Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Aferka hazardowa w lubelskim Ratuszu

Utworzony przez bklebkle, 10 grudnia 2009 r. o 09:43 Powrót do artykułu
A czy przypadkiem radny Widomski, tudzież jego brat nie zajmowali się swego czasu obsługą automatów do gier?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, pan Bryłowski przecież działa charytatywnie jako dobry Polak i chrześcijanin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Tylko umożliwiłem mu przedstawienie swoich racji na posiedzeniu naszego klubu." - posidzenie odbyło się na "Lipowej" czy "Majdanku" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ten salon tam był zanim UM się tam wprowadziło, jakieś ponad 20 lat tam się znajduje. Nie wiem gdzie tu afera, że chcieli pozostać w lokalu? Każdy by walczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iogisg napisał:
Przecież ten salon tam był zanim UM się tam wprowadziło, jakieś ponad 20 lat tam się znajduje. Nie wiem gdzie tu afera, że chcieli pozostać w lokalu? Każdy by walczył.
chyba ci się coś pomyliło. estrada polska, wcześniej estrada lubelska. rzeczywiście mieli tam biuro - można było chociażby kupić różne bilety na przedstawienia itp. - kiedy jeszcze było to przedsiębiorstwo państwowe i zajmowało się działalnością głównie kulturalną. zresztą to pan radny jako prezydent umożliwił powstanie tam salonu gier...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio było cicho o Widomskim, ale on nie zasypia gruszek w popiele. Jak o mnie nie mówią to się sam zgłoszę i wywołam temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to dziwne bo Pan Deptak jak był Prezydentem M. Lublin w latach 1994 -1999 to rozpoczął prace nad likwidacją Estrady Lubelskiej ( była wtedy właścicielem salonu gier ). Wówczas estradę uratował 50 letni jubileusz istnienia. Mówią, że góra z górą się nie zejdzie ale człowiek z człowiekiem tak. Czasami na cmentarzu , czasami na stacji benzynowej a często w Ratuszu. Taki zakład do golenia gości z forsy jest potrzebny w mieście. Daje pracę x osobom. Szkoda, że Pan AW rodem ze SZCZEBRZESZYNA nie zatrudni konduktorów MPK, ludzi do odczytywania liczników c.o i wody oraz sprzątaczy: przystanków MPK ( MPO to parodia ) i parków miejskich. Praca od ręki dla 1000 do 1200 osób. Płacono by podatek, sklepy miałyby utarg za sprzedane towary, w zakładach usługowych byłby ruch i coś z tego miałoby Miasto. A tak bezrobotni czekają na Godota. Chyba, że następnym Prezydentem zostanie rodowity Lublinianin znający tutejsze potrzeby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tylko czytelnicy cos piszą na "nasich" to Wy całe forum siup do MAGAZYNU. I stop orkiestra szwagra biją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przechrzty- Widomski i Nowak oplują każdego aby się wypromować. Wilk przebrał się w skórę owcy.MANIPULATORKI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W najbliższą niedzielę tj.13 grudnia 2009r. TVP3 info o godz.20.50 przekaże na "żywo" relację ze spotkania młodzieżówek partyjnych z Panem Rafałem Grupińskim /PO/ "Ministrem bez rozgłosu". tematy spotkania: -zamieszanie wokół komisji śledczych ,hazardowej i nacisków -28 lat od wprowadzenia stanu wojennego. Gościowi pocztą elektroniczną w trakcie dyskusji można przesłać pytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
telewidz napisał:
W najbliższą niedzielę tj.13 grudnia 2009r. TVP3 info o godz.20.50 przekaże na "żywo" relację ze spotkania młodzieżówek partyjnych z Panem Rafałem Grupińskim /PO/ "Ministrem bez rozgłosu". tematy spotkania: -zamieszanie wokół komisji śledczych ,hazardowej i nacisków -28 lat od wprowadzenia stanu wojennego. Gościowi pocztą elektroniczną w trakcie dyskusji można przesłać pytania.
Lipa, lipa sto razy lipa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drwal napisał:
Lipa, lipa sto razy lipa!!!
Porąbało Cię,gdzie widzisz lipę?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-nnn- napisał:
chyba ci się coś pomyliło. estrada polska, wcześniej estrada lubelska. rzeczywiście mieli tam biuro - można było chociażby kupić różne bilety na przedstawienia itp. - kiedy jeszcze było to przedsiębiorstwo państwowe i zajmowało się działalnością głównie kulturalną. zresztą to pan radny jako prezydent umożliwił powstanie tam salonu gier...
To jednak Ty jesteś w błędzie bo sam tam chodziłem faktycznie jakieś 20 lat temu na maszynki właśnie w piwnicach więc pewnie jesteś bardzo młody i nie możesz o tym pamiętać zaś biura Estrady mieściły się w dwu miejscach które ja znam z tamtych czasów ale to szczegół nie w temacie i wtedy fakt Estrada była firmą państwową a teraz nie wiem jaki jest jej status .Więc nie radny umożliwił coś co istniało tam wiele lat wcześniej a dla ścisłości dzisiejszy radny pewnie w krótkich majtasach biegał i żadnego wpływy wtedy mieć nie mógł !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...