Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Akcja chcemy zarabiać więcej, będzie pikieta Lublinie

Utworzony przez firmowiec, 29 kwietnia 2015 r. o 22:58 Powrót do artykułu
Jak pracodawca dam wam zrobić nawet 2500 na rękę, ale mam pytanie. Czy dzięki waszej pracy sam też zarobię więcej czy mam zarabiać mniej płacąc więcej pracownikowi. Mam małą firmę i dwóch pracowników którzy zarabiają na rękę po 1600 zł. Ja sam, dzięki ich pracy zarabiam na rękę w mojej firmie 3300, czasem 3500. Jeśli po tych protestach będę musiał zapłacić im po 2000 to jako włascicielowi zostanie mi po opłaceniu tych pensji, zusów i podatków za pracowników 2500 zł czyli tylko 500 zł więcej od nich. Ja przez to że pracownicy zarobią nie zwiększę obrotów. Tylko czy warto za pięć stów więcej od pracownika tyrać 3 razy więcej niż oni, w końcu to przecież moja firma, no nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmniejszyć ZUS zmniejszyć podatki jakie pracodawca musi płacić. Opodatkowac biedronki Lidly itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W komunikacji miejskiej młody kierowca zarabia 1300zł, wstaje o godz. 2:00 a po 2 zmianie wraca nawet o godz 1:00 do domu i jak w tyk kraju ma byc dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pracodawca dam wam zrobić nawet 2500 na rękę, ale mam pytanie. Czy dzięki waszej pracy sam też zarobię więcej czy mam zarabiać mniej płacąc więcej pracownikowi. Mam małą firmę i dwóch pracowników którzy zarabiają na rękę po 1600 zł. Ja sam, dzięki ich pracy zarabiam na rękę w mojej firmie 3300, czasem 3500. Jeśli po tych protestach będę musiał zapłacić im po 2000 to jako włascicielowi zostanie mi po opłaceniu tych pensji, zusów i podatków za pracowników 2500 zł czyli tylko 500 zł więcej od nich. Ja przez to że pracownicy zarobią nie zwiększę obrotów. Tylko czy warto za pięć stów więcej od pracownika tyrać 3 razy więcej niż oni, w końcu to przecież moja firma, no nie?
Tacy pracownicy źle opłacani prędzej czy później sami założą swoje firmy i będą stanowić konkurencję.  Nie dość, że będą doświadczeni i fachowi w tym co robią. to jeszcze będą znać słabe strony Pańskiej firmy co mogą skrzętnie wykorzystać.  Warto dobrze wynagradzać pracowników. To oni są motorem firmy. Bez nich jesteś Pan zwykłym....bezrobotnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Da wam Bronek I Duda, minimalna 2 tyś, zobaczycie jak swinia niebo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po 36 latach pracy mam ok. 1350 zł netto, oto jaką sielankę mam w tym pier***onym kraju, na nic mnie nie stać, to z mopsu próżniaki, pijaki z rodzinami więcej dostają za darmo jak ja za pracę i też mam rodzinę, chodzę do pracy z wielkim obrzydzeniem, robię bo muszę aby nie zdechnąć z głodu, jak jak nienawidzę tego kraju, bo u nas wynagradza się pijaków, nierobów, złodziei a nie uczciwie pracujących. Pracownik źle opłacany nie ma motywacji do pracy, ale to do naszych tępych rządzących nie dociera, a pracodawcy to wykorzystują, bo co mają płacić więcej jak nie muszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...