Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Abp Życiński broni prawosławnych

Utworzony przez cyprianov, 18 stycznia 2009 r. o 21:52 Powrót do artykułu
Nie ma to jak miła pogawędka TW. Krzysztof i Filozof mają podobne doświadczenia życiowe. No i ten medal jest nie bez powodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najwyższy czas by ta diecezja miała normalnego pasterza a nie karbowego, by nie rzec inaczej .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te...Filozof, jak Ty w ogóle masz czelność głos zabierać w takich sprawach. Siedź lepiej (...)
Ostatnio edytowany 19 stycznia 2009 r. o 11:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam wypowiedzi niektórych patriotów to tak jakbym czytał manifest pisowski "zabij i wybaczaj ".Ludzie to już prawie 20 lat minęło a wy jakby żyli w tamtej epoce.Ja wiem że niektórzy spod znaku pisowskiego lubicie pławić się w pomyjach.To jest wasze naturalne środowisko i niezależnie od zmian w kraju tam jesteście.Ogłaszam zanurzenie dla tego typu osób.Zaraz odezwą się patrioci ,że to komuch pisze.Ale to nie komuch tylko realista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz26b14 napisał:
Jak czytam wypowiedzi niektórych patriotów to tak jakbym czytał manifest pisowski "zabij i wybaczaj ".Ludzie to już prawie 20 lat minęło a wy jakby żyli w tamtej epoce.Ja wiem że niektórzy spod znaku pisowskiego lubicie pławić się w pomyjach.To jest wasze naturalne środowisko i niezależnie od zmian w kraju tam jesteście.Ogłaszam zanurzenie dla tego typu osób.Zaraz odezwą się patrioci ,że to komuch pisze.Ale to nie komuch tylko realista.
@Januszu, to dlaczego "pasterz" po 20 latach nadal kłamie zamiast się ukorzyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porzekadło stare mówi "prowadził ślepy kulawego". W ten sposób można spuentować obronę zarzutów o współpracy z SB obu hierarchów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wolno obrażac arcybiskupa, jako katolik jestes mu winien bezwzgledne posluszenstwo- jesli nie, popelniasz grzech i narazasz sie na ekskomunike!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz26b14 napisał:
Jak czytam wypowiedzi niektórych patriotów to tak jakbym czytał manifest pisowski "zabij i wybaczaj ".Ludzie to już prawie 20 lat minęło a wy jakby żyli w tamtej epoce.Ja wiem że niektórzy spod znaku pisowskiego lubicie pławić się w pomyjach.To jest wasze naturalne środowisko i niezależnie od zmian w kraju tam jesteście.Ogłaszam zanurzenie dla tego typu osób.Zaraz odezwą się patrioci ,że to komuch pisze.Ale to nie komuch tylko realista.
20 lat minęło i co? Starcze dementi masz czy wybiórczość mlodzieńczą? PIS podobnie jak PO jest niczym więcej jak dzieckiem okrągłego stołu więc manifesty to oni pisali i piszą. Może warto, byś zamiast inwektyw pod adresem myślących inaczej niż Ty, prześledził wpływ "autorytetów" na procesy prywatyzacyjne, dekomunizacyjne i deagenturalne w najnowszej historii Polski? Mój świętej pamięci przyjaciel, niezależny redaktor i wydawca w jednej osobie zwykł w takich sytuacjach mawiać, że jeżeli działania "autoryrtetów" pozostają bez wpływu na procesy społeczne, gospodarcze i polityczne to wniosek z tego taki, iż za wszystko ponoszą odpowedzialność krasnoludki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J P II " prawda was wyzwoli " i abp.Życiński "a co to jest prawda" a jaką my odkrywamy prawdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kruk krukowi... Delegat jest ostatnim który w tej kwestii powinien zabierać głos. Niestety w katolandzie jest jak zawsze odwrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...broni prawosławnych?! Co to za tytuł? Abp Życiński nie broni prawosławnych, ale kapusia Popławskiego alias Abel i jemu podobnych. Żenada, tacy degeneraci nie powinni pełnić roli zwykłych księży, co dopiero arcybiskupów. Gdyby zwykli wierni prawosławni byli pokrzywdzeni to abp Życiński palcem by nie kwinął. No ale kumplowi po fachu się nie odmawia... ;-). Pytanie, czy tylko o jeden fach chodzi :-).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dla każdego TW tylko drugi TW jest bratem" pisze na swoim blogu ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski I MAMY ODPOWIEDŹ "co to jest prawda "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedługo, każdy [nie tylko abp] wyzna swą skrywaną prawdę, aby się wyzwolić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...