Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdzie jest sprzęt za miliony od firmy E&K? Nie wiem może warto by zapytać ministerstwo zdrowia a nie czytelników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy z faktu, że ktoś zamieścił artykuł, wynika obowiązek komentowania? I czy Ciebie akurat ktoś pytał? Nie masz nic do napisania - siedź cicho i nie wymądrzaj, nie wychylaj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sąd Okręgowy w Warszawie właśnie postanowił, że spółka ma zwrócić resortowi 70 mln zł za respiratory, których nie dostarczyła." 70 mln zł to się kojarzy z niejakim Sasinem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest sprzęt za miliony od firmy E&K? Nie wiem może warto by zapytać ministerstwo zdrowia a nie czytelników
"Zachowaj mnie Panie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji" Modlitwa Św. Tomasza z Akwinu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to nasza lubelska gwiazda Czarnek Przemysław. Ten, który walczy jak lew w obronie sprawiedliwości i innych takich wartości. Czy ten Pan nadal nie widzi niczego niestosownego w służalczej obronie Szumowskiego, jaką zaprezentował w sejmie 4 czerwca br? Totalnie nieprzemyślana obrona człowieka nie do obronienia. Nie pierwszy przypadek amatorszczyzny w wykonaniu tego Pana. Ale czego się nie robi dla kariery. Święty Łukasz Szumowski widziany oczami Czarnka. ***s://***youtube.com/watch?v=9SIebpklYlY&t=50s
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli uważacie że respiratory są ukrywane przez rząd udowodnijcie to i będzie po krzyku z nową aferą chyba że pan premier stwierdzi że respiratory te schowane są bo otrzymali dopiero co od pewnego redemptorysty z Torunia i nie zdążyli ich jeszcze rozpakować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...