Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może w końcu czas coś zrobić z tymi L. Na Pogodnej w ciągu godziny naliczyłem ponad 100 pojazdów L. To jest paranoja. Nie da się jeżdzić, parkują i parkują a ich instruktorzy leżą na fotelach rozwaleni i uśmiechnięci...Niedawno L rozwaliła 3 auta, dokładniej ich lusterka i nikt nie zareagował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam z tymi L-kami, najgorzej jest na skrzyżowaniu Grabskiego - Pogodna, kiedy zjadą się 4 L-ki z różnych kierunków 15 minutowy dramat gwarantowany, nikt nie wie kto ma pierwszeństwo, kierowcy objeżdzają ich chodnikami, najciekawsze jest dlaczego wszyscy się tam tak garną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BBB napisał:
Może w końcu czas coś zrobić z tymi L. Na Pogodnej w ciągu godziny naliczyłem ponad 100 pojazdów L. To jest paranoja. Nie da się jeżdzić, parkują i parkują a ich instruktorzy leżą na fotelach rozwaleni i uśmiechnięci...
zapomniał wół jak cielęciem był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzialem to wszystko i wygladalo strasznie...elka niezle oberwala a daewoo w sumie nie wygladalo tak zle. Moze troche da to do myslenia instruktorom i egzaminatorom word ktorzy wlasnie pod wiaduktem kolejowym bezmyslnie zatrzymuja samochody. To nie jest parking!!! Zreszta to co tam sie dzieje to przyprawia o dreszcze...te wszystkie elki chcace pokonac to rondo jakby w Lublinie nie bylo ich wiecej. Moze specyfika tego ronda pozwala wyeliminowac wszstkie ewentualne bledy u kierowcy bo jest i stop,ustap,pod gorke,zmana pasa ale drogie elki macie cale miasto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby być instruktorem wystarczy mieć prawo jazdy chyba 3 lata, doświadczenie nie jest wymagane. I głównie tacy instruktorzy uczą, bzrobocie mamy więc robi małolat kurs instruktora i ma pracę - uczy innych samemu nic nie umiejąc. I stąd tylke eLek bezmyślnie zajeżdżających drogę czy jadących 30 km/h na czele kilkukilometrowego korka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktos wie z jakiego osk była ta "elka'?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneczka89 napisał:
zapomniał wół jak cielęciem był
Jak ja robiłem kurs mała to mi kazał instruktor zap... 90 żeby nie blokować ruchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może ktoś wie z której szkoły była ta elka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rob napisał:
Widzialem to wszystko i wygladalo strasznie...elka niezle oberwala a daewoo w sumie nie wygladalo tak zle. Moze troche da to do myslenia instruktorom i egzaminatorom word ktorzy wlasnie pod wiaduktem kolejowym bezmyslnie zatrzymuja samochody. To nie jest parking!!! Zreszta to co tam sie dzieje to przyprawia o dreszcze...te wszystkie elki chcace pokonac to rondo jakby w Lublinie nie bylo ich wiecej. Moze specyfika tego ronda pozwala wyeliminowac wszstkie ewentualne bledy u kierowcy bo jest i stop,ustap,pod gorke,zmana pasa ale drogie elki macie cale miasto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też to widziałam, elka była nieźle zmasakrowana :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneczka89 napisał:
zapomniał wół jak cielęciem był
Sądze po twoim nicku że jesteś młodym kierowcą. Jak ja robiłem kurs to były 3 szkoły jazdy w Lublinie. A to co piszą wszyscy o L to prawda, łącznie z instruktorami którzy mają prawko po 3 lata i uczą jeździć...a sami nie wiele więcej wiedzą. Jestem strażakiem i już nie jedno widziałem z udziałem owych L. To jest poraszka i tyle. A ze skrzyżowaniem Grabskiego i Pogodną to kolego masz rację. Ludzie przez parking biedronki śmigają jak 4 L staną i żadna z kursantech w wielkich okularach przeciwsłonecznych nie wie czy ma jechać czy stać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO KIEROWCY DEAWOO: ZUCH CHŁOPAK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jak robiłem prawko to kolo przygrzmocił mi w tył na rondzie pod makrem jak zjeżdzałem na ul krańcową. zatrzymałem się na stopie a on się zagapił i pocałował moja elke ;p ale nic na szczęście się nie stało. w elce tylko dziura w tylnym błotniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdemu się może zdarzyć, ale kierujący pojazdem zobowiązany jest do zachowania szczególnej ostrożności podczas przejeżdżania obok L elki blokują ruch w okolicach krańcowej, Witosa, kompozytorów polskich ale każdy ma prawo uczyć się jeździć ! Trąbienie na elki uważam za chamstwo, którego na polskich drogach jest za dużo. Nikt nie urodził się kierowcą i wszystko umiał jak był w kołysce ! a tak poza tym po co te nerwy, klaksony i przekleństwa... Czy nie można wyjechać 15 min wcześniej ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małgorzata napisał:
też to widziałam, elka była nieźle zmasakrowana :|
Jakiej firmy była Lka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaa napisał:
ja jak robiłem prawko to kolo przygrzmocił mi w tył na rondzie pod makrem jak zjeżdzałem na ul krańcową. zatrzymałem się na stopie a on się zagapił i pocałował moja elke ;p ale nic na szczęście się nie stało. w elce tylko dziura w tylnym błotniku
Jeśli już to pod Makro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki pas w kierunku świdnika ruch dwupasmówką odbywał się płynnie to łącznik między Łęczyńską a Krańcową jest zablokowany pod wiaduktem fakt z toyoty nic nie zostało a espero aż tak mocno nie oberwało pewnie kierowca nie miał zapiętych pasów. Oby wszystko się dobrze skończyło i żeby wrócił do zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
Jakiej firmy była Lka?
Pewnie Toyota, bo takie teraz obowiązują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil napisał:
może ktoś wie z której szkoły była ta elka?
Z III LO, klasa IIIb...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...