Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alarm24: Ogień był, ale to nie pożar

Utworzony przez Gość, 15 grudnia 2009 r. o 12:43 Powrót do artykułu
alarm24 ale sensacja, brak słów. Zrobię zdjęcie ogniska i napiszę, że pożar stodoły ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulujemy panom dziennikarzom fachowego podejścia - dyżurny służb ratunkowych to nie jest rzeczniki prasowy a jego telefon alarmowy służy do informowania o potrzebie pomocy a nie do udzielania informacji ciekawskim. Jeśli wszyscy przedstawiciele mediów wpadli na podobny pomysł to dyżurny odbierał durne telefony i być może jakaś osoba faktycznie potrzebująca pomocy musiała w tym czasie czekać w kolejce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gratulujemy panom dziennikarzom fachowego podejścia - dyżurny służb ratunkowych to nie jest rzeczniki prasowy a jego telefon alarmowy służy do informowania o potrzebie pomocy a nie do udzielania informacji ciekawskim. Jeśli wszyscy przedstawiciele mediów wpadli na podobny pomysł to dyżurny odbierał durne telefony i być może jakaś osoba faktycznie potrzebująca pomocy musiała w tym czasie czekać w kolejce.
hehe wez sie nie osmieszaj przynajmniej, jak juz zamierzasz wyplodzic jakas ciekawą myśl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie sam widziałem to całe ognisko- z przedłużenia Związkowej. Dzięki za zaspokojenie ciekawości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wracałem do Lublina od strony Łęcznej w niedziele juz bylo ciemno, fajnie to wygladało na ulicy było widno jak w dzien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strazak napisał:
hehe wez sie nie osmieszaj przynajmniej, jak juz zamierzasz wyplodzic jakas ciekawą myśl
Dokładnie, całodobowo informacji o bieżących działaniach PSP woj. lubelskiego udzielają dyżurni Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa w Lublinie lub Miejskiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot, złudzenie optyczne. Widok płomienia nałożył się na krawędź budynku i z kilku kilometrów wygladało jakby rzeczywiście palił się wieżowiec... na zdjęciach wygląda to super realistycznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem z czego musiałby być ten wieżowiec żeby tak sie palić, tym bardziej bez dymu....troche logiki obserwatorzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milos napisał:
nie wiem z czego musiałby być ten wieżowiec żeby tak sie palić, tym bardziej bez dymu....troche logiki obserwatorzy
Wystarczy żeby palił się gaz, wydobywający się przez okno, z pękniętej rury w mieszkaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...