Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

700-lecie Lublina: 1000 nowych wydarzeń i 6 sezonów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lutego 2017 r. o 22:46 Powrót do artykułu
Ten portal winien się nazywać dziennikzukowski. Takiej propagandy to Urban mógłby tylko pozazdrościć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsadzą go w końcu czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto zapłaci za imprezki dla po i psl i bandy urzędników???? my PODATNICY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIECH MI ŻUK DROGĘ ODŚNIEŻY A NIE SIĘ BAWIA TYLKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jak odbyła się ta gala i redaktor tam był to może więcej szczegółów jakaś rozpiska gdzie kiedy co, czy jak zwykle jak nie będzie biletów czy innych tam wejściówek to łaskawie poinformujecie, albo jak to często bywa po - informujecie że to było. Naprawdę jak dla mnie napisać artykuł z którego nic nie wynika to jest sztuka i jeszcze za to płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boli pisowskie trolle, że piszą o Żuku zamiast wychwalać pod niebiosa niedorajdy pokroju Tułajewa czy Pituchy? ma boleć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztandar Ludu murem za kochanym Prezydentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Żuk. Coś się dzieje w mieście, a nie jak za tej pisowskiej niedorajdy Pruszkowskiego, który tylko podróżował za nasze pieniądze po całym świecie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Hanka, pahtyjna koleżanka PO fachu, whóciła już z uhlopu? Oj, nie czeka jej chyba miłe POwitanie, nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego obchody 700 lat istnienia naszego miasta odbywają się pod jakimś dziwnym logo zamiast pod historycznym herbem? Dużo gadania o tradycji, a najważniejszy symbol tej tradycji poszedł w kąt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan z mikrofonem pytał : A gdzie moja miła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdzie nie ma pliku np. pdf z dokładnym spisem: co, gdzie i kiedy ? na stronie internetowej uruchomionej wczoraj ******700.lublin.eu jest groch z kapustą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbmy sobie miasto, motto klubu krzywego koła z którym zaprzyjaźniony jest nasz kochany Krzysztof. Mistrzu ceremonii Krzysztofie, śliczniutkie zrobiłeś sobie miasteczko i na cacy zrobiłeś jego mieszkańców. Deweloperka kwitnie, szkoła sprzedana, schronisko również, majątek Miasta wyprzedawany kamienice, Dworek Grafa, Dawna Karczma Budzyń (no Kamienice Miasta to miała być taka super i naj naj "delegatrura" Urzędu Miasta). Wszędzie wykopy jak po wojnie, Droga MM, która to niedawno przechodziła remont ale co tam znowu bajzel, Racławickie też syf i kamieni kupa niedługo. Błonia pod Zamkiem o dziwo, za które niesamowitym zbiegiem okoliczności zapłacono po kilkaset tysięcy za kolejny już projekt - poprzedni jakoś się nie przyjął, a na remont zabytków piniądza ni ma, bida Panie jak nie wiem. Ul. Fabryczna na remont ni ma, niedługo i Globusa zamkną, no przecież to tyż się opłacać nie będzie za chwilę, zima w pełni a tu stoki nieczynne. Ciekawe nie? Inwestycje jak też remonty wykonywane na zaj...... pies. Krzysiuniu Kochaniutki murem za Tobą, krynico ty nasza prowadź nas ku światłu i oświeceniu na wieki wieków. Tyś jak Paul P. Harris tylko na odwrót zamiast "Służba na rzecz innych ponad własną korzyść" to mamy Służbę na Własną korzyść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrób chamom święto. Disco polo i kiełbasa wystarczyłaby za wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.