Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jechalem tamtedy 2 godz wczesniej I ja I inni tez o malo nie wpadli na te barierki. Zanych znakow wczesniej o zwezeniu drogi ani ograniczenia predkosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechalem tamtedy 2 godz wczesniej I ja I inni tez o malo nie wpadli na te barierki. Zanych znakow wczesniej o zwezeniu drogi ani ograniczenia predkosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem koło 17 tą ulicą i wiedziałem że to się tak skończy, zapora drogowa bez oświetlenia, w godzinach wieczornych pas ruchu powinno się zabezpieczać samochodem z odpowiednim oznakowaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracałem dzisiaj Al.Tysiąclecia z kolegą samochodem i właśnie mówiliśmy jak się ten człowiek nie boi tak pracować, w tym miejscu było bardzo ciemno, bariera informująca o robotach była niewidoczna, a robotnik nie miał żadnych odblasków i żadnych świateł informayjnych ewidentnie wina firmy wykonującej tam prace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejezdzalem tam tym samym pasem pewnie chwile przed tym wypadkiem i pomyslalem sobie, ze odwazna ekipa, co sobie postawila bialoczerwona deske i nic wiecej, a wlasnie zmrok zapadal na calego. Latarnie albo jeszcze nie swiecily albo słabo jakos, a ci zadnego oświetlenia miejsca robot - nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inżynier ciekawy i telbuch z lprd to się nadają bykom j..a chuśtać a nie kierować ludzmi i to pod ruchem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barierki tuż za miejscem wykonywanej pracy, brak strefy buforowej... tak się to niestety musiało skończyć.Obserowałem tą ekipę od dłuższego czasu...az mi ciarki przechodziły ...i to nie z mrozu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na l u blin112 zdjęcia są. Widać po zdjęciach na serwisie, że lekko w nich nie uderzył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...