Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Agencja na celowniku Pawlaka

Utworzony przez henryk szczepanski, 8 stycznia 2008 r. o 14:28 Powrót do artykułu
PAMIĘTLIWY_2 napisał:
...bo cie znam kolego. Dawaj Mariusz...
Marian nie możesz tak szybko odejść w zapomnienie. Po starej znajomości podbijam do góry, bo ja też cię znałem w starych dobrych czasach i dlatego popracuję nad twoją popularności. Nie dajmy Marianowi odejść w zapomnienie. Dawajta ludziska. Dawaj Marian...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzesio napisał:
Marian nie możesz tak szybko odejść w zapomnienie.
ONET DONOSI: Pawlak w drodze do Lublina Wicepremier-minister gospodarki Waldemar Pawlak jest w drodzie z Warszawy do Lublina. Jego asystentka Monika Zakrzewska nie chciała odpowiedzieć na pytanie, czy wicepremier rozważał możliwość spotkania się z DYREKTOREM MARIANEM.Wicepremier ma dziś wziąć udział w spotkaniu opłatkowym z działaczami PSL z Lubelszczyzny. Niedobrze, Pawlak nie chce się z tobą Marian spotkać? Źle to wróży na przyszłość, kariera wisi na włosku. Wazelinuj. Rób coś. Może choć opłatkiem się przełamie w kąciku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARCIN napisał:
Niedobrze..... kariera wisi na włosku.
No..... Marian..... Mówi się oficjalnie, że jesteś już na wylocie... baj, baj, Marian..... baj...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpisz zbój nick napisał:
jesteś już na wylocie... baj, baj
WYLECIAŁ? Kto wie coś, niech napisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
WYLECIAŁ?
Duchu coś wiesz??? Napisz ciemną nocą... A ty Marian nie odlatuj... Pobądź jeszcze chwile... Lubimy was chłopków międzyrzeckiego PSL-u...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzesio napisał:
Marian nie możesz tak szybko odejść w zapomnienie. Po starej znajomości podbijam do góry...
Poczekaj, poczekaj... Nie tak szybko... Widzisz, Przemuś dziś sławny... A co u Ciebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzesio napisał:
Poczekaj, poczekaj...
Poczekaj, poczekaj... ZOSTAŃ JESZCZE... Puszek pracuje na sobą, a ja pracuję nad Tobą... Lubię Was, międzyrzeckich peselowców wszystkich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzesio napisał:
Poczekaj, poczekaj... ZOSTAŃ JESZCZE...
Sorki przegapiłem Twoje odwołanie ze stołeczka. Tak jakoś po cichu, bez telewizji to się odbyło. Szkoda. Żegnaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc... napisał:
Sawicki Piotr to dla mnie człowiek bez twarzy, który dla swojej kariery gotowy jest rozwieść się z żoną- to takie porównanie, nie wiem czy jest żonaty. Przechodząc z PSL do PO że nie ma kręgosłupa, tylko patyk, a raczej patyczek z wierzby, który można w dowolną stronę wyginać. O tym co o nim sądzą ludzie świadczą wyniki wyborów ... kiedyś kilka tysięcy teraz kilkaset. Dla mnie ten człowiek jest zdrajcą a dla zdrajców trzeba być bezlitosnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wicki napisał:
a kto to jest ten sawicki ? z lublina czy jakiejs wioski moze okolicznej. jak ktos wie to niech napisze bo po nocy spac nie bede mogł. czy to rodzina tej ex.posłanki z PO Sawickiej czy były szef wojewódzki forum młodych ludowców, a moze jedno i drugie?
nie jest od Posłanki. Pochodzi z Podlasia był szefem młodzeżówki PSl i czołowym działaczem PSL ,doradcą ministra Podkańskiego, przez niego potem tępiony poszedł do Samoobrony Z jej poręki był gdzzieś dyrektorem teraz marzy o stołku dyrektora Agencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...