Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Absurd. Wytną drzewa pod park. Sadzić nowych na razie nie będą

Utworzony przez miras, 27 października 2013 r. o 16:49 Powrót do artykułu
Autor tej notatki przerósł sam siebie. Temat "przedni". Co tu jest absurdem???Niech pan/pani najpierw tam pojedzie, zobaczy i wtedy bedzie mógł/mogła przekazać  rzetelną informację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim otworzyłem tekst, na stronie głównej (co przy tej ilosci reklam nie jest rzeczą taką prostą i oczywistą) cicho obstawiałem iż autorem tego ,,tekstu'' będzie młody obiecujacy dziennikarz, ale za wcześnie upadły - Pan Smaga. I się nie myliłem, kolejna sensacja w jego wydaniu. Szanowny autorze tych wypocin, bo o nazwanie tego tekstem się nie pokuszę - to  że sammu czegoś nie rozumiesz nie znaczy że jest absurdem. Za to absurdalne wydaje się przez Pana szukanie tenich sensacji. Liczę iż dokona Pan jak co roku odkrycia korkó w okolicy cmentarzy w okolicy 1 listopada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor tej notatki przerósł sam siebie. Temat "przedni". Co tu jest absurdem???Niech pan/pani najpierw tam pojedzie, zobaczy i wtedy bedzie mógł/mogła przekazać  rzetelną informację.
  Gdyby autor tego artykułu pojechał na ten teren, to musiałby wydać pieniążki, a wówczas artykuł zostałby oznaczony jako "piano"... nic nie ma darmo ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absurdem jest że od kretyńskiej decyzji antyekologicznych urzędasów bez pojęcia, zależy kolejna wycinka drzew!!!!!!!!!!! Komu one przeszkadzają!???????? A raczej kto zarobi na wycince ??????????? Czy mieszkańcom to nie przeszkadza że ogołocą ich otoczenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
park bez drzew , chyba linowy będzie. teraz takie debilizmy modne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko kochana, no normalna rekultywacja terenów zdegradowanych bądź zdewastowanych przez poprzednią działalność. Uwzględniona prawdopodobnie w planie zagospodarowania terenu. Nie byłem tam, ale opierając się jedynie na zdjęciu widać drzewa gęsto pozarastane krzakami. Po przebudowie terenu i utworzeniu parku ludzie będą mogli miło spędzić czas. A przy okazji może jeszcze jakoś zabezpieczą ten teren. Po co na siłę szukać sensacji i wkurzać się. Jeśli zrobią to dobrze, bez partactwa, to ja się podpisuję pod tą inwestycją.   P.S. Nie mam powiązań z tą inwestycją ani z urzędem miasta czy innymi instytucjami, a jedynie mam wykształcenie związane z ogólnie pojętym środowiskiem, jego ochroną i inżynierią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałem dodać jeszcze jednego. Podmiot po zakończeniu działalności ma obowiązek poddać rekultywacji tereny, jeśli w wyniku działalności zostały zniszczone. Jeśli w tym przypadku podmioty należały do miasta, to niestety nie może zostawić terenów ot tak samym sobie, a musi je zabezpieczyć i poddać rekultywacji. Czyli w tym przypadku mamy utworzenie parku. Dziękuję i pozdrawiam :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten park to kolejne wywalenie pieniędzy podatników w błoto. Wiadomo, że będzie to park dla pijaków i okolicznych meneli. Normalny człowiek nie odważy się tam zapuścić. Jedyny normalny park w Lublinie to Saski, a i to trochę tam strach, a nie mówiąc już o  jakimś parku na obrzeżach Lublina, gdzie pies z kusą łapą nie zajrzy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto sadzi drzewa na jesieni - czy wy choć troche myślicei co piszecie?! A żeby coś posadzić trzeba wyciąć chyba logiczne - nie?! Jakim trzeba być matołem zeby taki artykuł zamieścić, ja mieszkaniec Kaliny będę uradowany nawet samym faktem wycięcia! Jestem tu od małego narosło dziczy że nawet nie da sie przejść bo pokrzywy wyższe ode mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba autor wstał lewa nogą i mu ise klawisze na klawiaturze pomyliły bo absurdalny to jest ten artykół i jego autor!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto sadzi drzewa na jesieni - czy wy choć troche myślicei co piszecie?! A żeby coś posadzić trzeba wyciąć chyba logiczne - nie?! Jakim trzeba być matołem zeby taki artykuł zamieścić, ja mieszkaniec Kaliny będę uradowany nawet samym faktem wycięcia! Jestem tu od małego narosło dziczy że nawet nie da sie przejść bo pokrzywy wyższe ode mnie.
