Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Abp Życiński: Były sygnały o molestowaniu

Utworzony przez antyklecha, 12 marca 2008 r. o 15:46 Powrót do artykułu
Przysłowie mówi: wersja delikatniejsza z uwagi na to,ze mogloby dojść do obrazy uczuć religijnych ale mnie się ciśnie inne przysłowie curwa, curwie... kruk krukowi oka nie wykole lub: "Czarny czarnemu krzywdy nie da zrobić"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj..... nieładnie, niełądnie kleszki, nieładnie..... sperma uwiera to trzeba poszukać żony i oddać ta głupią czarną sukienkę do watykanu......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy Józef również coś słyszał o tym co dzieje się w sprawach obyczajowych, z udziałem osoby dobrze mu znanej, burmistrza Kraśnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraśniczanin napisał:
A czy Józef również coś słyszał o tym co dzieje się w sprawach obyczajowych, z udziałem osoby dobrze mu znanej, burmistrza Kraśnika?
Przepraszam, co działo się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest całe zakłamanie i oszukańcza działalność "dostojników" kościelnych.Ukrywają fakty!!!! Jeden arcybiskup pederasta (ujeżdżał kleryków).Odesłali go na emeryturę.Inny biskup alkoholik.Też już na emeryturze.Za to przez tydzień zabawiał się z moskwiczankami zamiast konsekrować kościól.Inny arcybiskup wspaniale współpracował z SB.Jeszcze inny majacy garsionierę w LUblinie,skutecznie "ujeżdża" KULawe studentki......itd Jeszcze inny-nazywany (bezdzietnym) ojcem czyni wielkie przekręty.Kilkanaście lat temu,jeden z księży kanclerzy kurii lubelskiej skutecznie wspólpracował z KW PZPR.Zabrakło tylko kilku dni aby otrzymał (prtzy pomocy PZPRu) sakrę biskupa pomocniczego.Skończył jako kulawy kapelan WP.......itd Dlaczego o tym nie mówi biskup Józef?Dlaczego odwraca kota ogonem i zataja OCZYWISTĄ prawdę? Proponuję biskupowi,aby naprowadzanie porządków rozpoczął od własnego podwórka.Ostatnio krążą plotki jak to jeden z biskupów tarnowskich "dawał" popalić tamtejszym klerykom.Dzisiaj biskup jest arcybiskupem i jest poza Tarnowem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIBLIJNE MOLESTOWANIE: Jak ma się znany cytat z biblii w wydaniu głównego bohatera świętych wydarzeń "DOPUŚĆCIE DZIATKOM PRZYCHODZIĆ DO MNIE BO DO NICH NALEZY KRÓLESTWO NIEBIESKIE"? Czy nie było dalszego rozwoju wypadków, które przy tłumaczeniu opuszczono ze wstydu, że najjasniejszy odsiaduje wyrok za pedofilię? *PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...