rosołom i innym z tego szemranego PO-papranego towarzystwa
Nie da się inaczej tego skomentować bo co racja to racja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niekompetencja pani na filmiku tej młodej 2 od końca powala... Jak można oferowac prace nie wiedząc na czym ona ma polegać? To jakiś żart?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ,70 firm, z czego lubelskich kolo 25... żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opieka nad owcami, krowami ale też niedołężnymi starymi osobami, sezonowy zbiór owoców i malowanie płotów to jest praca jaką oferuje się młodym Polakom. Nie dziwię się Szwedom i Norwegom, że szukają pomagierów do roboty za nędzną kasę, a w kraju nad Wisłą gdzie 70% dochodów zabiera państwo w parapodatkach kasa za strzyżenie owiec to nawet niezła jest. Oto do czego doprowadziły wybory naszych ojców, matek i "cudownej" młodzieży - wszystkich tych dla których TVN, GW i Onet to jedyne źródło wiedzy o kraju i świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chu....ia na maxa. na dzień dobry przy wejściu lubelski urząd pracy z ofertami pracy dla ludzi z ledwo skończoną podstawówką. a dalej .... dalej firmy oferujące pracę (nie powiem, bo często atrakcyjną), ale w Norwegii, Austrii, itp. A ja się pytam gdzie przyzwoita robota w Lublinie? Panie Wasilewski i reszta buców z ratusza, co się tutaj wyprawia? Dlaczego w Lublinie nie można znaleźć odpowiedzialnej posady za więcej jak 1500 zł netto? Co Pan zamierza mi obiecać w najbliższych wyborach? Rozwaliliście cały lubelski przemysł, bezrobocie rośnie, a władza nie robi nic , żeby cokolwiek zmienić? Młody jestem i jak głupi dałem się oszukać, że Pruszkowski nic nie zrobił i jak dalej zostanie to doprowadzi Lublin do grobu. I się pomyliłem. Za "Pruszona" miałem robotę, a firma w której pracuję zapotrzebowanie na swoje produkty. Uwierzyłem w demagogie Palikota i jego klakierów. Dzisiaj Palikot i jego ludzie z ratusza spijają śmietankę, a ja i mi podobni klepią bidę i marzą, że na Lubelszczyznę kiedyś w końcu zawita przemysł przez duże "P".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
chu....ia na maxa. na dzień dobry przy wejściu lubelski urząd pracy z ofertami pracy dla ludzi z ledwo skończoną podstawówką. a dalej .... dalej firmy oferujące pracę (nie powiem, bo często atrakcyjną), ale w Norwegii, Austrii, itp. A ja się pytam gdzie przyzwoita robota w Lublinie? Panie Wasilewski i reszta buców z ratusza, co się tutaj wyprawia? Dlaczego w Lublinie nie można znaleźć odpowiedzialnej posady za więcej jak 1500 zł netto? Co Pan zamierza mi obiecać w najbliższych wyborach? Rozwaliliście cały lubelski przemysł, bezrobocie rośnie, a władza nie robi nic , żeby cokolwiek zmienić? Młody jestem i jak głupi dałem się oszukać, że Pruszkowski nic nie zrobił i jak dalej zostanie to doprowadzi Lublin do grobu. I się pomyliłem. Za "Pruszona" miałem robotę, a firma w której pracuję zapotrzebowanie na swoje produkty. Uwierzyłem w demagogie Palikota i jego klakierów. Dzisiaj Palikot i jego ludzie z ratusza spijają śmietankę, a ja i mi podobni klepią bidę i marzą, że na Lubelszczyznę kiedyś w końcu zawita przemysł przez duże "P".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wasilewski jest Prezydentem i jemu to wystarczy. Przegra wybory, to wróci do PL. Kase wiekszą zarobił, a to, że nic nie zrobił dla Lublina? Historia nie będzie pamiętała. Żegnamy pana prof. Wasilewskiego. Więcej na pana nie zagłosuję. Zastanawiam się jeszcze nad głosowaniem na PO. Oni zapomnieli o Lubelszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie zakłady produkcyjne tam i praca! gdzie inwestycje w infrastrukturę drogową tam rozwój! Lubelszczyzna nastawiona jest wyłącznie na drobne usługi i turystykę. Co ma produkować skoro cukrownie zlikwidowane, chmiel sie sprowadza z niemiec, zborze tez, maliny i truskawki z chin. Ludzie pracują za 1200zl i nic nie mówią bo na ich miejsce jest 3 następnych. Wszędzie poszukują przedstawicieli handlowych (lub podobne określenie w gruncie rzeczy oznaczające to samo)najlepiej z własnym samochodem. Urzędy pracy