Drzewa najlepiej sadzić jesienią, żeby się zaadoptowały zanim ruszy wegetacja, to wiedzą chyba wszyscy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy wiecie kto te drzewa wytnie? MPZieleni czyli spółka Kalinowskiego Wodrol. Czy nic wam to nie przypomina ? ul.walecznych, hotel atrapa wieniawski, pub czarna owca, lapówka dla staniego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Dominiku, Pan się nie przejmuje głupimi komentarzami. Proszę pisać dalej, o każdej wycince drzew w naszym mieście i kto za nimi stoi. Mniej pieniędzy wydałoby miasto na uporządkowanie tego parku i przystosowanie go dla dobra okolicznych mieszkańców niż na opłaty za wycinkę. Ale tu wcale nie o dobro mieszkańców chodzi. Jak zwykle układy i układziki. Wyrywanie na siłę i marnowanie pieniędzy unijnych po to aby pokazać, że coś się robi dobrego (?) Najpierw niech nasadzą, a potem wycinają (ale chyba w tej kolejności się nie opłaca). A jeśli nie wiedzą kiedy posadzą to po co już wycinać? A propos - kiedy Zarząd Dróg i Mostów nasadzi te obiecane (już dawno)  800 drzew? Jakoś ucichło. Wszędzie mowa tylko o wycinkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dróg i Mostów nasadzi te obiecane (już dawno)  800 drzew?
  Jak by wielce mądry Panicz tu mieszkał czy ktoś inny to kazdy by chciał zeby w jego okolicy było ładnie. Niech wykarczują ten las i nawet niczego nie sadzą niech trawa rośnie to lepsze niż te topole które tylko ściagają pioruny i łobuzeria ma się gdzie chować i włamywacze gdzie uciekać przeciez zaden normalny nawet policjant w ten las w nocy nie pobiegnie. Sama wycinka tych drzew to dla osiedla Daszyńskiego to jak zbawienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by wielce mądry Panicz tu mieszkał czy ktoś inny to kazdy by chciał zeby w jego okolicy było ładnie. Niech wykarczują ten las i nawet niczego nie sadzą niech trawa rośnie to lepsze niż te topole które tylko ściagają pioruny i łobuzeria ma się gdzie chować i włamywacze gdzie uciekać przeciez zaden normalny nawet policjant w ten las w nocy nie pobiegnie. Sama wycinka tych drzew to dla osiedla Daszyńskiego to jak zbawienie.
Dokładnie zgadzam sie niech wytną te drzewa i niech nawet terenu nie równają niech trawa rośnie to juz mieszkańcom wystarczy. P.S. Czy Pan Dominik choć raz był zobaczyć jak tu sytuacja wygląda, czy widział te drzewa i krzaki ??? A pan Dominik to prace powienien zmienić zamiast pisać nieobiektywne artykuły niech weźmie sie za pisanie bajek, to wychodzi panu Dominikowi naprawdę wspaniele, pozdrawiają mieszkańcy Daszyńskiego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakieś nieporozumienie, wyciąć a potem sadzić, zawsze można coś wkomponować. Coś Tu nie gra!                                 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakieś nieporozumienie, wyciąć a potem sadzić, zawsze można coś wkomponować. Coś Tu nie gra! 
http://parkwschodni.blogspot.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...