Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

81-latek wjechał w opuszczoną rogatkę na przejeździe kolejowym

Utworzony przez Poszkodowany, 12 października 2011 r. o 23:27 Powrót do artykułu
To jest dowód na to że od 60 roku zycia powinny byc przeprowadzane badania na takich kierocach oczywiscie psycho. Pozdrawiam, jako ofiara kierowcy 60 +
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać dziadowi prawo jazdy!!! Z całym szacunkiem dla osób starszych ale w takim wieku to powinien razem z babcią na drutach robić a nie autem po ulicach jeździć!!! To nie jest wiek do kierowania samochodem!!! Nie ten wzrok, refleks, słuch, tyle że on sam powinien do tego dojść zanim komuś zrobi krzywdę lub do piachu pośle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
Zabrać dziadowi prawo jazdy!!! Z całym szacunkiem dla osób starszych ale w takim wieku to powinien razem z babcią na drutach robić a nie autem po ulicach jeździć!!! To nie jest wiek do kierowania samochodem!!! Nie ten wzrok, refleks, słuch, tyle że on sam powinien do tego dojść zanim komuś zrobi krzywdę lub do piachu pośle
mam podobne zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam ofiary 30- Mimo to zgadzam się że dziadki ale również gówniarzeria powinni mieć bardzo ograniczony dostęp do aut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo jazdy max do 75 roku życia! Taki mam postulat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Prawo jazdy max do 75 roku życia! Taki mam postulat.
To i tak chłopie wysoko mierzysz ja bym dał maks 70 lat a od 60 co rok obowiązkowe badania psycho+wzrok+słuch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam kobietę,ma 85 lat, niedowidzi i ma w znacznym stopniu upośledzony słuch.Jeździ samochodem na pamięć,każde zmiany w organizacji ruchu,to kolejne stłuczki.Ona jest niebezpieczna dla siebie i innych.Ciekawe czy ktoś ma zamiar coś zrobić z takimi "kwiatkami".Oczywiście okularów i aparatu słuchowego nie używa z powodów czysto kokieteryjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam jak dróżniczka zamknęła na torach auto, kilkakrotnie zamykała mi szlaban przed nosem, jak przechodziłam przez tory i byłam już ok. 3 m od drugiego szlabanu. Nie na tych torach co w artykule, ale nie zawsze jest wina kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wjecchał w szlaban....Dobrze że nie pod pociąg.A może ten stary pryk z fiesty był naszprycowany?A może palił coś co przypominało skręta i przy okazji słuchał rydzyjka przez telefon komórkowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Prawo jazdy max do 75 roku życia! Taki mam postulat.
Popieram.Ale pierwsze prawko w wieku 35 lat.Taki mam postulat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
90-letni driver napisał:
Popieram.Ale pierwsze prawko w wieku 35 lat.Taki mam postulat
ale po 10 latach ryzykownej praktyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...