Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mi musieli by dopłacić za to że poszedł bym na te czary mary i mamrotanie trzy po trzy. Jak dobrze że jestem wyleczony z tego religijnego bełkotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
protestantyzacja kościoła, to przypomina szoł kaznodziei protestanckich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Religia to zaraza. A u nas na dodatek jest czarna. Oj barany, barany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wybieram się bierzcie sobie bilet bo to ściema jest i obraza Boga Prawdziwego Jedynego Najwyższego cała ta religia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katolicki coaching za pieniadze – trudno o bardziej diabelska mieszanke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ten pan to kto to jest? Czy to taki Tymochowicz od wizerunku, taka Matka Tereska z Kalkuty od przytulania życiowych niedorajdów, czy może jakiś trener osobowości światowej sławy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co te złośliwe komentarze? Jeżeli komuś nie pasuje taka forma to nikt niczego nikomu nie narzuca. Jeżeli ktoś nie wierzy w Boga, nie ma sprawy, ale szanujmy się wzajemnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
herezja w Kościele Rzymskokatolickim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi musieli by dopłacić za to że poszedł bym na te czary mary i mamrotanie trzy po trzy. Jak dobrze że jestem wyleczony z tego religijnego bełkotu.
Będziesz to pamiętał, jeśli dane ci będzie dożywać ostatnich dni w świadomości umysłu? Kościoły są pełne starszych osób, które za młodu były takimi samymi gierojami jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ŚCIEMNIAJ A po co te złośliwe komentarze? Jeżeli komuś nie pasuje taka forma to nikt niczego nikomu nie narzuca. Jeżeli ktoś nie wierzy w Boga, nie ma sprawy, ale szanujmy się wzajemnie :) TAKIE GADANIE I ROBIENIE TEGO CO TEN ROBI TO AKURAT Z WIERZENIEM W BOGA NIE MA NIC WSPÓLNEGO A WRĘCZ PRZECIWNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musi tylko uważać aby nie zagubił skromności i nie przestał głosić Chrystusa ukrzyżowanego. Inaczej "szkło i scena" go wciągnie i zrobią z niego "gwiazdę", a to uzależnia, grozi każdemu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół katolicki ma bardzo mało wspólnego z wiarą w Boga. Dużo ludzi tego nie rozumie. Adaś jest spoko gość,znalazł jakąś taką nisze i myślę że dobrze i z powodzeniem ją wypełnia. Warto czasami Go posłuchać,w wielu tematach ,które porusza " trąci "troszkę komercją a czasem nawet hipokryzją i jego samego i kościoła,którego jest reprezentantem ale ogólnie myślę że to spoko gość. Dużo dobra mu życzę,dużo dobrych łask od Pana. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były już i nadal będą się pojawiać takie magnetyczne gwiazdy wiary, jak prorok z Oławy, który widział Matkę Boską a wraz z nim prawie pół Polski, pewien zakonnik z Gdańska, na którego kazania schodziły się tłumy, aż nagle zniknął, potem okazało się, że się ożenił, w Ameryce nieustannie tacy prorocy kołują publikę, która- powiedzmy szczerze- z podziwem ich słucha, bo tak już jest, że jedni chcą posłuchać Z. Martyniuka inni, Zakonnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEZUS nie brał pieniędzy za bilety zdaje się i każdy mógł przyjść a nie liczba miejsc ograniczona o kto pierwszy na serwer wbił ten lepszy ... żenada i nic wspólnego z wiarą i Bogiem Jedynym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za upadek! Na tacę w kościele żałują, ale na prostackie show wyrzucają pieniądze. Mszy świętej się boją, ale na chamskie spędy gnają (płacąc za nie). Jakże by ujadali na księdza przypominającego o potrzebie wspierania Kościoła choćby skromną ofiarą - ale za udział w pozerskich spędach płacą, "niosąc pieniądze w zębach".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
“Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą” (Łk 21, 33)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytajcie Szostaka, dlaczego biskupi KK odznaczają medalami Piotra C., który nie pozwala odprawiać Mszy Św. na terenie niemieckiego obozu, gdzie zginęły setki tysięcy Polaków oraz zakazał wnoszenia tam POLSKIEJ FLAGI, będąc dyrektorem tej placówki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kase robi i wypacza nauke Jezusa! wstydu nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sekciarstwo czystej wody, przypominaja sie show "prorokow" w USA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„I ujrzałem: oto koń trupio blady, a imię siedzącego na nim Śmierć, i Otchłań mu towarzyszyła.”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...