Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mój kolega ze studiów załapał się na taki kilkumiesięczny wyjazd AISECu. Jak wrócił to wyraźnie się odizolował od swojego środowiska, wyjechał z miasta i praktycznie słuch po nim zaginął. Może się mylę, ale osobiście wygląda mi to na pranie mózgu i kierunkowanie działań młodego adepta biznesu, a'la AMWAY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Lucku, przykro mi, że Twój kolega zerwał z Tobą kontakt po powrocie. Zapewniam Cię, że zarówno praktyki jak i wolontariat nie mają na celu prania mózgów. Aby się o tym przekonać możesz porozmawiać z osobami, które przebywają w Polsce na takiej praktyce, oraz które z niej wróciły i bardzo sobie to chwalą. Najbliższą okazją do tego będzie Global Village 17 marca. Zapraszamy również do naszego biura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
griffeys wholesale shoes griffeys High shoes nike air griffey max Women's Shoes griffeys Running shoes air max 2009 Cheap shoes air max 2011 Anta shoes air max 2012 Basketball shoes air max 90 High shoes kobe shoes Low shoes nike basketball shoes Designer shoes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...