Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Akademik Femina po remoncie. Student zamieszka w luksusie

Utworzony przez Pix, 5 września 2011 r. o 11:32 Powrót do artykułu
Gdzie ten luksus? Te meble za tydzień same z siebie się rozpadną, bo są z taniej płyty MDF. Łazienka jak tuż po upadku muru berlińskiego... No gdzie jest ten luksus???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pix idź patałachu np. do Cebionu i zobacz tamten "luksus" . Wszystko jest ładnie przygotowane jak na standard studencki. A co do wytrzymałości mebli to dla balangowiczów trzeba by był przygotować cele więzienne a i tak student to taki stworzenie że i z tym sobie poradzi. Mnie się podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak po roku cały akademik będzie do remontu a sprzęt do wyrzucenia - student w pijackim amoku "wiele potrafi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj tam oj tam ja się cieszę że mam miejsce gdziekolwiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej dogadać się z jakims marketem biedronka, tesco, leclerc, i inne aby zrobili akademiki dla studentów. Większość i tak skończy w jakims markecie po co mam płacic z swoich podatków na nieudaczników po studiach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak bydło szybciutko zniszczy co ładne i nowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hoho, tylko pozazdrościć. Za moich czasów akademik Femina wyglądał zdecydowanie gorzej, ale za to ile wspomnień wspaniałych się z tym miejscem wiąże. Mam nadzieję, że w odnowionym wnętrzu studenci też będą się dobrze bawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxxs napisał:
i tak bydło szybciutko zniszczy co ładne i nowe
jakie bydło?! dla tej zwierzyny to obora raczej zapomniał wół jak cielęciem był?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki luksus? tam wszystko robione bylo na odpxxxol....to jest polska niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wazne aeby bylo lozko wodne lub wygodny materac do rozkoszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba wam się pomysliło - odnowiliście akademik i wołacie luksus a ciekawe ile będzie trzeba płacić za ten "luksus"? Zaraz pęknę ze śmiechu, a jak sobie kibel umyjecie że będzie czysty i biały to też będziecie mieli lusksus. Normalne warunki się nie należą? Nie jeden pies w bloku ma lepiej jak student a gówno robi nawet się nie uczy. aaaa no tak piesek dom pilnuje, to daj studentowi jeść i mieszkać to nie ma sprawy będzie ci dom pilnował, będzie jadł twoje jedzenie i spał i domek pilnował a wieczorami na spacer SAM będzie wychodził. Kto mnie poprze? PS: Student nie sra na chodnik jak wasze psy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy są pokoje dla rejestrowanych związków partnerskich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z wypowiedzi ludzi, którzy nazywają studentów ciągle imprezującym, pijanym bydłem, które wszystko niszczy wnioskuję, że albo mszczą się, bo nikt nie zaprosił ich na studencką imprezę/ studiując- mieszkają z rodzicami lub pochodzą z grupy wiecznie-niezadowolonych. Prawda jest taka, że większość studentów potrafi się zachować jak należy, tym bardziej Ci mieszkający w "jedynkach". A co do "Feminy"... na pewno znajdą się chętni, dla samej pralki warto tam zamieszkać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie luksus tylko standard jaki powinny miec wszystkie akademiki:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że akademiki tracą swój dawny, może nie luksusowy jednak uroczy klimat. Biedne to pokolenie, które nie pozna prawdziwego życia w Aka, wspaniałych ludzi, imprez... a przesiedzi zamknięte w pokoju z internetem i pralka:P a cena ojoj ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe gdzie Wy w akademikach widzicie luksusy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto wybudował te wielkie akademiki i budynki UMCS i wyposażył je w adekwatne do epoki meble? Więc czym wy tak jakby się niby szczycicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...