rejestrują bezrobotnych i nic poza tym(zamiast pobierać zasiłek mogli pracować chociażby przy odśnieżaniu). Młodzi ludzie już na starcie mają problemy (no chyba że maja plecy)gdyż pracodawcy poszukują pracownika: conajmniej 3 letnie doświadczenie,wykształcenie wyższe,2 języki, warunki płacowe 1300zł .Ale to wszyscy wiedzą i milczą bo nic zrobić nie mogą... Bo to Polska nie elegancja Francja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no Pani Edyta tłumaczka z duńskiego biura przebiła wszystkich,o co tam chodzi? nie mam pojęcia,pani Edyta zrobi karierę w polityce,na wiejskiej lubią takie osoby,żarty żartami a z a kilka lat zobaczycie kto będzie w sejmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dezorganizacja kompletna, byłam tam może z 10 minut. Szczerze nawet nie było możliwości postawienia prostych pytań, nie dowiedziałam się niczego, gdyby nie biuletyn wręczony w wejściu chyba do tej pory nie wiedziałabym jakie firmy "poszukiwały" pracowników. Targi Pracy? Raczej reklama dla wielu firm i tyle. Mrowisko...! Ale nawet mrowiska w przyrodzie potrafią się lepiej zorganizować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ogóle te targi to jakieś jaja... Młodzi ludzie często i tak przeprowadzają się do miast żeby znaleźć prace a tu się dowiadują że tu też niema i trzeba jechać na granice;/ Co do opieki nad owcami to pomyślcie sobie że jeździ tam sobie student, wraca do polski i pisze w CV że: liczył owce, karmił golił pielęgnował itp po co mu takie umiejętności ? Ma kasę ale małe perspektywy żeby znaleźć zatrudnienie w tym kraju korupcją i ściekami płynącym ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre praktyka połączona z pracą ale nie wiadomo o co chodzi,to może burdel w Kopenhadze jest trochę takich przybytków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem i zmarnowałem czas i pieniądze!! Tylko agencje a jak o coś zapytasz to mówią żeby po więcej szczegółów trzeba odwiedzić stroną internetową!! kicha!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś kto nie robił tych targów niech sie nie wypowiada. Nawet nie wiecie jak ciężko było znaleźć tych wystawców i ile pracy włożyliśmy żeby ta impreza się w ogóle odbyła. Targi Lubelskie jako jedyne w południowo wschodniej Polsce zorganizowały takie targi. W innych miastach pomysł upadł. Wystarczy odwiedzić Urząd Pracy żeby zorientować się że w Lublinie nie ma dużej ilości poważnych ofert pracy, no a my ich przecież nie wyczarujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to po co te targi? Wystawcy nie chcą na nie przychodzic bo nie mają z czym, potencjalni pracownicyteż rozczarowani...Nie szkoda waszego wysiłu? ANi z tego pożytku ani pewnie pieniędzy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórym się zdaje, że od mieszania herbata robi się słodsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownik napisał:
Ktoś kto nie robił tych targów niech sie nie wypowiada. Nawet nie wiecie jak ciężko było znaleźć tych wystawców i ile pracy włożyliśmy żeby ta impreza się w ogóle odbyła. Targi Lubelskie jako jedyne w południowo wschodniej Polsce zorganizowały takie targi. W innych miastach pomysł upadł. Wystarczy odwiedzić Urząd Pracy żeby zorientować się że w Lublinie nie ma dużej ilości poważnych ofert pracy, no a my ich przecież nie wyczarujemy.
Wiem, że organizatorzy trochę popracowali bo mają pracę ale dla innych nie ma praktycznie żadnych ofert. Sam w ubiegłym roku poszukiwałem pracy. Byłem wkurzony bo spotkałem się całkowicie z niekompetentnymi ludzmi i z żadną ofertą. Widziałem dużo studentów, sam jestem inżynierem IT i co POCZTA - zero ofert, PKP - kelner, Straż Graniczna - mglista oferta naboru do czego? -jestem konkretnym specjalistą z dużym doświadczeniem i poszukuje konkretnych ofert. Pracę znalazłemsam przez INTERNET. I mogę wam doradzić że to najlepsza droga ale wybierajcie konkretne ofety. Nie składajcie ofert pośrednikom i z nieokreślonymi wymaganiami. Oferta z zagranicy to potwarz dla wykształconych Polaków, a owce to niech sami pasają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...