Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Akcja na Facebooku. "Może w końcu ludzie zaczną dostrzegać ratowników medycznych"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 sierpnia 2019 r. o 10:01 Powrót do artykułu
Do Straży Pożarnej jest kierowane duuużo kasy, i bezsensownie wydają (plus wcześniejsze emerytury :/ , zupełnie nienależne!) - należy tę kasę przerzucić na Ratownictwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymaj Jewsiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni powinni się nazywać "niewolnicy medyczni". To co zarabiają to obiecana miska ryżu. Wstyd dla Panstwa Polskiego!!!! Panie i Panowie Ratownicy- SZACUN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w polsce tak jest, ci którzy najciężej zapierniczają otrzymują miskę ryżu , a "ludzcy Panowie" opływają w luksusy. Niewolnictwo. nic się nie zmieni jak ci co się dogadali przy okrągłym stole - będą u władzy. pis-po to samo zło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo potrzebna i ważna służba, sam po wypadku trafiłem z Puław do Lublina w stanie krytycznym ....... Wyszukiwarka : "Pan Jezus nadal czyni cuda uratowany spod tira część 2"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że na facebook, dużo ludzi nie ma konta (ja także), a na pewno chcieliby wesprzeć działania ,,niewolników medycznych,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nas nie widza a my pracujemy ponad sily by ich ratować wiem sam jestem ratownikiem i przez 4miesiace po 500h pracowalem az sie skonczylo szpitalem w ciezkim stanie a teraz rok wykety ze sluzby ludziom by ich ratować. Gdzie rzad gdzie państwo by zmienic to nam. PYTAM. RZADNA PARTIA NIC NIE ZMIENI ALE MY WKRÓTCE SRANIEMY I WTEDY BĘDZIE PROBLEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W inne służby pakują kasę, aż się przelewa, sprzęt zakupiony na OSP, nowe samochody w każdej pipidówie. Medale, odznaczenia, święta państwowe, ( dni sikacza, pałkarza) . A ja w ciągu 23 lat pracy dostałem jeden jedyny raz kawałek papieru z podziękowaniami, ale nie od mojej macierzystego zakładu pracy tylko z sąsiedniego SP ZOZ gdzie pracuję na kontrakcie. Padnie niedługo ten system, chcieli do trójek wracać, ludzie na dwójki brakuje ludzi. Patrząc w moim zakładzie to filarem są ratownicy po dwuletnich szkołach ci którzy uzupełniali wykształcenie, tu jest siła, wydaje im się że byka za rogi chwycili pracują ponad siły, narzekają, ale ciągną dyżury to ich 5 minut. Ale większość z tych panów za 2 - 4 lat pójdą na emerytury i kto będzie pracował, jedynki wprowadzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Ministerstwie nie ma kompetentnych osób i nie bardzo wiedzą jak na dole funkcjonuje system ratownictwa.Mam wrażenie ze są tak uwstecznienili ze nie nie są wstanie zaproponować minimum pozytywnych zmian (organizacyjnych:liczba ratowników, wynagrodzetnie, wyposazenie itd .) Co spowoduje całkowita zapaść ratownictwa .Tylko dzięki pasji pracujacych ratowników takich jak Foka i Jewsiej mamy nadzieję ze nas ktoś uratuje .Brawo .Gratulacje.KJJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...