Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bulwar nad Bystrzycą. Oj kolka ze śmiechu mnie złapała. Jak wyglądają bulwary to Pan redaktor musi pojechać do Krakowa, Bydgoszczy, Wrocławia, Gdańska, Szczecina, Elbląga ostatecznie do Warszawy pod te ciut co stolica niedawno zrobiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jest też zła wiadomość dla pieszych. Z informacji Ratusza wynika, że od ul. Szczerbowskiego nie będzie już można dojść do rzeki wzdłuż ogrodzenia szkół". A na działkę po drugiej stronie parkanu szkolnego to jak dojade, przez budowę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal !! Ścieżka nie jest właściwie przygotowana i nie jest odśnieżana !! Poza tym przeszkadza w codziennych dojazadach do pracy. Kto odda mi spalone kilogramy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry, ale gdzie przy Lubelskiego Lipca jest ścieżka rowerowa? Mapa dróg rowerowych na stronie miasta nie pokazuje ścieżki rowerowej w ciągu komunikacyjnym. Chyba żę mapa nie była dawno aktualizowana. I o jakich światłach przy skraju parku mowa? Chodzi o skrzyżowanie Lubelskiego Lipca i Stadionowej? Jeśli tak, dlaczego nie napisać tego w ten sposób. Jeśli nie, to o jaki skraj parku i jakie światła chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zdążą coś wykombinować do sezonu - większość ludzi 85% jeździ od połowy kwietnia do połowy października odejmując od tego dni deszczowe i zimne to wychodzi trochę ponad 4 miesiące w roku... Na pewno ratusz coś wymyśli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin miastem przyjaznym rowerzystom...chyba to już nieaktualne... Ciekaw jestem kto to wymyślił...Rozwiązanie anty-rowerowe...Co na to Porozumienie Rowerowe i Rowerowy Lublin?Szkoda, że nie ma mapki - może ktoś ją zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal !! Ścieżka nie jest właściwie przygotowana i nie jest odśnieżana !! Poza tym przeszkadza w codziennych dojazadach do pracy. Kto odda mi spalone kilogramy ?
Jaki snieg, kolega cos cpał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, bo przecież trzeba otworzyć na zimę ścieżkę dla rowerzystów...Polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie.bardzo dobry pomysl z mostem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo może jako tor przeszkód od ul. Nadbystrzycka przez ul.Narutowicza do hotelu Viktoria oczywiście chodnikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zdążą coś wykombinować do sezonu - większość ludzi 85% jeździ od połowy kwietnia do połowy października odejmując od tego dni deszczowe i zimne to wychodzi trochę ponad 4 miesiące w roku... Na pewno ratusz coś wymyśli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanowisko Porozumienia Rowerowego ws. zamknięcia trasy i wyznaczenia objazdu: http://lublinrowerem.pl/stanowisko-porozumienia-rowerowego-ws-zamkniecia-odcinka-trasy-wzdluz-bystrzycy/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bulwar nad Bystrzycą. Oj kolka ze śmiechu mnie złapała. Jak wyglądają bulwary to Pan redaktor musi pojechać do Krakowa, Bydgoszczy, Wrocławia, Gdańska, Szczecina, Elbląga ostatecznie do Warszawy pod te ciut co stolica niedawno zrobiła
Tak się składa, że to nazywa się Bulwarem, aczkolwiek nie pamiętam, czy jest to 'Bulwar nad Bystrzycą'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak tzw. Ratusz zrobi jak będzie chciał - najpewniej zamknie rowerówkę. Ale dobrze byłoby, by przy tej okazji wykorzystać czas jej zamknięcia i ją wyremontować, tj. odcinek od Piłsudskiego do kładki (powinna być dwa razy szersza!) w rejonie stadniny. To jest pierwszy wybudowany odcinek z kostki fazowanej; teraz wygląda jak "pralka". Ratusz powinien mi zapłacić za genialny pomysł, ale wiadomo, że go zignoruje... Kieliszek w górę:-)! Pozdrawiam rowerzystów i pieszych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Rowerowy Lublin bym nie liczył - tam prezesem jest prezes filozof - z urodzenia i wykształcenia :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak tzw. Ratusz zrobi jak będzie chciał - najpewniej zamknie rowerówkę. Ale dobrze byłoby, by przy tej okazji wykorzystać czas jej zamknięcia i ją wyremontować, tj. odcinek od Piłsudskiego do kładki (powinna być dwa razy szersza!) w rejonie stadniny. To jest pierwszy wybudowany odcinek z kostki fazowanej; teraz wygląda jak "pralka". Ratusz powinien mi zapłacić za genialny pomysł, ale wiadomo, że go zignoruje... Kieliszek w górę:-)! Pozdrawiam rowerzystów i pieszych!
cała sciezka by sie przydała do modernizacji, nad zalewem latarnie i oswietlenie a wjezdzasz do miasta i ciemno jak w du*** u mudzina a od gali sie pier***isz na jakiejs alejce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...