Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Al. Andersa: Samochód skosił latarnię (zdjęcia)

Utworzony przez h, 22 grudnia 2012 r. o 09:11 Powrót do artykułu
Jak byli np. "najarani" to co mają się przyznawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
selekcja naturalna nie do końca zadziałała ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjac odciski palcow z kierownicy, lewarka ,drzwi i wiadomo kto jechal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykułe nigdzie nie pisze że zostało cokolwiek wykryte, alkohol czy narkotyki więc skąd taki wniosek???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to pech, ślizg nie wyszedł na zakręcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety wczoraj były fatalne warunki drogowe, niestety trzeba uważać i włączyć wyobraźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam ich we dwoch byli nacpani i dobrze im tak, niech sie zaden nie przyznaje to we dwoch pojda siedziec , tacy dobrzy koledzy hahahaha zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda takiej ładnej Saab-ci 95;( bo to naprawde super samochód ale dla rozsądnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyrki to się działy w korku który się zrobił , autobus jadący do zajezdni który chciał zawrócić stanął w poprzek zawracając, ale po paru kombinacjach udało mu się zawrócić , jeszcze chwila to by jedna i druga strona została zablokowana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, byłem na miejscu chwile po wypadku, wniosek ? prędkość, żeby tak zniszczyć samochód trzeba jechać szybko, nie chce bawić się w biegłego ale nie jechali zgodnie z ograniczeniem panującym na tym odcinku, baśka napisała : "Niestety wczoraj były fatalne warunki drogowe, niestety trzeba uważać i włączyć wyobraźnie. " nie zgodzę się z tobą, śnieg owszem prószył delikatnie, mróz był - 11 stopni ale nie było złych warunków, jechałem akurat do tesco na zakupy i ani wiadukty ani jezdnia w dolinkach nie była zlodowaciała, główną przyczyną wypadku była prędkość, a to że nie chcą się przyznać normalne, młodzi, samochód służbowy, zdjęcie odcisków palców nic nie da ponieważ to jest samochód służbowy i kierowcy się mogli zmieniać, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie w-11 i nikt odcisków by nawet nie ściągał uwierzcie mi ;] i tak się przyzna na dniach winny albo jeden drugie podp.... taka prawda ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni pojsc siedziec we 2 i tyle i jeden i drugi byl pod wplywem alkoholu i narkotykow! Zero tlumaczenia. Mam nadzieje ze im to nie ujdzie na sucho bo nie chce mi sie kolejny raz patrzec jak wsiadaja w takim stanie za kierownice!! znam ich i wiem jak bylo! A jesli sie ktorys nie przyzna ze kierowal to ch... nie kolega skoro nie potrafi honorowo wziasc winny na siebie i nie wpier.. kolezki. tyle!!!! znajac nasze prawo obaj wyjda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd ludzie macie takie informację że byli pod wpływem narkotyków lub alkoholu? Z artykułu nic takiego nie wymika. Proszę państwa to są pomówienia, więc prosze się wstrzymać od takich komentarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponad prawem napisał:
powinni pojsc siedziec we 2 i tyle i jeden i drugi byl pod wplywem alkoholu i narkotykow! Zero tlumaczenia. Mam nadzieje ze im to nie ujdzie na sucho bo nie chce mi sie kolejny raz patrzec jak wsiadaja w takim stanie za kierownice!! znam ich i wiem jak bylo! A jesli sie ktorys nie przyzna ze kierowal to ch... nie kolega skoro nie potrafi honorowo wziasc winny na siebie i nie wpier.. kolezki. tyle!!!! znajac nasze prawo obaj wyjda!
jesteś człowieku jakiś głupi wiesz pod jakich narkotyków byli wpływem i jednen z nich był pod wpływem alkocholu naucz się czytać ze zrozumieniem znasz ich to im to w twarz powiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obaj siędzą, satysfakcjonuje to Was??? Stała się tragedią, a Wy źle życzycie ludziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mateusz napisał:
jesteś człowieku jakiś głupi wiesz pod jakich narkotyków byli wpływem i jednen z nich był pod wpływem alkocholu naucz się czytać ze zrozumieniem znasz ich to im to w twarz powiedz
alkohol przez 'h'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasrańcom powinni jaja upier.....!!! Minęli mnie 200 m wczęsniej gnając pięknie i kierowca jeszcze gadał przez telefon. Fajnie zabić szmaciarzy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolezka napisał:
Znam ich we dwoch byli nacpani i dobrze im tak, niech sie zaden nie przyznaje to we dwoch pojda siedziec , tacy dobrzy koledzy hahahaha zenada [/quote][quote name='kolezka' timestamp='1356169663' post='712729'] Znam ich we dwoch byli nacpani i dobrze im tak, niech sie zaden nie przyznaje to we dwoch pojda siedziec , tacy dobrzy koledzy hahahaha zenada
łeb jesteś i tyle piszesz głupoty ludzie później czytają i w to wierzą. Powiedz im to w twarz a nie w internecie jestes kozaczek . Ogólnie ch*** ci w d*** mogli zginąć a ty sie z tego cieszysz zawisc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebacfrajerów napisał:
łeb jesteś i tyle piszesz głupoty ludzie później czytają i w to wierzą. Powiedz im to w twarz a nie w internecie jestes kozaczek . Ogólnie ch*** ci w d*** mogli zginąć a ty sie z tego cieszysz zawisc
mogli zginąć na własne życzenie, mogli też zabić kogos niewinnego wiec ogolnie ch.... im w d.... i tobie też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA szczęście to SAAB....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...