Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
http://www.kosciol-spaghetti.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....Abp Budzik o odpisie na Kościół...... Nie wiem,czy biskup wie,że w Polsce publiczne żebractwo jest karalne?A nawoływanie o dotacj przysługują organizacjom pożytku publicznego. W tej sytuacji biskup popełnia przestępstwo uprawiając publiczną żebraninę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
skoro bedziemy dawac pieniadze na kościół z naszych podatków to z tacy należło by zrezygnować
I wprowadzić obowiązek posiadania (i używania) kas fiskalnych.Jeśłi taki "przedsiębiorca" jak sałaciarz-taryfiarz oraz kioskarz zobowiązani są do posiadania kasy fiskalnej,tym bardziej firma pn.polski kościół kat. tym bardziej powinien posiadać urządzenie rejestrujące. No i skoro kościół będzie otrzynywał dotacje państwowe oraz odpis od podatku,w tej sytuacji NIE POWINNA być pobierana ŻADNA opłata z tytułu tacy,modlitw,sakramentów,pogrzebów....pokropków!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze. Kto chce niech da, a kto nie chce niech się nie wypowiada już więcej. Sprawiedliwie i po chrześcijańsku. W takim przypadku mogę im coś od czasu do czasu odpalić bo to moje pieniądze i nikt nia ma do nich nic opróc oczywiściw Urzędu Skarbowego http://www.itvl.pl/n...ie-zlikwidowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ooo, ktoś ocenzurował vox populi! Kilka postów poszło w niebyt.
Przyznaję sie że usunęłam jeden - najezony wulgaryzmami (bo czerwono - niebieskiego nie liczę). Z mojej sttrony to wszystko.
Ostatnio edytowany 24 lutego 2013 r. o 15:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...